Adventný kalendár pre mužov – čo doň vkladáte?

Advent, advent, malé svetlo horí! Je na tom niečo magické, keď sa to opäť stane útulným a vianočným. Prvý advent je za dverami a mnohí z nás už možno premýšľajú nad lepšími darčekmi ako minulý rok. Niektorí asi premýšľajú, čo si dať do adventného kalendára. Naša dnešná téma by mala byť o adventnom kalendári pre mužov. Tiež by sme chceli obdarovať mužov, prekvapiť ich a tiež pochváliť.

Chudáci často zostávajú v rade. Vždy sú tak spokojní a skromní. Nepotrebujú nič a nechcú nič okrem „svetového mieru“. Ak poznáte takých mužov, určite budete zdrvení, pokiaľ ide o zbieranie nápadov na darčeky na Vianoce.

Adventné kalendáre pre mužov – čo sú správne nápady na darčeky?

adventný kalendár pre mužov biely

Adventné obdobie by sa dalo vnímať ako malý vianočný tréning, v ktorom si môžete precvičiť výber správneho darčeka 24 -krát.

Predbežný kalendár 2020

Nie, adventný kalendár nie je len pre deti a nedáte do neho len sladkosti. Zvláštny čas Corony môžete úžasne využiť na to, aby ste zažili úplne iný adventný kalendár.

Možno máte konečne čas vytvoriť si vlastný adventný kalendár? A hlavne sa môžete konečne poriadne zamyslieť, čo do vrecúška vložiť.

Využite uzamknutie, aby ste si konečne mohli vytvoriť adventný kalendár sami

malý box adventný kalendár pre mužov

Predveďte nápady na kalendáre pre mužov

Ako by mal vyzerať adventný kalendár pre mužov a čo by mal obsahovať? V prvom rade by bolo dôležité objasniť, ktorému mužovi alebo ktorým mužom by sa vo vašom okolí mali darovať. Je to priateľ, manžel, otec, brat, syn, bratranec, strýko atď.? Pozrite sa tiež, existuje toľko skvelých slobodných mužov, ktorí vás môžu inšpirovať maličkosťou v adventnom kalendári.

Chlapci a muži si zaslúžia jednoduchú eleganciu a hodnotné darčeky

adventný kalendár pre mužov čierny

S mužskými adventnými kalendármi je niekoľko vecí, s ktorými sa dobre pracuje. Na začiatku určite pomôžu dve kľúčové slová: prvé je praktické a druhé – (M) jedlé.

Vďaka adventnému kalendáru pre mužov je box na náradie opäť kompletný

adventný kalendár pre mužov nápady na darčeky

Bez ohľadu na to, či je mladý alebo zrelý, mnoho mužov miluje hru, prácu a jedenie. Všetky malé darčeky pre adventný kalendár, ktoré sú s ním spojené, sú správne.

Existujú muži, ktorí majú skutočne všetko, čo v živote potrebujú, aby boli šťastní. Ale stále si môžete vybrať malý doplnok k oblečeniu, napríklad nový pár rukavíc alebo pracovné rukavice. Podľa typu muža si môžete vyberať aj kozmetické výrobky, ktoré sú napríklad ekologické a udržateľné. Nová drevená zubná kefka alebo tipy Q bez plastov by boli niečo, čo môžete vždy použiť. Príroda je ale s takýmito darmi ušetrená.

Každý muž má z prírodnej kozmetiky z obchodov so zdravou výživou skutočne radosť 

adventný kalendár pre mužov obchod so zdravou výživou

Hovorí sa, že muži a chlapci vždy radi niečo zmerajú. Nové meradlo, skladacie metre alebo malá vodováha – to sú veci, ktoré by MAN chcel mať dve. Nie je to veľmi vianočné, ale keď sme už pri tejto téme, k nápadom na adventný kalendár môžete pridať aj balíček superlepidla. V železiarstve určite získate ešte ďalšie nápady na darčeky.

Merateľné, praktické a kombinovateľné – vaša orientácia pri výbere správneho darčeka

adventný kalendár pre mužov merateľný

Sú veci, ktorých sa muži nikdy nabažia a jednou z nich sú ponožky. Vždy sú stratení a bez ohľadu na to, koľko z nich máte, vždy nosí dve rôzne ponožky. Na internete je dostatočný rozsah myšlienok na tému ponožiek. Tiež by bolo veľmi praktické použiť 12 párov ponožiek na vlastný adventný kalendár.

Ponožky, ponožky a ďalšie ponožky – nikdy sa ich nemôžete nabažiť

adventný kalendár pre mužov na Vianoce

Ponožky s tematickými obrázkami sú hitom adventného obdobia 2020

adventný kalendár pre mužov Hviezdne vojny

Čím je ponožka farebnejšia, tým je menšia pravdepodobnosť, že o ňu prídete 

adventný kalendár pre mužov vianočné ponožky

Legendárne série a filmy budú tento rok témou adventného kalendára 

adventný kalendár pre pánskych priateľov

adventný kalendár pre mužov gólové ponožky

Ak robíte pre svojho priateľa adventný kalendár, môžete doň začleniť niečo vlastné, čo je dobré pre váš vzťah. Niečo, čo nikdy nemá čas. Vytvorte poukaz, v ktorom ho pozvete do kina alebo ho vyzvete na bitku pri počítačových hrách. Môžete sa stretnúť niekde uprostred a spoločne si uvariť alebo zahrať vrhcáby.

Ďalší nápad by bol urobiť z neho priznanie. Bez ohľadu na to, aký vzťah s vami má muž, určite ste mu chceli niečo povedať.

Dôležitá správa alebo vyznanie sú tiež dobré nápady na darčeky v adventnom období 2020

nápady adventného kalendára pre mužov

Trávte čas spoločne: vytvorte si poukážku alebo navrhnite pozvánku na udalosť

adventný kalendár pre mužov

Darujte vytlačenú fotografiu! Urobte to slávnostne a darujte mužovi, ktorého milujete. Je skutočne jedno, koľko fotografií máte vo svojom smartfóne spolu. Jedna fotografia na papieri má vždy pridanú hodnotu.

Niečo upečené – samozrejme, trochu vianočného pečiva by ste mali zabaliť ako darček a pred Vianocami okusovať. Domáce čokoládové hľuzovky s rumom a vianočným korením sú tiež vždy obľúbené.

Myslite udržateľne a na vianočné obdobie uprednostnite prírodné materiály 

box adventný kalendár pre mužov

Teplé slovo môže nahradiť aj ten najdrahší darček 

správa adventný kalendár pre mužov

Vytvorte skvelú kompiláciu z lahôdok, zo všetkého, po čom vaše srdce túži.

Všetko to vyzerá, že môžete urobiť svojmu manželovi alebo mužom radosť.

Praktické, farebné a cool – malých mužov môžete potešiť tematickými darčekmi 

adventný kalendár pre mladých mužov

Dizajnové adventné kalendáre pre mužov

Veľmi stručne k návrhu adventného kalendára: Môžete si samozrejme kúpiť elegantný a elegantný adventný kalendár. Ale tiež by bolo dobré, keby ste si to urobili sami. V každom prípade by to malo byť jednoduché. Bolo by skvelé, keby ste konali v zmysle zmyslu pre udržateľnosť a pracovali s prírodnými materiálmi.

Plechovky sú skutočne skvelým materiálom na výrobu adventného kalendára 

adventný kalendár pre mužov na opakované použitie plechových dóz

Adventný kalendár je možné dobre poskladať z papiera, plechoviek alebo malých škatúľ. Ak radi využívate steny v miestnosti, darčeky môžete zavesiť aj na stenu.

Buďte kreatívni a obdarujte svojich blízkych darčekmi od srdca! 

adventný kalendár pre mužov rebrík

Starý (alebo nový) rebrík sa dá úžasne využiť na výrobu adventného kalendára pre mužov.

Je dôležité, aby ste sa bavili a bavili vás ručné práce. Všetky dary, ktoré vzišli zo srdca, sa dajú rozpoznať okamžite, aj keď sú malé a skromné!

Veľa šťastia a pokojný prvý advent!

adventný kalendár pre pánsku lásku

adventný kalendár pre pánske špendlíky