10 neobvyklých darčekov pre neho a pre ňu

Neobvyklé darčeky prinášajú ešte väčšiu dobrú náladu

Možno ste už počuli: „Nezávisí to od ceny daru, ale skôr od hodnoty, ktorú obsahuje. “Sentiment, efekt prekvapenia, situácia – všetko hrá pri darovaní veľmi dôležitú úlohu.” Neobvyklé darčeky sú veľmi úspešným riešením, pretože originálnymi nápadmi posilňujú pozitívny efekt daru. Takéto darčeky tiež veľmi často ukazujú, ako dobre darca vie a oceňuje obdarovaného. Veľmi často sú neobvyklé darčeky navrhnuté vo forme zážitkov. To je prípad napríklad tandemového zoskoku padom, mimoriadnej večere, hry paintball, túry po vinici alebo romantickej jazdy balónom. V zásade ide o najvzrušujúcejšie darčeky, ktoré jednoducho zostanú nezabudnuteľné. Samozrejme, existuje aj mnoho menších a lacnejších darčekov, ktoré sú úplne originálne alebo vtipné a zaisťujú dobrú náladu a široký úsmev. Nájdete ich v špecializovaných darčekových obchodoch, obchodných domoch, na trhoch a samozrejme na internete. Prezreli sme tam a zhromaždili sme pre vás skutočne skvelé nápady na darčeky.

Nezvyčajné darčeky zdvojnásobujú efekt prekvapenia

neobvyklé nápady na darčeky muži ženy

Všetky tieto darčeky sú nielen nápadité a ozdobné, ale aj veľmi praktické a dajú sa použiť takmer kedykoľvek a kdekoľvek. Niektoré sú skôr pre mužov, iné pre ženy, ale v zásade sú unisexové a môžu byť rozdané komukoľvek v závislosti od jeho preferencií. Čo napríklad roztomilý ohrievač šálok USB v sušienke?

Vaša priateľka, dcéra alebo matka z toho budú mať radosť. Hudobný vankúš vyvolávajúci spánok, lesklý držiak mobilného telefónu a zvýrazňovač v tvare rúžu sú ďalšími vynikajúcimi nápadmi na darčeky pre malé a dospelé ženy. Mužov určite potešia najmä okuliare pre virtuálnu realitu pre ich smartfón, pohár na vajíčka Star Wars alebo vtipné tričko so zvieracími ústami. A originálne darčeky, ako je hrnček na kávu, ktorý úžasne vyzerá ako objektív fotoaparátu alebo chladné hviezdicové okuliare, sa jednoducho hodia pre každé pohlavie a vek.

Dávajte vo veľkom a zabezpečte si radosť a veľké prekvapenia!

Cookie USB ohrievač šálok

neobvyklé nápady na darčeky USB ohrievač šálok

Trávnaté žabky

nápady na fantastické darčeky pre ženy, trávniky

Hudobný vankúš

nápadité darčeky pre ženy, hudobný vankúš

Držiak mobilného telefónu z červenej trblietky

nevšedné nápady na darčeky trblietavá pumpa červený držiak na mobil

Okuliare pre virtuálnu realitu pre smartphony

neobvyklé nápady na darčeky okuliare pre virtuálnu realitu smartphone

Rozjasňovač na rúž

nápadité nápady na darčeky zvýrazňovač rúžov

3D tričko so zvieratkami

efektné darčeky tričko 3d zvieratá

Pohár na vajíčka Star Wars

neobvyklé nápady na darčeky hviezdne vojny šálky na vajíčka

Objektív fotoaparátu na pohár na pitie

neobvyklé nápady na darčeky poháre na pitie šošovka fotoaparátu

Hviezdne okuliare Universe2go

neobvyklé nápady na darčeky vesmírne okuliare star2go