Mimoriadne a originálne: nápady na darčeky pre rôzne príležitosti

Je len otázkou času, kedy sa budú konať ďalšie narodeniny, svadba alebo vianočný večierok. A vždy, keď sa vyskytne otázka: ako môžem urobiť radosť priateľovi, partnerovi alebo členovi rodiny? Na darček zvyčajne neexistujú žiadne iskrivé nápady. O to dôležitejšie je popustiť uzdu fantázii a prekvapiť vás špeciálnym darčekom.

Darček s individuálnym nádychom: narodeninové noviny

Dary, ako sú darčeky pre domácich majstrov, sú úžasným prekvapením. Tieto dary sú výrazom toho, že ste skutočne premýšľali o preferenciách a želaniach príjemcu. Jednou myšlienkou pre kreatívnych ľudí je používať grafické programy v počítači. Ak si chcete pohrávať a navrhovať narodeninové noviny sami, rozhodne by ste sa nemali zaobísť bez kategórií, ako sú horoskopy, vtipné inzeráty alebo televízne programy..

nápady na darčeky pre každú príležitosť

Obrázok: © istock.com/Vitalalp

Dobrodružné darčeky: darčeky s wow faktorom

Navyše, dobrodružné darčeky sú v móde. Ak chcete svojmu najlepšiemu priateľovi alebo partnerovi zaručiť nezabudnuteľné chvíle, určite zasiahnete volské oko poukazom na jazdu na Ferrari alebo na skok bungee. Poukážka je ďalším spôsobom, ako špeciálne zaželať príjemcovi šťastie. Špeciálne darčeky pre tieto činnosti tiež ohromujú narodeninové deti:

  • dokonca lietať helikoptéry
  • Masáže alebo iné ponuky wellness
  • psí záprah
  • jazda na ťave

nápady na originálne darčeky k narodeninám

Nemôže to byť viac individuálne: narodeninová pieseň na disku CD

Čo je ešte osobnejšie ako serenovať milovaného človeka na disku CD? Ak si chcete zaspievať narodeninovú pieseň na disku CD, prekvapí vás pozornosť, ktorú určite nemožno tak rýchlo prekonať. Nahrávacie štúdiá sú tí správni ľudia, ktorých je možné kontaktovať pre tento projekt. Títo hudobní špecialisti pomáhajú pridať na disky CD narodeninovú pieseň a jednotlivé texty.

Klasika: poukážky

Aj keď sa poukážky zdajú byť ako darček menej kreatívne, tieto darčeky sú dobrou voľbou pre každého, komu chýba skvelý nápad. Že o tom premýšľal aj niekto iný, svedčia aj poukazy na piknik pri jazere, návštevu kina alebo masáž chrbta. A pre mnohých ľudí je táto správa tým najlepším darčekom.

nápady na darčeky pre malých aj veľkých

   vaucher ako darček k narodeninám

pekne zabaliť darčeky