Kvetináče Kasokudo, inšpirované automobilovým priemyslom

kvetináč hrniec bonsai

Elegantný bonsai kvetináč, ktorý vnesie do vášho domova atypický nádych

Určite existujú položky v interiérovom dizajne, ktoré ukradnú pozornosť každého. Predstavili ste si niekedy, že by nádoby s rastlinami mohli ovplyvniť celkové prostredie? Samozrejme, je to možné, najmä ak máte na sebe niečo výnimočné … Ako tento, ktorý vám dnes chceme predstaviť.

Rastlinný kontajner Kasokudo predstavuje malú prírodnú krajinu

kvetináč dizajn adrian magu autoindustrie

Pôsobivá kombinácia formy a funkcie je štýlová, ako sa len dá. Dizajnér Adrian Magu má bonsai Kasokudo Kvetináč vytvorený tak, aby vniesol do atmosféry čerstvosť. Chcete vidieť inšpiratívny dizajn tohto kontajnera na rastliny, ktorý odfotil Andy Beard?

Spoznajte jedinečnosť kvetináča?

bonsai strom kontajner kontajner design adrian magu

Táto nádoba na rastliny prináša do interiéru malý kúsok prírody. Výrobok je umeleckým stvárnením, ktoré v praxi uvádza jedinečnú kombináciu záujmu dizajnéra o všetko zelené a jeho práce v automobilovom priemysle: „Označuje formy rýchlosti a procesy výrobnej technológie, ktoré sa pri navrhovaní dopravy používajú pri tomto porovnaní predmetov, čo je normálny statický predmet. “Netradičný tvar a elegantná silueta v bielom a sivom prevedení umožňujú, aby bol tento neformálny kontajner na rastliny zapísaný do každého moderného interiéru, ktorý musí prekvapiť niečím atypickým.

Projekt predstavuje strom bonsai a hory

kvetináč dizajn bonsai strom adrian magu

Dizajnér Adrian Magu zdôrazňuje ďalšie vlastnosti produktu: „Projekt vyvoláva dojem zrýchlenej formy, ktorá ležérne pojme bonsai strom. Vytvára dokonalú rovnováhu dynamickej harmónie. Procesy výrobnej technológie mimoriadne lesklého dizajnu kontajnera na rastliny a 3D hôr kontrastujú s prírodou, kde trvá bonsajové rastliny umývanie a formovanie. Celkovo tento jedinečný projekt umožňuje jedinečnú syntézu medzi presnosťou v zobrazení prírodného rezu a nedokonalou prírodnou krásou. “

 Na tomto obrázku môžete vidieť 3D hory

elegantný dizajn kontajnera na rastliny adrian magu

Zdá sa vám tento dizajn kontajnerov na rastliny rovnako podmanivý ako my? Spoľahli by ste sa pri zdobení svojho domova na takéto jedinečné dizajnérske riešenia? Interiérovú chybu interiéru určite neurobíte. Naopak – dodáte svojmu interiéru eleganciu a pocit extravagancie. Potrebuje to váš byt?

 Nádoba na rastliny s futuristickým dizajnom

kvetináče kasokudo adrian magu design

Dizajnér výtvarne stvárnil malý kúsok prírody

kasokudo kvetináč dizajn adrian magu

Inšpiratívny dizajn, ktorý môže slúžiť aj ako modernistická dekorácia

adrian magu kasokudo rastlinný kontajner bonsai strom hory