10 nápadov na originálne vianočné darčeky v modrých farbách

 Tu je 10 tipov na originálne vianočné darčeky v nádhernej modrej farbe

10 nápadov na originálne vianočné darčeky v modrej farbe

Hľadáte originálne vianočné darčeky, ktoré nie sú celkom typické? Modrá je farba pohody, duchovna, nádeje a lásky k Bohu. Je to farba nehmotného, ​​horizontov a nekonečna. Modrá symbolizuje čistotu, krásu, vernosť, veľkorysosť, pravdu, dôveru … Modrá hromadí energetické polia, vďaka ktorým sme silnejší, pokojnejší a sebavedomejší.

Provokuje kreativitu v osobe, aby sa stala kreatívnou a otvorenou novým výzvam. Podľa všeobecného presvedčenia modrá chráni pred zlými očami, nadávkami a urážkami. Vždy je dobré mať pri sebe niečo modré.

Modrý smartfón

nápady na originálne vianočné darčeky v modrej tipy tipy na vianočné sviatky darčeky

Modrý smartfón je vhodný ako skvelý vianočný darček pre obe pohlavia. Vyberte si mobilný telefón s dobrým predným fotoaparátom, aby selfie vyzerali kvalitatívne a pôsobivo. Vianoce sú sviatky, kde si v mysli pomocou fotografie uchovávame krásne spomienky. Inteligentný kúsok prinesie vašim blízkym veľa radosti.

Krátky kabát z ekologickej kožušiny

nápady na originálne vianočné darčeky v modrej tipy vianočné sviatky modrá farba

Eko-kožušinový krátky kabát ako darček by prispel nielen k dobrým životným podmienkam zvierat, ale aj vyzeral moderne. Tento odev je možné kombinovať takmer s čímkoľvek. Odtiene modrej, ktoré pripomínajú rozbúrené more alebo búrlivú oblohu, navyše patria medzi top farby roku 2017. Tieto farby dodávajú sebavedomie a malú dávku mystiky.

Modrý drahokam

10 nápadov na originálne vianočné darčeky v modrej tipy vianočné sviatky modrý drahokam

Nie je nič aristokratickejšie ako šperk s modrým šperkom. Modrý topaz je napríklad klasika, ktorá je relatívne lacným drahokamom. Toto je známe ako kúzlo šťastia a talizman pre čínsky nový rok Ohnivého kohúta, ktorý sa začína 28. januára 2017. Topaz podporuje kreativitu a má silné liečivé vlastnosti, stimuluje metabolizmus a trávenie. Upokojuje nervy, reguluje krvný obeh a vyrovnáva myseľ.

Obrázky v modrých farbách

originálne vianočné darčeky modré vianočné sviatky

Modrý obraz je zvyčajne veľkým pútačom pozornosti a hodí sa takmer ku každej stene. Môže to byť perfektný doplnok k interiéru. Hodnotný obrázok môže byť navyše darom na celý život. Ak ide aj o umelecké dielo, jeho hodnota sa každým dňom zvyšuje. Ak máte priateľov, ktorým sa páči ich domov, môžete si vybrať aj iné modré darčeky. Napríklad modré doplnky, ktoré by vniesli do bytu nádych umenia.

Originálne vianočné darčeky – modré slnečné okuliare

originálne vianočné darčeky v modrých vianociach

Slnečné okuliare s modrými sklami môžu nosiť ženy aj muži. Vonku je momentálne zima, ale šošovky modrej farby sú vhodné do slnečného a zamračeného počasia. V oboch prípadoch je pohodlie pri nosení zaručené kvalitným spracovaním. Vďaka tomu svet vyzerá aj ako pokojné a bezstarostné modré miesto.

Modro -biele pruhované oblečenie 

originálne tipy na vianočné darčeky vianočné sviatky modré

Ďalšou klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy, je pruhované oblečenie. Máte obrovský výber svetrov, košieľ, sukní atď. Prúžky sa dajú ľahko kombinovať a vždy vyzerajú dobre s iným oblečením, ako sú džínsy, šortky alebo dokonca obleky. Pruhované oblečenie je teda dobrým nápadom na originálne vianočné darčeky. Obe pohlavia z toho budú určite nadšené.

Originálne vianočné darčeky – modré tenisky

10 nápadov originálne vianočné darčeky modré Vianoce

Každý, kto si uvedomuje módu, by mal vlastniť aspoň jeden pár vysoko kvalitných tenisiek. Tieto už nie sú vnímané len ako športová obuv. Dosiahli kultový status a sú nepostrádateľnou súčasťou mestskej kultúry. Na to sú vhodné a veľmi obľúbené farby indigo modrá a tmavo modrá.

Modrá šatka

originálne vianočné darčeky v modrej tipy vianočné zimné prázdniny

Šatka je bezpochyby najobľúbenejším a najpoužívanejším doplnkom. Dá sa kombinovať s niekoľkými outfitmi a považuje sa za znak štýlu, elegancie a individuality. Môžete ju nosiť nielen v chladnom období, a preto je vhodnou voľbou pre originálne vianočné darčeky.

Modré puzdro na cigaretu

originálne tipy na vianočné darčeky nápady na vianočné darčeky

Obal na cigarety nie je v dnešnej dobe taký populárny, ale stále vyzerá elegantne. Ak hľadáte darček pre fajčiarov, je to vhodná voľba. Táto drobnosť dodáva ženám eleganciu a môže z jednoduchého muža urobiť gentlemana.

Prázdniny v modrom

10 nápadov na originálne vianočné darčeky v tipoch vianočné vianočné sviatky zimné prázdniny

Sneh je súčasťou magickej vianočnej nálady a počas sviatkov v neho všetci dúfajú. Mnoho z nás sníva o presnom opaku! Túžite po slnku, mori a palmách! Neexistuje lepší darček ako spomienky zdieľané s vašim blízkym na romantickom mieste zimnej dovolenky. Ak nemáte dostatok rozpočtu na exotickú dovolenku, môžete jednoducho navštíviť neďalekú slnečnú krajinu.

Veselé Vianoce a veľký výber darčekov!