Vytvorte si fotoknihu online a zvečnite svoje najlepšie spomienky

Fotky na papieri sú minulosťou? Nič! Pretože teraz, v dobe všadeprítomnej digitalizácie a bleskovej komunikácie, stále viac túžime po väčšej všímavosti a spomalení. Svetelné obrazovky a hladké klávesnice sa z dlhodobého hľadiska javia ako nedostatočné a chýba im nezameniteľná vôňa a príjemný pocit z potlačeného papiera..

Aby to nevyznelo staromódne alebo nostalgicky zároveň, dnes vám povieme, ako môžete modernú digitálnu technológiu a vysokokvalitné kancelárske potreby sofistikovane kombinovať pomocou Navrhnite svoju fotoknihu online a objednajte si ho vytlačený poštou. Svedomití a skúsení poskytovatelia, ako je Atelier Rosemood, vám poskytnú optimálnu podporu počas celého procesu radou a činom. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vaše najkrajšie spomienky v živote budú predstavené oduševnene a profesionálne. Či už ide o svadbu alebo narodenie, zápis do školy alebo prázdniny v Karibiku – vami vybrané fotografie budú čoskoro zvečnené vo vynikajúcej fotoknihe s nadčasovým dizajnom a dokonalým prevedením..

vytvoriť fotografickú knihu online svadba

Prečo by ste mali navrhovať fotoknihu online??

Doteraz ste si vždy mysleli, že objednanie fotoknihy je časovo náročný obchod? Nesprávna myšlienka, pretože s Ateliér Rosemood stane sa to niekoľkými kliknutiami a dobrým pocitom. Pretože optimálna je nielen kvalita papiernictva a technické prevedenie, ale aj spoľahlivé odborné rady. Podrobnú radu od profesionálneho zamestnanca môžete vždy získať telefonicky, e -mailom alebo na chate. Za značkou Rosemood je aj veľa kreatívnych, medzinárodných dizajnérov, grafikov a redaktorov. Robia všetko pre to, aby z každej objednanej fotoknihy vytvorili skutočné umelecké dielo. A hoci sa traja zakladatelia spoločnosti Hélène, Antoine a Grégoire na začiatku venovali iba moderným a štýlovým rodným kartám, tento rad teraz obsahuje široký sortiment skvelých, personalizovaných produktov, ako sú fotoknihy, svadobné oznámenia, pozvánky pohľadnice, plagáty a vianočné pohľadnice.

fotokniha-harcover-tkanina-farby-7 @ 2x

Výber správneho modelu pre fotoknihu

Nie všetky fotoknihy sú si rovné. Vďaka užívateľsky prívetivému editoru od Rosemood si môžete ľahko vytvoriť svoje vlastné individuálne fotografické dielo. Stačí len nahrať svoje fotografie, nastaviť vhodné rozloženie a zadať ľubovoľný popis. Podľa vlastného vkusu si môžete pri navrhovaní fotoknihy vybrať aj optimálny model. Máte na výber z troch vysoko kvalitných variantov – látkový poťah, pevná väzba alebo mäkká väzba.

foto-kniha-s-kapitola-stranami @ 2x

Prvý model je ponúkaný vo formáte 25 x 25 cm a ďalšie dva vo formáte štvorca, na šírku a na výšku. Pri variante látkového poťahu máte možnosť výberu z rôznych elegantných farieb a pri ostatných dvoch modeloch môžete svoju najobľúbenejšiu fotografiu umiestniť napríklad na prednú stranu. Pre všetky tri varianty sú k dispozícii dva druhy prémiového papiera. Pri listovaní vám poskytnú elegantný vizuálny a haptický zážitok. Úpravy online s editorom sú tiež veľmi zábavné. To sa dá dokonca urobiť priamo z mobilného telefónu pomocou aplikácie fotoknihy Rosemood pre IOS alebo Android.

vytvoriť online knihu fotografií pre rodinu

Služba Rosemood zahŕňa aj presné úpravy, kontrolu rozloženia a retušovanie obrázkov. To všetko nespôsobuje žiadne dodatočné náklady a zaisťuje vám dokonalé výsledky. Môžete sa spoľahnúť na odborné know-how a mimoriadnu pozornosť k detailu, ktoré sú založené na dlhoročných skúsenostiach a nekompromisnej starostlivosti, a vytvoriť si vlastnú fotografickú knihu online.

  vytvorte si online knihu v tvrdej väzbe