Nástenné tetovanie alebo fotorámček pre moderný dizajn stien? Alebo možno fotorámček na obtisky?

Steny vždy zanechávajú silný dojem z miestnosti. Preto máte často problémy s výberom, ako ho navrhnúť. Má to byť obklad na stenu alebo dekorácia na stenu? A ak to má byť dekoratívne, nemôže to byť aj praktické? Našťastie moderné nápady na dizajn stien jednoducho ponúkajú fascinujúce riešenia pre vaše štyri steny! O to nám dnes ide: Fotorámčeky na stenu pre tetovanie sú skvelou alternatívou k modernému dizajnu stien!

samolepka na stenu s fotorámčekom stromový fotorámček je funkčné riešenie pre návrh steny

Čo sú to vlastne fotorámčeky na obtisky?

Fotorámčeky sú obľúbeným spôsobom zobrazovania krásnych, fotograficky zachytených okamihov života, aby ich mohol každý obdivovať. Tradičné fotorámčeky sú v dnešnej dobe proti moderným alternatívam a nazývajú sa fotorámčeky na tetovanie na stenu.

Tento typ dizajnu steny kombinuje dekoratívnu úlohu nástenného tetovania s praktickým použitím fotorámika. Ide vlastne o tetovanie na stenu s miestami určenými na fotografie. To vytvára nádherný celok, ktorý robí zo stien skutočné pútače pozornosti. Svoje obľúbené fotografie tak môžete mať každý deň pred očami a stále ich obdivovať! Na samolepku na stenu môžete tiež ľahko nalepiť obrázky, pohľadnice a ďalšie prvky. Potrebujete iba samolepiace rohy na fotografie, rozvody alebo obojstrannú lepiacu pásku a funguje to veľmi jednoducho!

samolepka na stenu s fotorámčekom pre krásne akcenty v byte

Ako funguje fotorámček so samolepkou na stenu?

Fotorámček samolepky na stenu je pripevnený k stene ako bežná samolepka na stenu. Existujú určité miesta s fóliovými povrchmi, kde sú fotografie a obrázky lepené. Obvykle sa to robí prilepením rohov fotografií. Títo Infografika z "www.wandtattoos.de" ukazuje, ako funguje pripevnenie fotografií na motívy samolepiek na stenu.

Fotorámik na tetovanie na stenu: rôzne motívy a vhodné pre všetky požiadavky

Dajte svoje milé spomienky do centra pozornosti bez vŕtania a dier! Môžete si teda jednoducho a prakticky navrhnúť krásne steny, ktoré si zamilujete v celom byte! Pretože z praktického nástenného fotorámika na tetovanie ťaží nielen obývačka alebo spálňa, ale aj chodba a detská izba.

nálepka na stenu s fotorámikom stena nad sedačkou do obývačky

samolepka na stenu s fotorámčekom retro foto banner

Steny v byte sa dajú veľmi rýchlo premeniť na jedinečné pútače pozornosti. Stačí si vybrať vhodný dizajn vo vhodnej farbe a vaše fotografie alebo obrázky budú v popredí. Našťastie existujú fotorámčeky na obtisky, ktoré skvele okorenia každý interiér. Pri ich výbere prirodzene hrá dôležitú úlohu požadovaný formát obrázku. Väčšie rámčeky na obtisky na stenu ponúkajú priestor pre veľké fotografie, zatiaľ čo malé fotografie sú pripevnené k menším fotorámikom. Stromy, konáre, šnúry na bielizeň a bannery s fotografiami patria k mnohým možným možnostiam, ktoré máte k dispozícii na vytvorenie veľkolepého dizajnu steny.

Myslíme si, že je skvelé, že tieto moderné fotorámčeky na stenu môžete pripevniť na akýkoľvek hladký povrch. Akcenty teda môžete nastaviť nielen na stenu, ale aj na nábytok, dvere, sklo, plexisklo a plátna.

Vážite si teda krásny dizajn steny? Potom choďte na fotorámčeky na obtisky! Trefili ste sa, pretože máte dve veci v jednom: krásnu výzdobu steny a výstavný priestor pre skvelé zážitky a spomienky!

samolepka na stenu s fotorámčekom je dekoratívna a funkčná zároveň