Dizajn krbu: tipy a nápady pre viac úložného priestoru

Tipy a nápady na viac úložného priestoru v kozubovom prevedení

Chcete získať o niečo viac úložného priestoru a úložného priestoru vo svojej obývačke zariadenej krbom? Tu je niekoľko nápadov, ktoré sú pre takéto prípady správne. Priestor okolo komína sa často prakticky nevyužíva. Môžete to rýchlo a efektívne zmeniť pomocou nasledujúcich praktických pravidiel, z ktorých väčšina je jednoduchšie začleniť, ako by ste si mohli myslieť.

Mať krb v obývacej izbe?

zariaďovanie obrazov dizajnu krbu do obývačky

Moderný dizajn a funkčnosť

zariadenie obývačky krb dizajn palivové drevo

Nástenné krby s krbom môžu zaberať viac miesta ako vstavané, ale zároveň vytvárajú bezproblémový vzhľad. V malom prostredí je to veľmi dôležité. Krbová doska slúži aj ako úložný priestor a na bočnú stranu môžete integrovať police alebo iné vstavané jednotky.

Zamerané na krbovú rímsu

Zariadenie dizajnu krbu v obývacej izbe zhora

Pri všetkých prevedeniach krbu je navrhnutie steny vyššie dosť náročné. Čo vždy funguje dobre, sú otvorené police. V závislosti od zariadenia môžu mať v miestnosti úplne inú úlohu: Ak je to žiaduce, môžu byť skryté pred zrakom alebo sú obzvlášť nápadné, napríklad farebné akcenty.

Otvorené policové jednotky nad krbom

myšlienka obývačky krb dizajn výklenok palivové drevo

DIY vozík na palivové drevo

zariadenie obývačky krb dizajn úložný priestor palivové drevo

Predtým, ako začnete navrhovať integrovaný úložný priestor okolo krbu, by ste mali znova zachytiť celý dizajn bytu. Úsilie súvisiace s nastavením priestoru okolo krbu by malo byť prispôsobené vašim skutočným potrebám: Stačia dve police alebo potrebujete oveľa viac priestoru? Široký, ale prázdny úložný priestor nie je v žiadnom prípade najlepším riešením.

Naozaj potrebujete ďalší úložný priestor a koľko??

zariadenie obývačky krb dizajn úložný priestor sviečky

Zvážte rôzne spôsoby inštalácie. Existujú rôzne možnosti, medzi ktorými si môžete vybrať. Vstavané police alebo sedacie výklenky a odkladacie plochy je možné zabudovať do steny. Druhou možnosťou by bolo, keby boli umiestnené v paneli, ktorý obklopuje aj krb.

Vyberte správny spôsob inštalácie

nápady do obývačky dizajn krbu úložný priestor palivové drevo betónová stena

Aký druh objednávky skutočne uprednostňujete alebo ktorý je lepšie zapísaný do vášho návrhu? Vstavané jednotky môžete nechať zmiznúť na pozadí dizajnu miestnosti tým, že budú úplne symetrické. Ak tam však už prevládajú rovné čiary a jasné tvary, môžete na druhej strane v miestnosti s nepravidelne rozloženým nábytkom vytvoriť krivku. Konajte individuálne, podľa toho, čo váš súčasný dizajn miestnosti vyžaduje.

Uprednostnite symetrické alebo skôr asymetrické usporiadanie?

nápady na obývaciu izbu krb design úložný priestor výklenok palivové drevo

Ak má váš krb podstavec, môžete tiež efektívne využiť priestor medzi ním a podlahou. Tam môžete uložiť materiál, ktorý potrebujete pre krb.

Pri tejto časti dizajnu krbu myslite vždy na pár krokov vopred: mali by ste nechať priestor na prispôsobenie a rozšírenie.

Využitie priestoru pod krbom

zariadenie obývačky dizajn fensterba

Mix & Princíp zhody

Pri nastavovaní stavebných jednotiek v rámci dizajnu krbu budete ťažiť z osvedčenej zmesi & Obzvlášť nápomocný môže byť princíp zápasu. Neprehliadnite to, pretože je to často najlepší spôsob, ako dosiahnuť vzhľad na mieru.

Skryť úložný priestor

Tí, ktorí uprednostňujú absolútne čistý vzhľad, môžu úložný priestor samozrejme skryť pred zrakom. K tomu veľmi pomáhajú uzavreté skrine.

Vyberte si správne materiály

Hľadanie vhodných materiálov a textúr tvorí veľkú časť úspešného dizajnu krbu. Tieto by mali dopĺňať zvyšok dizajnu interiéru alebo s ním dokonale ladiť.

Moderný interiér obývačky s ozdobným krbom

zariadenie obývačky krb dizajn modernýmoderný obývacia izba krb dizajn úložný priestor palivové drevo vybavenie obývačky krb dizajn úložný priestor palivové drevo nápady na obývaciu izbu krbový dizajn palivového dreva nápady na obývaciu izbu krb design úložný priestor palivové drevonápady do obývačky krb dizajn úložný priestor palivové drevo rustikálny štýl nápady na obývaciu izbu krb design úložný priestor polička na stenu palivové drevo nápady na obývaciu izbu krb dizajn skladovanie krbová stena nástenné zrkadlo nápady pre obývaciu izbu dizajn krbov úložný priestor sviečky nápady na výzdobu krbu v obývacej izbe obývacia izba krb design praktická televízna nástenná jednotka obývacia izba krb dizajn úložný priestor palivové drevo obývacia izba krb dizajn úložný priestor palivové drevo knižnica obývacia izba krb dizajn úložný priestor palivové drevo deco krb obývacia izba krb dizajn skladovanie krbová rímsa obývacia izba krb dizajn skladovanie palivové drevo výklenok obývacia izba krb dizajn úložný priestor palivové drevo farba na stenu obývacia izba krb dizajn úložný priestor otvorený obývacia izba obývacia izba krb dizajn stena palivové drevo krb do obývačky moderný dizajn úložný priestor palivové drevo