Obnovte výzdobu obývačky bez toho, aby ste minuli veľa peňazí

Gaučový sedací gauč do obývačky

Nenákladné nápady na obývaciu izbu so štýlom

 Niekedy nás doma omrzí nudný, monotónny interiérový dizajn a dekorácia. Vždy však môžeme urobiť niekoľko vylepšení a zmien. Pri prestavbe domu nie je potrebné míňať veľa peňazí. Ďalej uvádzame niekoľko krokov a tipov, ktorých by ste sa mohli držať.

Obnovte výzdobu obývačky Obývacia izba dekor bambusová dekorácia závesné žiarovky vstavané žiarovky

 Čalúnená pohovka a vankúš

Odstráňte mnoho vankúšov na vinobranie, aj keď spolu veľmi dobre ladia. Našou myšlienkou je vytvoriť na pohovke rôzne vankúše s rôznymi vzormi. Pozrite sa na naše deco do obývačky.

Táto obývačka má skutočne úžasnú charizmu

Dekorácia obývačky svetlé farby ženský komfort útulný

Pridajte zrkadlo

V tmavšej miestnosti alebo na stene sa rozhodnite pre zrkadlá rôznych veľkostí a tvarov. Zrkadlá odrážajú svetlo a rozjasňujú tmavé miestnosti.

Bledé pastelové farby v detskej izbe

Dekorácia obývačky bledé farby tienidlo oranžová plastová detská izba

Bytový textil

Aby ste vytvorili pohodlie a výstrednosť, dajte si šatku za posteľ alebo na stolnú lampu. To dodáva interiéru viac tepla.

Luxus tu možno dosiahnuť iba s tmavšou farebnou schémou a klasickým konferenčným stolíkom čalúneným kožou

Stolná lampa s dekoráciou do obývačky a maľbou s červenou stenou

 Ozdobné taniere

Starožitné porcelánové taniere je možné oživiť a použiť ako dekoráciu na stenu. Na zadnú stranu každého taniera pripevnite vešiaky a potom ich zaveste, ako je znázornené na obrázku. Vytvorte vynikajúcu dekoráciu na stenu.

Upresnenie a elegancia v bielej farbe v jedálni

Závesy do obývačky deco závesy lustre

Farby a laky

Vymaľujte steny doma, určite to osvieži a skrášli celé prostredie. Vyberte si príslušenstvo v sýtych a výrazných farbách a rozložte ich na stôl. Každá izba je relaxačnejšia a elegantnejšia s trochou farieb.

 Interiérový dizajn inšpirovaný prírodou – nápadný bambusObývacia izba deco bambusová dekorácia steny červená svetlé farbyIba na tejto fotografii môžete vidieť, ako pohodlne a útulne táto posteľ vyzerá      čelo postele v spálni deco drevené hnedé tmavé

Čierna stena s bielymi kvetinovými vzormi

Obývacia izba dekorácia drevená stena dekorácia vzor dekorácie na stenu čierny  Teplý drevený nábytok v otvorenej obývacej izbeObývacia izba deco drevené obklady na stenu panely sedacie súpravy béžová

Odkrytý strop z dreva

Obývacia izba deco drevená stena pokrývajúca vankúš konferenčný stolík