Skvelé tipy na bývanie pre dekoráciu obývačky

Cool rady do obývačky Dekorácia obývacej izby zelené kožené kreslo stolové vankúše

Vyberte farby

Zdobenie miestnosti je rovnaké ako príprava jedla: potrebujete kvalitné kľúčové ingrediencie pre základ a vhodnú chuť, aby boli nezabudnuteľné. Vo vašej obývačke alebo v akejkoľvek miestnosti vášho domova je odolný nábytok jemného pôdorysu, zatiaľ čo farby a textúry dodávajú chuť..

Pred redizajnom bola táto obývačka adekvátna, ale nudná. Dizajnérka Elaine Griffin umiestnila pohovku pred najdlhšie okno, čo v skutočnosti uľahčuje plynulosť premávky.

Užitočné nápady na dekoráciu obývačky

Cool tipy na bývanie dekorácie závesov na stenu nástenná doska stolná lampa červená

Osvojte si umenie symetrie, aby ste v miestnosti vytvorili dokonalý a dokonalý vzhľad. Na oboch stranách okna sú nástenné dosky a podobné príručné stolíky a žiarovky, ktoré susedia s gaučom. Príslušenstvo slúži ako „vizuálne hranice“, takže elegantne čalúnená pohovka a okná pôsobia nápadne.

Nekonečné a trendy

Skvelé tipy na bývanie Vankúše na dekoráciu obývačky a látkové poťahy

Vyberte si nábytok, ktorý je vždy aktuálny, a pridajte atraktívne akcenty, ktoré sú teraz trendy a moderné. Štýly a tendencie sa menia, pretože tradičná pohovka, stolička alebo jedálenský stôl sa mieša s rôznymi detailmi, doplnkami a textúrami.

Na obrázku vidíme látkou čalúnenú sedaciu súpravu s množstvom farebných vankúšov. Neskôr mohli tieto vankúše premiestniť iné, veľmi odlišné. Šikovná zmes tvarov a veľkostí ponúka individualitu a súčasný charakter.

Ak chcete použiť najrozmanitejšie farby, zvoľte iba jeden typ alebo klasifikáciu, ako napríklad – ozdoba drahými kameňmi, pastelové farby alebo ako je tu znázornené – výrazné svetlé odtiene farieb.

Skombinujte rôzne vzory

Cool tipy na bývanie vankúše bohaté na dekoráciu obývačky

Vzorované textúry zdobia atmosféru a vytvárajú v miestnosti príjemnú atmosféru. Okrem toho, aké typy vzorov kombinujete – od tradičných prúžkov cez kvetinové až po geometrické vzory a motívy – existuje niekoľko základných úvah. Mixujte veľké, stredné a malé vzory, vďaka čomu budú spolu veľmi pekne vyzerať. Nájdite vzory, ktoré sa dobre hodia k farebnej schéme v miestnosti. Vzorované vankúše a závesy sú skvelým začiatkom, pretože môžu určiť ostatné vzory textúr v miestnosti.

Konferenčný stolík vybavený spodnou poličkou

Pohodlie do obývačky Tipy na dekoráciu konferenčného stolíka do obývačky

Pri výbere nábytku do obývačky zvážte jeho funkciu a odvážne ho skombinujte. Tento konferenčný stolík má spodnú poličku, kam môžete uložiť knihy, zatiaľ čo ďalší stôl je jednoducho dekoratívny a moderný.

Obývacia izba je samozrejme priestor, kde si môžete oddýchnuť a relaxovať. Nájdite také spôsoby, ako transformovať funkciu do formy.

 Svetlé pastelové farby – jemná, bledá farba stenyCool tipy na bývanie dekorácia obývačky záclony obrazy stenaOdvážne, nasýtené textúry v obývacej izbe  Cool-tipy na bývanie-obývačka-dekorácia-obrazy-kreslo-sedačka-koža-farebné Kovová taburetka natretá zelenou farbou slúži ako príručný stolík Cool tipy na bývanie Stolička na dekoráciu obývačky natretá na zeleno Biely jednoduchý príručný stolík zdobený farebnými akcentmi Skvelé tipy na bývanie Vázy do obývačky a dekorácie do obývačky

Otvorené nástenné police v žltej farbe – domáca knižnica

Cool tipy na bývanie dekorácie poličiek knihy do obývačky žltá

V jedálni nepoužívajte iba servírovacie dosky

Skvelé tipy na bývanie Dekorácia obývačky servírovacie dosky knihy o vázach s kvetmi Ozdobte steny obrazmi Cool tipy na bývanie Stolná lampa, dekorácia do obývačky, biele tienidlo