Najlepsze sklepy fryzjerskie

Gdzie w mojej okolicy są najlepsze salony fryzjerskie? Jeśli chcesz uzyskać najlepsze fryzury dla mężczyzn, musisz strzyc włosy u fryzjera. W rzeczywistości istnieje wiele powodów, aby wybrać się do tradycyjnego salonu fryzjerskiego.

Na początek najlepsi fryzjerzy pracują w salonach fryzjerskich, a kilku najbardziej wykwalifikowanych i utalentowanych fryzjerów wokół ciebie będzie faktycznie właścicielami lokalnych sklepów w Twojej okolicy. A jeśli kiedykolwiek miałeś złą fryzurę w salonie lub sieci, możesz docenić fakt, że dobry męski fryzjer wie, jak obcinać męskie włosy i stylizować modną fryzurę.

Ważne jest również, aby pamiętać, że męskie fryzury generalnie kosztują mniej w salonach fryzjerskich. Miejsca strzyżenia, które zaspokajają potrzeby wszystkich odbiorców ze stylistami salonowymi, to zazwyczaj franczyzy, które podnoszą opłaty dla dużych korporacji i dlatego muszą pobierać wyższe ceny.

Ostatecznie faceci mogą się strzyc w dowolnym miejscu, ale większość mężczyzn zgadza się, że doświadczenie fryzjerskie jest idealne. Oto wszystkie powody, dla których powinieneś udać się do najlepszego salonu fryzjerskiego w pobliżu.

Fryzjer

Najlepsze sklepy fryzjerskie w pobliżu

Znajdź najlepszych fryzjerów i salony fryzjerskie wokół siebie dzięki tej mapie! Wpisz swoje miasto, kod pocztowy lub adres, aby uzyskać listę najpopularniejszych lokalizacji w pobliżu!

Dlaczego warto strzyc fryzurę w salonie fryzjerskim

Jedną z wyraźnych różnic między salonem fryzjerskim a salonem jest to, że salony zatrudniają kosmetologów, a nie przeszkolonych fryzjerów. Jako kosmetolodzy styliści wyraźnie używają nożyczek. Fryzjerzy stają się również ekspertami w zakresie koloryzacji, trwałej ondulacji, stylizacji i innych usług, których faceci nie będą potrzebować.

Z drugiej strony fryzjer musi uczęszczać do szkoły fryzjerskiej, gdzie jest szkolony do strzyżenia włosów maszynką do strzyżenia, głównym narzędziem do strzyżenia włosów dla mężczyzn. Jeśli chcesz mieć świetną, nowoczesną fryzurę, naturalnie poprosisz swojego fryzjera o zwężenie, blaknięcie lub podcięcie po bokach i z tyłu, a on będzie wiedział, jak wygładzić włosy za pomocą maszynki do strzyżenia.

Salony fryzjerskie – najlepsze miejsca na strzyżenie

Podobnie fryzjerzy mogą patrzeć na facetów o różnych typach włosów i kształtach twarzy i polecać dobre fryzury. Chociaż większość facetów mówi swojemu fryzjerowi, jakiej fryzury chce, powinniśmy dać im uznanie za ich wiedzę i doświadczenie.

Najlepsi fryzjerzy

Męski fryzjer wie, jak obcinać męskie włosy

Sklepy fryzjerskie na ogół zatrudniają męskich fryzjerów. A fryzjerzy facetów wiedzą, jak obcinać męskie włosy.

Po pierwsze, męski fryzjer intuicyjnie rozumie, czego potrzeba, aby wyciąć i ułożyć fajną fryzurę dla mężczyzn. Praca z włosami męskimi jest z natury inna niż z włosami kobiecymi, więc posiadanie fryzjera, który może odnieść się do twoich potrzeb, może być pomocne. Wręcz przeciwnie – mężczyźni nie mają pojęcia, jak pielęgnują i pielęgnują kobiety tylko po to, by utrzymać włosy i dobrze wyglądać.

Fryzjer Fryzjerski

Co więcej, najlepsi fryzjerzy płci męskiej zwracają uwagę na trendy fryzjerskie. Fryzjerzy widzą najnowsze nowe fryzury, ponieważ ich zadaniem jest, aby ich wygląd był świeży i na miejscu. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć krótką, średnią czy długą fryzurę, po prostu poproś fryzjera o pomysły na fryzurę.

Najlepsze męskie salony fryzjerskie

Wystarczy zauważyć, że jest kilka świetnych fryzjerek. W rzeczywistości, jeśli zobaczysz kobietę fryzjera w klasycznym zakładzie fryzjerskim, prawdopodobnie musiała się tam wykazać bardziej niż jakikolwiek inny fryzjer, więc okaż jej szacunek, na jaki zasługuje.

Doświadczenie fryzjera

Większość facetów prawdopodobnie nie lubi chodzić do salonu, aby się ostrzyc. Te miejsca po prostu nie oferują tego samego wrażenia, zapachu i doświadczenia co fryzjer. Siedzisz na krześle i zachowujesz niezręczną ciszę lub próbujesz nawiązać rozmowę tylko po to, aby fryzjer był bardziej zainteresowany pogawędką z innymi stylistami.

Najlepsze sklepy fryzjerskie w pobliżu mnie

Salony fryzjerskie są stworzone dla mężczyzn. Zapewniają atmosferę, w której faceci mogą się zrelaksować, spędzać czas, opowiadać dowcipy, dzielić się historiami, dyskutować o sporcie i ogólnie po prostu być mężczyznami. Niektóre są nowo zbudowane z nowoczesnymi wzorami, podczas gdy inne mają charakter vintage i oldschoolowy.

Fryzjer

Bez względu na wszystko, doświadczenie fryzjerskie jest wyjątkowe, męskie i zabawne. Może to wszystko sprowadza się do tradycji chodzenia do fryzjera, ale nie możesz nie czuć się lekko podniesiony.

Tradycyjne zakłady fryzjerskie kosztują mniej

W porównaniu z salonem fryzjerskim i salonem trudno sobie wyobrazić płacenie więcej za mniej. Ale dokładnie to dzieje się, gdy idziesz do salonu. Jeśli chcesz mieć w pobliżu tanią męską fryzurę, idź do najbliższego salonu fryzjerskiego. Jeśli nie mieszkasz w Beverly Hills, prawdopodobnie Twój lokalny sklep obciąży Cię mniej.

Tradycyjny zakład fryzjerski

Salony i sieci, które kończą się „klipami” lub „cięciami”, kosztują więcej, ponieważ muszą płacić opłaty franczyzowe. Aby zrekompensować różnicę, płacą swoim pracownikom mniej i obciążają swoich klientów więcej.

Ostatecznie, chyba że mieszkasz w okolicy o wysokich kosztach utrzymania, takiej jak San Francisco, Nowy Jork, Los Angeles lub Seattle, twoja męska fryzura powinna kosztować od 15 do 20 dolarów. Nawet jeśli zapłacisz taką samą cenę, jak w salonie, możesz cieszyć się spokojem, że dostajesz dobre cięcie.

Inne usługi fryzjerskie

Jeśli kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak dżentelmen, pokochasz fakt, że wiele salonów fryzjerskich nadal oferuje tradycyjne golenie prostą brzytwą z gorącym ręcznikiem i spienionym kremem do golenia. Od oleju przed goleniem i gorącego ręcznika na początku, po zimny ręcznik i balsam po goleniu na końcu, Twoja twarz nigdy nie będzie tak gładka i odświeżona.

Golenie na mokro z prostą brzytwą ze spienionym kremem do golenia w Barbershop

Gorąco polecamy każdemu facetowi choć raz doświadczyć przyjemności wspaniałego golenia. Inne usługi fryzjerskie mogą obejmować przycinanie brody lub blaknięcie i ustawianie linii.

Najlepsze produkty do włosów dla mężczyzn

Salony fryzjerskie oferują najlepsze produkty do włosów dla mężczyzn od najlepszych marek. Jeśli chcesz mieć świetną pomadę, wosk, glinkę lub krem ​​do swojej fryzury i typu włosów, prawdopodobnie nie będziesz miał żadnych opcji. Większość salonów ma tylko żel do stylizacji American Crew.

Dobrzy fryzjerzy mogą również pomóc Ci zdecydować, którego produktu użyć i jak go zastosować. Ich doświadczenie w używaniu różnych produktów do stylizacji różnych stylizacji może być nieocenione w zaspokajaniu Twoich konkretnych potrzeb. Dodatkowo, po co marnować czas i pieniądze na eksperymentowanie z tuzinem produktów do stylizacji, skoro ekspert może po prostu powiedzieć, które produkty będą dla Ciebie odpowiednie.

Zdobądź najlepsze produkty do stylizacji włosów dla mężczyzn

Jak znaleźć najlepsze sklepy fryzjerskie w pobliżu?

Podczas gdy większość ludzi szuka w Internecie dobrych miejsc do strzyżenia włosów, zalecamy najpierw zapytać znajomych, dokąd się udają. Jeśli masz kilku znajomych facetów, którzy zawsze mają ładne fryzury, dowiedz się, gdzie jest ich ulubiony salon fryzjerski i którego fryzjera proszą – większość mężczyzn ma ulubionego fryzjera, którego proszą.

Po wysłuchaniu kilku sugestii może nadszedł czas, aby przeczytać recenzje online dla tych lokalnych salonów fryzjerskich. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jeden z tych sklepów, idź ze swoim przyjacielem i zapoznaj się ze swoim nowym fryzjerem.

Jeśli jesteś gotowy, aby uzyskać świetną fryzurę dla fryzjera i cieszyć się tym szykiem po świeżym strzyżeniu, odwiedź pobliski salon fryzjerski!