Najlepsze fryzury na zasłony dla mężczyzn

Fryzura zasłonowa powraca w ostatnich latach. Zasłony były bardzo popularnym krojem i stylem dla mężczyzn w latach 90., rozsławionym przez boysbandy, gwiazdy filmowe i międzynarodowych sportowców. Podobnie jak wiele modnych męskich fryzur, fryzura kurtynowa zatoczyła pełne koło, a faceci łączą tę środkową fryzurę z podcięciem lub blaknięciem po bokach iz tyłu, aby stworzyć fajny nowoczesny wygląd. Jeśli jesteś gotowy na stylizację męskich włosów z częścią środkową, ten przewodnik po najlepszych fryzurach zasłonowych dla mężczyzn pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla siebie krój.

Kurtyna Fryzura

Co to jest fryzura z zasłoną?

Fryzura kurtynowa to krój i styl dla mężczyzn, w którym włosy na górze są dłuższe i stylizowane ze środkową częścią, aby stworzyć wygląd zasłon. Strzyżenie kurtynowe często łączy się ze stożkiem, blaknięciem stożka lub podcięciem. Krótkie boki podkreślają długie przedziałki na górze.

Kurtyna fryzura

Swobodny i stylowy, większość facetów lubi zachować schludną środkową część i pozostawić luźne włosy po bokach twarzy za pomocą lekkiego produktu do stylizacji. Inni mężczyźni stylizują się na niechlujny wygląd, aby uzyskać bardziej zrelaksowany, nie wymagający konserwacji styl. Bez względu na wszystko, grzywka kurtynowa tworzy ostrą estetykę, która dobrze wygląda na chłopcach, nastolatkach i młodych mężczyznach.

Fryzury Kurtynowe Dla Mężczyzn

Ostatecznie ta podzielona na środek fryzura jest modna, gładka i działa na wiele rodzajów włosów, w tym włosy proste, grube, falowane i kręcone.

Kurtyna cięcia

Jak uzyskać fryzurę na zasłonę?

Najlepsze fryzury kurtynowe wymagają krótkich, średnich i długich włosów na górze, ale utrzymuj krótkie boki i tył. Możesz poprosić swojego fryzjera o strzyżenie o niskim, średnim lub wysokim stożku lub o podcięcie. Szczególnie popularny w salonach fryzjerskich był krój zasłony z podcięciem.

Jak uzyskać fryzurę na zasłonę?

Podczas stylizacji fryzury kurtynowej nałóż na włosy wosk, krem ​​lub piankę i rozprowadź równomiernie. Następnie użyj grzebienia, aby stworzyć część na środku włosów. Trzymaj zasłonięte włosy z przodu lub w razie potrzeby przeczesuj je za uchem. Ostateczny wygląd zależy od Twojego stylu.

Najlepsze męskie fryzury kurtynowe

Fryzury w środkowej części

Środkowa część dla mężczyzn to klasyczna fryzura, w której włosy na górze są rozchylone pośrodku, aby uzyskać wyrazisty wygląd. Chociaż nie wszystkie fryzury w środkowej części są stylizowane za pomocą cięć na zasłony, style fryzur są podobne. Będziesz musiała zapuścić włosy w obu przypadkach, ponieważ środkowe przedziałki można osiągnąć tylko przy włosach od średniej długości do dłuższych.

Środkowa część włosów dla mężczyzn

Jak zdobyć środkową część?

Aby rozdzielić włosy na środku, faceci będą musieli wypuścić włosy. Upewnij się, że masz zdrową dietę i styl życia, i kontynuuj krótkie przycinanie, aby usunąć rozdwojone końcówki, które mogą zahamować wzrost.

Chłopaki w środkowej części

Ponadto wysokiej jakości szampon i odżywka oraz multiwitamina mogą zapewnić stymulację wzrostu włosów. Szampony przeciw wypadaniu i zagęszczaniu włosów mogą być świetne w maksymalizacji wzrostu i utrzymaniu zdrowej skóry głowy.

Męskie włosy w części środkowej

Nowoczesne style nakazują krótkie strzyżenie po bokach i plecach z dłuższymi włosami na górze. Istnieje wiele rodzajów zanikania, ale niektórzy mężczyźni wolą podcięcia. Jeśli chcesz mieć lejącą się długą fryzurę, po prostu odetnij ćwierć cala końcówek.

Fryzury z części środkowej dla mężczyzn

Aby wystylizować środkową część, wyprostuj włosy szczotką. Gęste, długie, proste włosy są idealne na środkową część, ale mężczyźni z falującymi i kręconymi włosami również mogą osiągnąć ten styl. Aby uzyskać naturalny połysk i teksturowane wykończenie, nałóż pomadową glinkę, krem ​​lub piankę do stylizacji.

Jak zdobyć środkową część?

Teraz użyj grzebienia, aby uzyskać część pośrodku. Wysusz rozczesaną fryzurę, aby utrzymać ją przez cały dzień. Podobnie możesz zastosować spray z solą morską, aby uzyskać sprężyste wykończenie na plaży lub lakier do włosów, aby uzyskać mocne utrwalenie i zwiększyć objętość.

Fryzura w środkowej części z krótkimi bokami

Najlepsze fryzury na zasłony

Aby uzyskać inspirację na temat fajnych fryzur i stylów, sprawdź te modne fryzury na zasłony, aby dostać się na następną wizytę u fryzjera.

E-Boy włosy

eBoy to facet, który ma styl inspirowany emo i ma ogromną obecność w Internecie. Łącząc nowoczesną modę hipsterską i emo, włosy eBoy są zwykle stylizowane na fryzurę z zasłonami. Fryzura eBoy zaczyna się od dłuższych włosów na górze i krótszego cięcia po bokach. Fryzura jest następnie rozdzielana na środku, aby uzyskać grzywkę kurtynową, która luźno i swobodnie oprawia twarz. Odważni, mroczni i modni młodzi chłopcy i chłopcy mogą wyglądać eBoy z klasą.

Fryzura E-Boy

Fade Kurtyna Strzyżenie

Fryzura kurtynowa z blaknięciem jest wszechstronna i nowoczesna, umożliwiając facetom zmianę stylu bez cięcia. W zależności od tego, jak długo chcesz mieć włosy na wierzchu, możesz uzyskać różne rodzaje blaknięcia, od niskiego zwężenia do wysokiego blaknięcia skóry. Wyblakłe boki kontrastują z rozdzielonymi pośrodku zasłonami, aby podkreślić stylizację. Użyj produktu utrwalającego od lekkiego do średniego, aby zwiększyć objętość i ruch, aby uzyskać pełniejszy wygląd.

Fade Kurtyna Strzyżenie

Podcięcie części środkowej

Zasłony z podcięciem to bardzo popularna wersja klasycznego wyglądu. Podcięcie w środkowej części jest eleganckie i seksowne u większości mężczyzn, ponieważ jest to ponadczasowy, czysty fason. Jako jedna z najlepszych krótkich fryzur dla mężczyzn, podcięcie podniesie twoją fryzurę z zasłonami, niezależnie od tego, czy masz krótkie, średnie czy długie włosy.

Podcięcie części środkowej

Krótkie zasłony do włosów

Jeśli chcesz mieć styl łatwy w utrzymaniu, zdobądź zasłony z krótkimi włosami. Aby ułożyć krótką środkową część, potrzebujesz mocnego produktu do stylizacji, który utrzyma włosy na swoim miejscu. Z krótkimi włosami z przedziałkiem pośrodku, faceci będą potrzebować krótszej fryzury po bokach i plecach, aby podkreślić wygląd. Stylowe i szykowne, krótkie zasłony do włosów zdecydowanie warto wypróbować.

Krótkie zasłony do włosów

Zasłony z długimi włosami

Długie włosy naturalnie układają się w środkowej części. Stylizowane przez takich artystów jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Kurt Cobain, zasłony z długimi włosami wyglądają elegancko i modnie. Od grubych, prostych loków po falowane lub kręcone włosy, długie męskie fryzury z przedziałkiem pośrodku emanują seksapilem i stylem idealnie z odpowiednim produktem. Alternatywnie, faceci zawsze mogą spróbować zaczesanych na bok włosów, gdy chcą zmienić swój wygląd.

Długie włosy w środkowej części

Falowana część środkowa włosów

Środkowa część falistych włosów dodaje osobowości i faktury, której trudno dobrać. Faceci z falującymi włosami są obdarzeni wyjątkowym typem, który pięknie układa się z zasłoniętymi cięciami. Fale zapewniają również inny wymiar dla dodatkowej objętości i grubości.

Fryzura z kręconymi włosami w środkowej części zasłony

Zasłony z kręconymi włosami

Podczas gdy loki mogą być trudne do opanowania i stylizacji, fryzury z kręconymi zasłonami oferują pochlebny wygląd, z którym możesz eksperymentować. Podczas gdy krótkie kręcone włosy mogą być kuszące, dłuższe loki wykorzystują ciężar włosów. Za pomocą dobrego kremu podkręcającego loki osiągnij środkową część i uzyskaj tę fajną fryzurę.

Falowana część środkowa włosów

Podziel fryzurę

Rozdzielone fryzury istnieją od wieków w takiej czy innej formie. Niezależnie od tego, czy dzielisz włosy na środku, wolisz część niecentralną, czy chcesz fryzurę z zaczesanym bokiem, taką jak klasyczna część boczna, ten styl jest przystojny i wszechstronny. Zapuść włosy, przytnij je dokładnie i ułóż świeżą fryzurę, która będzie wyróżniać się w każdym tłumie.

Podziel środkową fryzurę

Azjatycka fryzura w środkowej części

Jedną z najpopularniejszych fryzur dla azjatyckich mężczyzn jest środkowa część. Zainspirowana trendami fryzjerskimi K-Pop, azjatycka fryzura kurtynowa ma zwężane lub podcięte boki i dłuższą grzywkę. Azjaci są często obdarzeni gęstymi, prostymi włosami, więc rozstanie na środku jest łatwe do zdobycia i stylizacji. Zastosuj mocną pomadę, aby zachować nienaruszony wygląd przez cały dzień.

Azjatyckie włosy w środkowej części

Chłopcy środkowa część

Śliczna i ładna, środkowa część od lat jest fryzurą fajnego chłopca. Od małych dzieci i małych dzieci po nastoletnich facetów, chłopcy uwielbiają strzyżenie kurtynowe, ponieważ łączy w sobie nowoczesny i klasyczny styl. Odrodzenie można częściowo przypisać niedawnemu odrodzeniu mody lat 90. Używając niewielkiej ilości produktu, środkowa część chłopców najlepiej układa się z miękkim, gładkim wykończeniem.

Chłopcy środkowa część

Zasłony z lat 90.

Strzyżenie kurtynowe z lat 90. było jednym z głównych trendów w męskich włosach, za którymi podążały takie gwiazdy jak Nick Carter, Johnny Depp, David Beckham, Skeet Ulrich, Brian McFadden, Robbie Williams, James Van Der Beek i Jared Leto. Znana jako ładna fryzura chłopca, kobiety po prostu uwielbiają zasłony dla mężczyzn. Załóż rozcięty krój, a przekonasz się, że dziewczyny wokół ciebie omdleją!

Strzyżenie kurtynowe z lat 90.