Na neobvyklé svadobné dary sa pamätá dlhšie

Potrebujete skvelý nápad na svadobný darček? Niečo, čo nie je príliš banálne a čo prinesie manželskému páru skutočnú radosť? Potom máte u nás úplnú pravdu, pretože v nasledujúcich riadkoch vám prinášame niekoľko skvelých tipov a návrhov na štýlové a nevšedné svadobné darčeky. Pozrite sa na všetky a nechajte sa nimi inšpirovať. V svadobný deň teda dáte pekný darček na darčekový stôl nevesty a ženícha a ste s ním úplne spokojní. A počuli ste už o online svadobných stoloch? Pozoruhodné nástroje na jemné poskytovanie peňažných darov. Zostaňte s nami, ak sa vám páči, a zistite o tom viac.

Neobvyklé svadobné darčeky pre každý vkus

tip na svadobný darček

Nápady na neobvyklé svadobné darčeky

Okrem veľmi tradičných darčekov existuje našťastie aj veľa neobvyklých svadobných darov, ktoré poskytujú skutočnú radosť a príjemné prekvapenia. Napriek tomu by ste mali dávať pozor, aby ste nevestu a ženícha neurobili v rozpakoch alebo aby ste nepôsobili trápne. Na konci tohto príspevku sme uviedli niektoré z najväčších nápadov na svadobné darčeky.

Najprv však nechceme hovoriť o flopoch, ale o topoch.

Veľmi užitočnými nápadmi na darčeky na svadbe sú samozrejme moderné domáce spotrebiče a doplnky do domácnosti, ako aj kvalitné kuchynské potreby. Ale bolo by najlepšie, keby ste si predtým prezreli darčekový zoznam nevesty a ženícha a pokiaľ je to možné, dohodli ste sa s ostatnými svadobnými hosťami, kto čo dá. Koniec koncov, na čo slúžia dva drahé kuchynské stroje alebo tri mikrovlnné rúry? Navyše väčšina párov žije spolu už dlhší čas a sú si istí, že budú mať k dispozícii najdôležitejšie domáce spotrebiče.

S jemnými kúskami ste takmer vždy na bezpečnej strane

krásny sklenený riad tip na svadobný darček

Darčekové koše na jednej strane patria k obvyklým darčekom takmer pre každú príležitosť, ale môžu byť tiež navrhnuté veľmi originálnym a neobvyklým spôsobom. Najmä ak ste bližšie k budúcemu manželovi, môžete darčekový kôš poskladať veľmi jednotlivo. Vždy sa nájde niečo pre každý vkus, bez ohľadu na to, či je pár jedným z labužníkov, ľudí so sladkým zubom alebo skutočných čudákov SPA.

Zostavte darčekový kôš pre budúcu dvojicu

nádoby na pečenie neobvyklé svadobné darčeky

Personalizované darčeky s individuálnym gravírovaním sú vo väčšine prípadov rovnako obľúbené. Bolo by perfektné, keby ste sa rozhodli pre originálne alebo symbolické položky. Ak ste jedným z najbližších príbuzných páru, dokonca aj dedičstvo funguje dobre.

Gravírované strieborné príbory sú obľúbeným nápadom na prispôsobené svadobné darčeky

personalizované neobvyklé svadobné dary

Fotografické darčeky sú nielen veľmi obľúbené, ale aj celkom osobné. Dva manželské páry z toho budú mať určite radosť. Ak ste členom rodiny alebo jedným z veľmi blízkych priateľov, potom môžete presne odhadnúť, ktoré fotografické motívy sú pre ňu najlepšie. Ak sa poznáte, mali by ste tento nápad na darček radšej nechať, pretože môžete siahnuť príliš hlboko do intímnej oblasti nevesty a ženícha a to určite nechcete. Ale ak sa rozhodnete pre fotografický darček, potom by napríklad bola ideálnou možnosťou napríklad originálna fotografická stena alebo plátno vyrobené vlastnými rukami s potlačou fotografií. Ďalej nájdete odkaz nižšie s pokynmi, ako to urobiť.

Darujte fotografickú stenu na svadbu

fotografická stena neobvyklé svadobné darčeky

Takzvané svadobné stromčeky, ktoré sú láskavým symbolom pre budúce spolužitie nevesty a ženícha, sa veľmi odporúčajú ako nevšedné svadobné dary, obzvlášť na rustikálnu svadbu v stodole. Svadobný strom zasadia na požadované miesto dva manželské páry a je o ne starostlivo postarané. Ako strom rastie, láska medzi nimi by mala byť väčšia a väčšia.

Pre páry, ktoré majú radi kognitívne hry, je kvalitná šachová hra s originálnymi kúskami rovnako dokonalá ako svadobný dar. Existuje množstvo prevedení, od veľmi jednoduchých a moderných po veľmi extravagantné a skôr neobvyklé.

Toto Skyline šachová sada je jedným z našich obľúbených

london shach hra svadobný bar nápad

Pre dobrodružné páry sa odporúčajú svadobné darčeky, ktoré majú vysoký dynamický potenciál, ako napríklad kempingové vybavenie, dvojitý spací vak, mobilný gril, skvelý stan pre dvoch atď..

Darujte mladomanželom nezabudnuteľnú romantiku so zážitkovým poukazom

nápad na svadobný darček pri večeri pri sviečkach

A v neposlednom rade si pozrite darčeky pre svadobné príležitosti v našom zozname. Mnoho vedeckých štúdií už dokázalo, že zážitky a emócie vás môžu robiť oveľa šťastnejšími ako objekty. Bez ohľadu na to, ako drahý môže byť darček, nemôže to byť skutočná radosť ako obyčajný predmet. Emócie, ktoré sú za tým alebo ktoré z toho pociťujú, sa vždy počítajú. Je preto lepšie dávať poukážky na skvelé spoločné aktivity, ako sú napríklad lístky na skvelé podujatie. Mohlo to byť takmer čokoľvek – obľúbený koncert nevesty a ženícha, romantický muzikál, spoločná tanečná hodina, nezabudnuteľný výlet do Paríža alebo Benátok, relaxačný víkend SPA pre dvoch, kurz varenia, workshop plážovej jogy, svetlo sviečok večera v 5-hviezdičkovej gurmánskej reštaurácii alebo masáž celého tela pre dvoch.

Relax a pohoda – to je vždy dobrý nápad s dobrodružnými darčekmi

masáž celého tela ako nápad na svadobný dar

Urobte z darčekov peňazí múdre

V dnešnej dobe sa dary peňazí dajú robiť aj veľmi inteligentne a pozoruhodne, pomocou tzv online svadobné stoly. Na internete existujú špeciálne portály, kde si mladé páry, ktoré chcú vziať manželstvo, môžu vytvoriť svoje virtuálne svadobné stoly. Inými slovami, existujú ich zoznamy darčekov a každý jednotlivý darček je uvedený samostatne s fotografiou a vysvetlením, ako aj požadovanými sumami. Zoznam je interaktívny a môžete sa do neho ľahko zapojiť. To znamená, že môžete byť úplne uvoľnení, keď ste pre nevestu a ženícha vybrali ten správny svadobný darček. Dvojica si to teda poriadne užíva. Vždy je to výhodná situácia pre všetkých.

S online svadobnými stolmi ste vždy na bezpečnej strane

nevšedné poukážky na svadobné dary

poukaz do kúpeľov neobvyklé svadobné darčeky

Vyrobte si originálny svadobný dar

Podobne ako darčekové koše a osobné darčeky, aj kutilské projekty sú špeciálnym spôsobom obdarúvania mladomanželov. Nezvyčajné svadobné dary, ktoré ste sami vyrobili, často prinášajú veľa radosti a zostanú v pamäti dlhšie. Okrem toho venujete súčasne veľkú pozornosť a dávate najavo svoju osobitnú náklonnosť k manželskému páru. Za tú námahu to rozhodne stojí, najmä ak sú to vaši dobrí priatelia. Stále by ste mali dávať pozor, aby ste neurobili príliš veľa dobrej veci. Nepreháňajte a neobťažujte nevestu a ženícha príliš impozantnými, vlastnoručne namaľovanými alebo drobnými umeleckými dielami!

Spoľahnite sa radšej na romantiku a dedičstvo!

vlastnoručný nápad na svadobný darček

Podľa veľkosti a štýlu svadby, ako aj podľa vkusu dvojice alebo vášho vzťahu s nimi, môžete vymyslieť niečo originálne. Tu pre vás máme pripravených niekoľko nápadov, ku ktorým nájdete aj krátky návod.

Preneste fotografiu na plátno – rýchly sprievodca obrázkami

ozdobné svadobné darčeky nápady pre domácich majstrov

Absolútne nevhodné darčeky na svadby

Ako bolo uvedené vyššie, nezabudnite sa pozrieť na zoznam darčekov nevesty a ženícha, ak tam samozrejme je. Je možné, že niektoré nezáznamy, ktoré uvádzame nižšie, sú vhodné pre tento konkrétny prípad. Potom by bolo vhodné rozdať aj ich.

Obvyklé darčeky, ktoré sú TABOO na svadbe:

  • erotické hračky
  • Spodná bielizeň a spol.
  • Alkohol a cigary
  • Detské veci a detské vybavenie
  • Domáce zvieratá
  • Sady nožov

Môžete si nechať poradiť aj od svedkov!

žena public no go darček neobvyklé svadobné darčeky

Roztomilé ako malé šteniatko rozhodne nie je svadobná dobrota

Tip na svadobný darček pre domáceho miláčika

Extra rady:

Zdržte sa príliš veľkých a vážnych darov! Vo väčšine prípadov spôsobíte neveste a ženíchovi viac problémov ako radosti. Takéto darčeky sa prenášajú a skladujú oveľa ťažšie a nikto z nich nemá radosť, obzvlášť v svadobný deň.

Ak ste hobby hobby alebo výtvarník, mali by ste byť obozretní aj pri svadobných daroch pre domácich majstrov. Pokiaľ o to nevesta a ženích nepožiadajú, nemali by ste rozdávať žiadne obrazy alebo sochy, ktoré ste sami namaľovali. Možno majú pre vás veľkú hodnotu, ale pre mladomanželov sú s najväčšou pravdepodobnosťou ničím iným ako nadbytočnými umeleckými dielami..

Osobitná pozornosť sa vyžaduje pri svadbách, ktoré sa konajú v zahraničí alebo sú medzikultúrne. V týchto prípadoch by ste sa mali určite vopred informovať, aké konkrétne zákazy je potrebné dodržať pri darčekoch a svadobnej etikete.

Novomanželov vždy vnímajte ako jednotku!

neobvyklé svadobné dary

Čokoľvek darujete neveste a ženíchovi, robte to s rešpektom a láskou a poprajte im obom veľa šťastia a dlhý spoločný život! Správajte sa primerane a dodržujte konkrétny svadobný dress code.

Oslavujte srdcom a dušou a oslavujte život a lásku!

nápadité nápady na svadobný dar

Nižšie nájdete ďalšiu inšpiráciu na neobvyklé svadobné darčeky …

urobte si neobvyklé svadobné dary

Kurz kupónového tanca ako nápad na svadobný dar

prispôsobený nápad na svadobný darček

neobvyklé svadobné darčeky vonné sviečky

neobvyklé svadobné dary peňažné darčeky

tip na lístky na svadobný dar

urobte si neobvyklé svadobné darčeky v pohári

hrnček na kávu nápad na svadobný darček neobvyklé svadobné darčeky

hra mramorový šach neobvyklé svadobné darčeky

soľná paprika neobvyklé svadobné darčeky

gule do kúpeľa, nápady na svadobný darček

lapač snov drotár svadobný darček

cestovné darčeky neobvyklé svadobné dary