Redizajn obývačky – nábytok, dizajn, nápady na interiérový dizajn

Prepracovaný nábytok do obývačky navrhuje praktické nápady na zariadenie

Prepracovanie obývačky s menším počtom zdrojov

Prestavba obývačky, o ktorej si dnes povieme, stála okolo 270 eur. Farebný dizajn bol inšpirovaný predmetmi, ktoré sa už v miestnosti nachádzajú. Nakoniec ste mali obývaciu izbu s „efektom WOW“. Autorom myšlienok v tomto prípade je Gibson

Obývačka, na ktorej je potrebné zapracovať

Prepracovať obývačku

Prepracujte dizajn nábytku do obývačky a pohovky vankúše stôl

Krásne návrhy z časopisov rýchlo spôsobujú závisť u všetkých ľudí. Ale v skutočnosti je priniesť tento vzhľad domov oveľa jednoduchšie, ako si myslíte.

Všetko je to o konečnom dotyku. V tu zobrazenej miestnosti si silný efekt bieleho plátna príde na svoje. Hlavné kusy sú neutrálne, a preto sa môžete cez dekoráciu vybrať akýmkoľvek smerom.

S malým množstvom peňazí a množstvom nápadov sa miestnosť zmenila na niečo nádherné.

Výsledok prestavby obývačky

Premeňte dizajn nábytku do obývačky na farebné textúry

 Farby, vzory a priehľadný konferenčný stolík urobili z tejto miestnosti vyzerajúcej hnedej škatule obytný priestor. Fotografia v nadrozmernom ráme je nad stolom a pomáha vytvárať rovnováhu medzi oknami.

Gibson použil podložku v hodnote 2 doláre na zvýraznenie niektorých detailov na konferenčnom stolíku a zoskupil biele jedlá na konci stola. Odporúča uviesť zoznam predmetov, ktoré boli za ten čas zozbierané.

 6 tipov na premenu obývačky, ktorých by ste sa určite mali držať

Premeňte dizajn nábytku do obývačky do vzorovanej stolnej žiarovky

1. Všetko, čo miestnosť potrebuje, je trochu viac života. K rozhodne osobnejšiemu vzhľadu môžete pridať trochu viac farby a vzoru.

Výstava kníh – múdre výroky

Prepracujte dizajn nábytku do obývačky a navrhnite knihy na čítanie

2. Juxtaposition: Žltá niť dodáva konferenčnému stolíku farbu a transformuje sériu kníh a diaľkového ovládača na organizovanú inštaláciu..

Na obrázku ruže v rámoch na obrázky

Prerobte dizajn nábytku do obývačky a navrhnite rámy obrazov na obrázku

3. Mysli vo veľkom!

Gibson urobil fotografiu pivonky- vytlačil ju vo veľkej veľkosti a umiestnil tento obrázok na stenu. Človek by tak mohol dosiahnuť strhujúci účinok s takmer minimálnou investíciou peňazí.

Kovová konštrukcia stola a sklenená doska

Prepracujte návrhy nábytku pre obývaciu izbu a konštrukcie stolného skla

4. Tak jasné, ako to len ide

Gibson nahradil hranatý konferenčný stolík sklom a kovovým pokladom Ikea. Nízka cena za necelých 60 eur za kvalitu sa mu zdala neuveriteľná.

Jasné, hravé farby v obývacej izbe

Prepracujte dizajn nábytku do obývačky a navrhnite textúry v jasných farbách

5. Nakupujte z domu

Vidíte modrú lampu? Pre Gibsona to bola inšpirácia, ale nechcel ťažké biele tienidlo. Vo vedľajšej miestnosti našiel ďalší z ľanu a použil ho na modrom podklade.

 6. Zakryť ťa

Gibson chcel kútik obývačky oživiť. Na okraje stola pripevnil drobný kabát. Teraz môžete pod neho uložiť ďalšie veci.

Rustikálne a farebné v obývacej izbe

Prepracovaný nábytok do obývačky navrhuje pohodlný rustikálny nábytok zo stolového dreva  Moderná, elegantná oblúková lampa – malé dizajnové konferenčné stolíkyPrepracujte dizajn nábytku do obývačky oblúková lampa modrá stenaVeselá pruhovaná veľká rohová sedačka – svetlé farby všade v miestnosti  Premeňte dizajn nábytku do obývačky vzorované pruhované farebnéRôzne farebné vzorované vankúše na hodenie  Prepracujte dizajn vankúšov do obývačky a navrhnite farebné závesyZamatová pohovka v oranžovej farbe je v tejto svetlej obývacej izbe nápadná – čiernobiely koberec so vzorom krokiev Prepracujte dizajn nábytku do obývačky, dizajn oranžových sedacích vankúšov