Kreatívne a originálne nápady na dekoráciu skrášlia každý obytný priestor

Interiérový dizajn herňa pre deti farebný nábytok originálne nápady na výzdobuSkrášlite si vlastný byt najjednoduchšími prostriedkami – takto to funguje!

Či už mladý alebo starý, študent alebo dôchodca: Pravdepodobne žiadne iné miesto neprezradí toľko o osobnosti a vnútorných potrebách ako vlastný byt. Ako by sa však mal splniť sen o kreatívnom dome medzi prácou, dennou starostlivosťou a koníčkami?

Koniec koncov, často nie je dostatok času na dekoráciu interiéru a návštevy obľúbených obchodov s nábytkom môžu rýchlo spôsobiť frustráciu. Ale nebojte sa: kreativita a iniciatíva tu môžu pomôcť – bez veľkého úsilia!

Pútajú pozornosť: starý nábytok, látky a ozdobné predmety

 Kreatívne a originálne nápady na dekoráciu

interiér herne farebný drevený nábytok nápady originálnej dekorácie

Nemusí to byť vždy drahý interiérový dizajnér. Malé zmeny často stačia na to, aby sa váš vlastný byt zmenil na útočisko pokoja a relaxácie. Čo napríklad nový náter na váš starý jedálenský stôl? Pomocou komerčne dostupného laku na tabule je možné opraviť nielen desaťročia staré škrabance a vodné škvrny – povrch, ktorý je ním ošetrený, sa môže stať aj opakovane použiteľnou podložkou na kreslenie pre vaše vlastné deti. Lak sa dá ľahko nanášať maliarskym valčekom alebo štetcom. Potom, čo bol lak najmenej trikrát krížom nanesený, je spracovaný povrch pripravený na použitie.

poličky na knihy namaľované biele nápady klasického deco nápady originálne nápady na dekoráciu

Ďalším príkladom kreatívnych životných myšlienok je osvieženie nudnej poličky s knihami: BILLY, KILBY & Co. patria medzi najbežnejšie, ale aj najnudnejšie kusy nábytku. Kreativita tu však môže tiež priniesť nápravu: šatníky pre domácich majstrov je možné variabilne používať pomocou pásky z napnutej tkaniny, ktorú je možné podľa nálady premiestniť na akékoľvek miesto v poličke..

rám obrazu staré drevo opotrebované DIY morská téma

Kreatívne a originálne nápady na dekoráciu skrášlia každý obytný priestor

Nemusí to byť vždy veľa úsilia: Niekedy stačia aj malé nápady na dekoráciu, ktoré zmenia váš vlastný domov k lepšiemu. Čo hovoríte napríklad na fotorámček, ktorý ste si sami navrhli? Za týmto účelom môžete komerčne dostupné rámy obrazov namaľovať svojou obľúbenou farbou, ozdobiť ich gombíkmi a perím a použiť ich ako neobvyklý spôsob zariaďovania – napríklad namiesto číslic na kuchynských hodinách doma. Interiérový dizajn vlastných štyroch stien sa nemusí obmedzovať na bežné položky. Čo hovoríte na neobvyklé dekoratívne fľaše, ktoré je možné použiť napríklad ako elegantné knižné záložky alebo poháre na čajovú sviečku? Pekné a lacné Tu sú ozdobné fľaše. Ale aj rôzne staré fľaše na parfumy rôznych tvarov, farieb a veľkostí môžu vytvoriť nádherne originálny pútač očí. Dizajnéri koníčkov môžu na internete nájsť mnoho ďalších nápadov, ktoré je možné implementovať s malým úsilím.

flakón parfumu deco flakón arómy durf krásne