Dary ku dňu otcov

Vybrať originálne, krásne a zároveň praktické darčeky ku Dňu otcov nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Niektorí páni naznačujú, čo chcú, hneď ako sa blíži príležitosť, ktorá je obvykle spojená s darčekmi, napríklad narodeniny, výročie svadby, Vianoce, Valentín a v tomto prípade Deň otcov. Ale sú tu aj ďalší, ktorí podľa všetkého nič nepotrebujú alebo si jednoducho kúpia veci, ktoré chcú. Druhý typ robí z hľadania darčekov skutočnú nočnú moru. Vyžaduje si to rýchle myslenie a trochu detektívnej práce z vašej strany. Aby sme vám pomohli nájsť ten správny darček pre vášho drahého otca, v dnešnom článku vám ukážeme niekoľko kreatívnych a originálnych nápadov na darčeky pre mužov, ktoré mu určite vyčaria úsmev na tvári.

Kreatívne, praktické a originálne darčeky ku Dňu otcov

Originálne nápady na darčeky pre mužov pre každú príležitosť nápady na darčeky pre neho

Nintendo Switch

Nedávna štúdia zistila, že takmer 3,1 miliardy ľudí na celom svete pravidelne hrá videohry. To je asi 40% z celkovej svetovej populácie! Je teda celkom pravdepodobné, že muž, pre ktorého kupujete darček, je hráčom aj vo svojom voľnom čase. V tomto prípade, pretože väčšina ľudí rada dostáva darčeky súvisiace so svojimi koníčkami, je dobré dať im darček na hranie.

Mnohí z vás však nemusia byť obzvlášť oboznámení s hernými žánrami alebo potrebným hardvérom. V tomto prípade je najlepšie kúpiť klasickú a známu konzolu, ako je Nintendo Switch, a dobrú hru pre ňu. Niektoré z najlepších hier desaťročia boli vyrobené výhradne pre túto malú ručnú konzolu. Patria sem napríklad The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Animal Crossing, Hollow Knight a mnoho ďalších. S týmito titulmi nič nepokazíte.

Originálne nápady na darčeky pre mužov na každú príležitosť Herné darčeky pre neho a pre ňu Originálne nápady na darčeky pre mužov pre každú príležitosť pre hráčov Nintendo Switch

Vtipné ponožky

Keď sme boli deti, bola to pre nás skutočná nočná mora, keď sme dostávali ponožky ako dar. Skoro by sa to dalo porovnať s tým, že dostanete na Vianoce kúsok uhlia, pretože ste boli na zozname nezbedných detí. Tínedžeri a dospelí však už ponožky nevnímajú ako niečo negatívne alebo tabuizovaný darček. Ale naopak!

Ponožky v týchto dňoch sú nielen pohodlné a teplé, ale aj skvelé Nápad na darček. Sú vnímané ako odevné doplnky, ktoré nositeľovi umožňujú kreatívne sa vyjadriť. Sú tiež prekvapivo skvelými začiatočníkmi konverzácie! Svoju lásku k starým arkádovým hrám hneď odhalí napríklad Pac Man alebo Super Mario Socks. Muži a ženy všetkých vekových skupín radi zbierajú roztomilé a originálne ponožky a týmto spôsobom si pre každú príležitosť vyberajú presne ten dokonalý pár.

Originálne nápady na darčeky pre mužov na každú príležitosť, vtipné farebné ponožky

Inteligentný prsteň

Ak muž, pre ktorého vyberáte darček, nie je hráč, ale miluje technológie a rád drží krok s najnovšími trendmi v oblasti špičkových technológií, inteligentný prsteň je pre neho určite dobrou voľbou. Inteligentné prstene sú najnovšou inováciou v kategórii nositeľných zariadení. Tieto malé, ale výkonné zariadenia, podobne ako inteligentné hodinky, môžu sledovať vaše zdravie a kondíciu. Môžete ním platiť v kompatibilných pokladniciach alebo sa pripojiť k všetkým zariadeniam Bluetooth doma. Muži dokonca začali predkladať návrhy na manželstvo s týmito štýlovými a praktickými inteligentnými obrúčkami.

Originálne nápady na darčeky pre mužov na každú príležitosť, darček s inteligentným prsteňom

Predplatné MasterClass alebo Skillshare

Niekedy najlepšie darčeky nie sú vôbec materialistické. Niektorí otcovia radšej každý deň zažívajú alebo sa učia nové veci. S MasterClass alebo Skillshare Premium Subscription, teraz môže robiť oboje. Najlepšie na tom je, že nemusí odchádzať z domu, aby mohol chodiť na hodiny. To je samozrejme veľká výhoda, najmä v časoch Corony. Z pohodlia pohovky sa môže naučiť vzrušujúce nové zručnosti od odborníkov z celého sveta. V závislosti od svojich schopností a záujmov sa môže od Dana Browna naučiť písať úspešný triler alebo od Hansa Zimmera skladať vzrušujúcu filmovú hudbu..

Originálne nápady na darčeky pre mužov na každú príležitosť. Abbo majstrovské kurzy

Existuje veľa originálnych darčekov ku Dňu otcov a pre mužov s rôznymi záujmami a preferenciami. Aby ste našli perfektný darček, musíte byť dobrým poslucháčom, priateľom alebo partnerom. Opatrne ho zabaľte a ukážte mu, ako veľmi ho milujete.

Originálne nápady na darčeky pre mužov na každú príležitosť, vtipné darčeky pre ponožky