Tipy na darčeky do wellness vo forme rozmaznávajúceho poukazu

Rozdávajte radosť, dávajte pohodu, dávajte oddychový čas! Toto sú jedny z najkrajších darov, pretože sú prospešné pre telo, myseľ i dušu. Či už na výročie svadby alebo narodeniny, na Vianoce alebo len tak … nápady na darčeky do wellness sú vždy vítané. V kúpeľných hoteloch a prímorských letoviskách čas jednoducho plynie inak a stresujúci každodenný život sa vám zdá neskutočne ďaleko. Tam načerpáte nové sily a necháte sa ísť. Buď so svojim partnerom, najlepším priateľom alebo niekedy dokonca úplne sami so sebou – wellness dovolenka vždy zabezpečí liečivú zmenu scenérie, správnu dávku dobrej nálady a úplný relax.

Fotolia_65896898_M

Je pohoda veľmi osobná vec? To je správne. Neviete presne, kam chcú príjemcovia ísť a ako si predstavujú svoju wellness dovolenku? Našťastie na to existuje skvelé riešenie – wellness poukazy! Týmto spôsobom dávate pauzu, ktorú si každý môže vybrať sám. S Rozmaznávací poukaz z rezervačnej platformy wellnesshotel24 napríklad môžete skutočne urobiť radosť veľmi špeciálnej osobe. Poukaz je možné tiež pohodlne objednať, vytlačiť a uplatniť priamo online. Poukážku si samozrejme môžete objednať aj telefonicky a dokonca si ju nechať laminovať poštou. Príjemca má potom k dispozícii viac ako 2 600 ponúk a vy máte 36 mesiacov na uplatnenie poukážky. Žiadny časový tlak a žiadne starosti! Wellness dovolenku môžete absolvovať nielen v najkrajších kúpeľných hoteloch v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku, ale aj v ďalších krajinách ako Taliansko, Luxembursko, Poľsko, Španielsko alebo Česká republika. Hodnotu poukážky si vyberiete individuálne a je napísané aj osobné venovanie. Proste skvelé!

poukaz na wellnesshotel24

Či už je to wellness víkend, krátka prestávka alebo iný nápad – na wellnesshotel24.de ste v dobrých rukách a príjemca dostane veľmi špeciálny darček so 100 -percentnou zárukou pohody. Každý je určite šťastný. Ďalšími výhodami poukážky je bezriziková platba, ktorá je realizovaná na faktúru a nevyžaduje žiadne bankové údaje. Nemusíte sa obávať ani skrytých poplatkov za službu alebo poštovné. Jednoducho tu neexistujú.

Buďte originálni a proaktívni a prekvapte svojich blízkych snovým zážitkom!

banner_wellness

nápady na darčeky pre wellness kúpeľný hotel prázdniny výhľad na more vonkajší bazén

nápady na darčeky pre wellness kúpeľný hotel