Dekoratívne vankúše pre väčšiu kreativitu pri zariaďovaní interiéru

 hodiť vankúše deco nápady na seba viacfarebné

Kreatívne ozdobte ozdobnými vankúšmi

Rovnako ako kreatívne umelecké dielo vytvára na stene odvážne tvrdenie, vankúš na vrhanie vytvára na vašej pohovke chladnú správu. Vychutnajte si úchvatnú zbierku ozdobených Hoďte vankúše vidieť na trhu túto jar?

Existuje toľko jedinečných farieb a vzorov!

Je len ťažké nebyť fascinovaný možnosťami dizajnu. My z tímu Freshideen sa s vami dnes chceme podeliť o svoju vášeň pre dizajnérske vankúše. Nerobíme to len preto, že vankúše sú lacnou možnosťou na prepracovanie dizajnu. Tón vášho dizajnu môžete úplne zmeniť iba malým popom farieb a niekoľkými peknými vzormi.

Dúfame, že sa vám budú páčiť príklady uvedené nižšie!

Geometrické vankúše

Tu ide hlavne o geo štýl. Tým sa okamžite dostávame k prvému vybranému obrázku tu…. Jedno slovo: je to tak chutné! Určite to ilustruje krásu kombinácie čiernej a bielej.

Alebo by sme mali skôr hovoriť o farbách zmrzliny? Tieto geometrické vankúše sú silné vo svojej jednoduchosti. Napríklad čierne vankúše Mini Stick majú vzhľad, ktorý je úplne moderný … trochu 80. rokov je práve teraz.

Nápady na dekoráciu pre každý domov

hádzať vankúše deco nápady geometrické postavy

Posledná kolekcia LIVING obsahuje vankúš Maya, ktorý môžete vidieť na obrázku nižšie, druhý zľava. Vankúše na hodenie v skutočnosti vytvárajú večierok nielen z tvarov, ale aj z farieb. Nemôžete si momentálne dovoliť novú tapetu alebo koberec? Vankúše, ako je tento, tiež nádherne prebudia miestnosť.

Geometrické vankúše

hádzať vankúše deco nápady geometrické

Kmeňový štýl je stále živý a zdravý a na CB2 ho môžete zažiť kdekoľvek. Možnosti ako Janey Pillow sú v kontraste s minimalistickými geometrickými vzormi. V poslednej dobe sme ich videli veľa. Je pravdepodobné, že vytvorenie sochy z vankúšov nie je zlý spôsob, ako zmeniť vzhľad vášho domova.

Pruhované a trojuholníkové vankúše

hádzať vankúše nápady na dekoráciu vankúšov do obývačky

Pruhované vankúše

Pokiaľ ide o pruhy, môžete s CB2 vytvoriť úplne nový rad vankúšov s neónovými pruhmi. Áno, neón je stále nažive a je veľmi užitočný.

Earthy sa pri dimenzovaní stretáva s „dennou guľou“. Ponúka dekoračné vankúše vo farbách, ako je neónová žltá, červeno-oranžová a zelená …

Neónové pruhované vankúše

hodiť vankúše neónové farby nápady domov

Milujeme slávnostný vzhľad tohto brod ikat pruhovaného vankúša od Urban Outfitters. Textúrované pruhy ukazujú ďalší rozmer dizajnu, nemyslíte? Nebojte sa prúžky umne premiešať a zladiť dohromady, ako to urobili v miestnosti nižšie.

Farebné pruhované vankúše na ozdobu

hodiť vankúše deco nápady kreslo koberec pruhovaný

Pruhy spĺňajú geometrické vzory v týchto vankúšoch Crewel Stripes z West Elm. To je zároveň kreatívna zábava a motív, ktorý skutočne strieľa vašu dekoráciu k cieľu. A znova: tri farebné palety tiež strojnásobujú možnosti vo vašej miestnosti.

Pruhované a geometrické

hádzať vankúše nápady dekorácie pruhované geometrické vankúše

Vankúše s mramorovými vzormi

Vieme, že mramor bol posledných pár dní veľmi priehľadný. Ale my z čerstvých myšlienok, ktorým sa tento materiál v posledných rokoch obzvlášť páčil, spravidla dávame prednosť nasledujúcej sérii dekoratívnych vankúšov.

Nasledujú príklady zo ŽIVOTA. Predstavujú oslavné oživenie a dodávajú extra prekvapivú dávku farby. Vyberať môžete z odtieňov ružovej, kari a prašnej modrej. Len tak nájdete ten správny odtieň pre svoj priestor.

Mramorové vzorované vankúše na ozdobu

hodiť vankúše mramorové vzorované vankúše dekorácie

Tu je niekoľko vankúšov z West Elm, ktoré sme už predstavili vo viacerých príspevkoch.

Vyrobené z mramoru

mramorové vankúše

A stále ste nevideli Spoločnosť6 ,! Môžete si to naplno užiť. Umelci ponúkajú to najlepšie zo svojich návrhov a vy si objednáte to najlepšie z nich – vankúše, koberce, hrnčeky, grafiku, tričká … Lacná a úplne moderná spoločnosť Society6 ponúka mnohým používateľom s obmedzeným rozpočtom dobré príležitosti. Tu nájdete niekoľko vankúšov od Simony Sacchi.

Môžete navštíviť ich webovú stránku, kliknúť na požadovaný výtlačok a potom sa pozrieť na možnosti nákupu vankúšov.

Mramorový vzorovaný dizajn Simonas Sacchis

hádzať vankúše nápady art deco

Zaujali vás niektoré dnešné vankúše? Stále som nadšený z mramorového vzorovaného dizajnu Simonasa Sacchiho. Je to také dekadentné!