10 jednoduchých DIY nápadov na víkend

DIY nápady zlaté sklo

Premeňte interiér bez akejkoľvek námahy alebo investície

Máte čas, ale nemáte žiadne koníčky? Potom ste vybrali ten správny článok, pretože sme pripravili niekoľko čerstvých nápadov pre domácich majstrov, ktoré sú veľmi zaujímavé a skutočne veľmi ľahko realizovateľné. Aj malá zmena vo vašom interiéri môže úplne zmeniť celkový koncept interiérového dizajnu.

Na naše projekty nepotrebujete veľa peňazí. Tu sa však žiada vaša predstavivosť, kreativita a originálne myslenie. Víkendové voľno je ideálnym časom na začiatok.

Jednoduché nápady pre domácich majstrov môžu zmysluplne vyplniť váš voľný čas

 Nápady na kutilstvo fľaše bočné stolíky

 

 Začnime s výzdobou stien! Na tento projekt budeme potrebovať washi pásky, nožnice, šablónu a bežnú pásku. Vystrihnite už vytlačenú šablónu a pripevnite ju na stenu bežnou lepiacou páskou! Potom obkreslite pásku washi! Posuňte šablónu na ďalšie miesto a všetko zopakujte! Bolo to ľahké, nie??

Ozdobte taniere a poháre

DIY nápady fixka čierna dekorácia

S pomocou iba jedného Trvalý značkovač Sharpie môžete realizovať mnoho kreatívnych projektov, ako napríklad zdobenie tanierov a pohárov. Misku, hrnček alebo tanier najskôr vyčistite, potom na ne namaľujte, čo chcete, a na konci dajte misky piecť do rúry na 30 minút..

Hrniec na zavesenie na opasok

Remeselné remene na sadenie kameňov

Materiály vo vašom zozname pre túto myšlienku sú dva popruhy, fľaša šťavy, rastliny a kamienky. Musíte odstrániť štítok a zmerať popruhy. Jeden popruh by mal byť uviazaný okolo druhého, druhý zdola nahor. Uveďte, kde chcete vyraziť diery. Teraz môžu byť použité materiály uvedené na začiatku. Nakoniec si stačí nájsť vhodné miesto pre svoju prácu.

Dózy na konzervovanie farieb

Dóza na konzervovanie farieb pre domácich majstrov

Z konzervovania pohárov môžete realizovať mnoho zaujímavých nápadov pre domácich majstrov. Prečo nie váza? Vyberte si akrylovú farbu a trochou nalejte do nádoby tak, že ju otočíte, aby farba mohla rovnomerne zakryť všade. Položte nádobu na murár ústami nadol na kus papiera, nechajte pôsobiť 20 minút a potom ju prevráťte ústami nahor, aby cez noc vyschla..

Mosadzný rám

Rám na nápady pre domácich majstrov na stenu

Čerstvý nápad dodá rámu nový vzhľad doma. Pripravte si lepiacu pásku a zlatú farbu v spreji. Na pásku nastriekajte farbu, nechajte zaschnúť a rámy označte ceruzkou! Potom môžete rohy rámov obnoviť požadovanou farbou.

Prepracujte kvetináč so zlatými listami

DIY nápady na sadenie kvetináčov

Vysádzače namaľte akrylovou farbou. Nechajte ich uschnúť a pomocou washi pások oddeľte požadovanú oblasť. Neskôr naneste tenkú vrstvu lepidla a pripevnite zlaté listy.

Premeňte tanier na školskú tabuľu

DIY tanierová kefa na tabuľu

Tu budete potrebovať porcelánový tanier, pásku, tabuľovú farbu, štetec a rúru. Vyčistite dosku, označte rohy taniera páskou a naneste farbu na tabuľu. Odstráňte pásku a nechajte farbu schnúť 24 hodín. Pečte v rúre, ako keby na vás vnútri čakalo vaše obľúbené jedlo.

Tinkerova lanová váza

DIY kvety na lanové vázy

S použitím lana, lepidla a niekoľkých plechoviek si môžete vyrobiť svoju krásnu lanovú vázu. Vyčistite plechovku a odstráňte štítok. Na jeden koniec lana naneste lepidlo a pripevnite ho k spodnej časti plechovky. Začnite lano pevne omotávať okolo plechovky, kým sa nedostanete na vrchol. Odrežte lano a konce prilepte k plechovke.

Váza na žiarovky

DIY žiarovka kvety voda

To najkrajšie sme si nechali na záver. Najprv uvoľnite spodok žiarovky, potom vyberte sklenenú trubicu a vedenie. Potrebujete iba kvety, vodu a dekoráciu, pokiaľ ide o chuť.

Dúfam, že teraz odpoviete na otázku „Máte koníček?“ S „Áno!“. Správny?