Darčeky pre mužov – osobné a kreatívne nápady

Nájsť pekný darček pre priateľa, drahého partnera alebo manžela nie je vždy také jednoduché. Väčšina mužov si väčšinou kupuje veci, ktoré chce sama. Žiadosti vyjadrujú len veľmi sporadicky a keď tak urobia, často sú veľmi vznešení, ako napríklad cesta okolo sveta, motocykel s vysokým výkonom alebo klasické auto Porsche. Aké sú teda dobré nápady na darčeky pre mužov?

Typické darčeky pre mužov

Praktické veci sú u mnohých mužov rovnako obľúbené ako elektronické zariadenia. Ak môžu niečo použiť funkčne alebo s nadšením, dar má pre nich veľkú hodnotu. Z tohto dôvodu sú priateľom často rozdávané nasledujúce veci:

  • Kľúčenka
  • Bedrová banka
  • otvárač na fľaše
  • Grilovacie kliešte alebo puzdro
  • Pivné sklo
  • navigačné zariadenie
  • Poukážka na obchod s aplikáciami

Tieto darčeky väčšina mužov veľmi používa. Navyše si ich môžete vybrať aj podľa svojich individuálnych preferencií alebo koníčkov. Ak je fanúšikom whisky, veľmi dobre sa hodí jemný pohár whisky. Pre vášnivého hobby kuchára môže byť správnou voľbou japonská súprava nožov z damaškovej ocele alebo keramiky.

darčeky pre mužov športové elektronické zariadenia golf

Individualizácia robí darček výnimočným

V zásade, rovnako ako ostatné predmety každodennej potreby, je zapaľovač špeciálny iba vtedy, ak je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu, ako je nehrdzavejúca oceľ alebo chrómovaná mosadz, a má atraktívny tvar. V opačnom prípade má príliš veľa každodenného charakteru. Skutočnosť, že zapaľovače a podobne sú každodenné potreby, však môžete využiť vo svoj prospech, pretože váš partner si darček vyzdvihne niekoľkokrát denne. Ak je to mimoriadny zapaľovač, bude sa vám to vždy pozitívne pripomínať. Zippos a ďalšie vysokokvalitné zapaľovače nájdete napríklad v internetových obchodoch gravio.de, je možné gravírovať jednotlivo. Od vášho a jeho mena po vyznania lásky a dátum vášho výročia až po životné motto – kreativite sa pri gravírovaní takmer nekladú žiadne obmedzenia. Môžete tiež nechať vygravírovať obrázky alebo motívy (napr. Srdcia, erby, koruny atď.).

darčeky pre mužov nápady na darčeky muž

Vytvorte z darčeka príbeh

Ak chcete darovať dar ešte neobvyklejšej postavy, môžete to napríklad využiť ako príležitosť na navrhnutie celého večera alebo s ním porozprávať príbeh.

Idea 1:

Môžete pozvať svojho partnera na romantické jedlo s viacchodovým jedlom. Potom si môžete dať digestív alebo espresso na terase reštaurácie alebo sa prejsť a obdivovať hviezdnu oblohu. Dobrá cigara, ktorú už napríklad dlho chce skúsiť, by potom mohla byť tým pravým momentom, ako mu dať vygravírovaný zapaľovač. Krásna večera a romantická atmosféra zaistia, že si váš partner bude dlho pamätať dar a okamih, kedy bol daný, a že zapaľovač bude ešte cennejší.

darčeky pre mužov nápady na darčeky elektronické zariadenia

Idea 2:

V mierny letný večer sa môžete spolu vybrať na piknik na svoje obľúbené miesto pri jazere, na kopci alebo na zámku. Potom, keď hľadá otvárač na fľaše, aby otvoril pivo, dajte mu svoj darček, vyrytý otvárač na fľaše.

Idea 3:

Môžete tiež vybrať niekoľko darčekov a použiť ich napríklad na zobrazenie dôležitých etáp v jeho živote. Nasledujúce veci môžete zabaliť do darčekového koša alebo do drevenej škatule:

  • Zarámovaný obrázok jeho zápisu do školy.
  • Gravírovaná banka, do ktorej naplníte pálenku, ktorú pil so svojimi spolužiakmi na promócii.
  • Cigara, ktorú fajčil, keď konečne dostal vysnívanú prácu alebo bol prvýkrát povýšený. Na narodeniny ho potom môže zapáliť gravírovaným zapaľovačom.

Kým rozbaľuje darčeky, môžete mu vysvetliť význam vecí a rozprávať jeho príbeh. Najlepšie je, ak si obaja urobíte čas a užijete si spoločne nádherné spomienky.

   darčeky pre mužov nápady na darčeky dizajnové kreslá hry gramofón

darčeky pre mužov nápady na darčeky prekvapenie