Skrášlite záhradu a navrhnite ju podľa Feng Shui

nápady záhradného dizajnu navrhnúť záhradné rastliny kvety záhradné chodníky

 Skrášlite záhradu – krásne nápady na dizajn záhrady, ktoré inšpirujú

Feng Shui – je to pravda alebo predstava? Podľa nášho pozorovania je väčšina ľudí veľmi spokojná, keď sa spomenie Feng Shui. Poradie, ktoré toto učenie prináša, je prakticky zo všetkých perspektív a v prostredí sa cítite bezpečne.

Záhrada a jej dizajn nie sú výnimkou.

Voda v záhrade má upokojujúci účinok

skrášliť záhradné vodné rastliny záhradné chodníky

Ideálny tvar

Začnime tým, ako môžete použiť Feng Shui na zmenu tvaru záhrada skrašliť môcť. Ideálne by bolo, keby tvar bol obdĺžnikový alebo štvorcový. Okrem toho nesmiete dovoliť veľké nerovnosti. Celá vec má dva hlavné aspekty. Najprv potrebujete fyzickú silu, aby bol povrch vyrovnaný a vyrovnaný. Na dosiahnutie rovného tvaru sú navyše potrebné niektoré ďalšie schopnosti. Veľmi bežným prístupom je označenie obdĺžnika stromami.

Dávajte si pozor na tvar vašej záhrady

nápady záhradného dizajnu priestranná záhrada svieža

Vyžeňte zlých duchov

Číňania veria, že pre zlých duchov existuje iba priama cesta, ako sa dostať von. Preto sa pokúšajú vytvárať prahy pomocou zelených políčok a iných metód.

Hadi podobný chodník je v Číne z toho istého dôvodu veľmi typický

skrášliť záhradné záhradné chodníky rastliny fasádne tehly domu

Zóna múdrosti

Svoju záhradu môžete tiež skrášliť a vylepšiť zriadením takzvanej Zóny múdrosti. Ten by mal byť vľavo od vchodu v rohu. Toto je najmiernejšie a najkontroverznejšie miesto, aké môžete nájsť. Zároveň by ste museli urobiť veľa, aby ste sa skryli pred očami okoloidúcich ľudí.

Pretože pri pohľade na prírodu musíte zostať sami a premýšľať

záhrada skrášliť vonkajší nábytok rastliny stromy

Kusy nábytku, ktoré sú v tomto mieste výhodnejšie, by mali byť čo najpohodlnejšie. K relaxácii musíte prispieť aj vy. Zvážte aj svetlé farby. Červená, žltá a oranžová vytvárajú harmóniu a dobrú náladu.

Viac energie čchi

Prostriedky Feng Shui môžete použiť aj vtedy, keď si tento rok skrášľujete záhradu, aby ste mohli viac energie Qi integrovať doma. Najlepšie to funguje s vonkajším zdrojom vody. Mal by byť prírodný alebo vyrobený ľuďmi. Takéto usporiadanie v záhrade môže predovšetkým podporiť pozitívny vývoj vo vašom živote. Aby však dobre fungoval, mali by ste sa ubezpečiť, že je čistý a jasný.

Predná záhrada je z estetických a praktických dôvodov tým pravým miestom na výstavbu a údržbu vodného zdroja

nápady na dizajn záhrady Feng Shui voda

Centrálna oblasť

Nielen stred záhrady, ale aj námestie, ktoré tam bolo umiestnené, je zónou zdravia a vitality na nádvorí. Zhromažďuje sa tam veľa energetických tokov. Všetko sa zhromažďuje na jednom mieste, z ktorého môže majiteľ domu čerpať. Čím menej je spleti medzi týmto miestom a domom, tým jednoduchšie bude prúdenie energie prúdiť k majiteľovi. Zariadenie s množstvom krásnych kvetov a trávy v tejto oblasti je veľmi racionálne. Tiež by sme mali podporovať tok energie tým, že tam ľahko vedieme cesty.

Navrhnite si vlastnú záhradu správne podľa učenia Feng Shui

nápady záhradného dizajnu Feng Shui

Detská časť

Čo sa týka skrášľovania záhrady v kombinácii s Feng Shui, nemožno ignorovať ani detskú časť. Pretože podľa tohto učenia je to najaktívnejšia a najdynamickejšia poloha v tejto oblasti. Malo by tu byť veľa smiechu a radosti. Samotná Zem musí byť naplnená sviežosťou a pozitivizmom. Do detského kútika by museli byť integrované všetky druhy herných zariadení, ktoré by k tomu mohli prispieť.

Elegantná záhrada, ktorá má harmonický vzhľad

skrášliť záhradný záhradný nábytok rastliny kytice

Urobte záhradu priestrannou

záhrada skrášliť chladný vonkajší nábytok pohodlne moderne

Ovládnutie prvku ohňa

V najvzdialenejšom rohu od stredu a na osi so stredovou oblasťou by mala byť oblasť slávy, ktorá je v prvku ohňa. Lepšie miesto pre krb alebo oheň nemôžete nájsť. Zavádzanie červených farieb by tu malo veľmi priaznivý účinok. Červené ruže a Berberis bolo by to úžasné riešenie. Tu nie je dôležité používať hlinu ako materiál. Pretože hlina je znakom zeme a uhasí plameň rodinnej lásky.

Čerstvé nápady pre malú záhradu

skrášliť nápady na zdobenie záhradných dlaždíc

Vytvorte krásny vzhľad záhrady

nápady záhradného dizajnu závody na vonkajší dizajn

Urobte predzáhradku štýlovou

skrášliť záhradu zelený trávnik okoreniť fasádu domu

Skombinujte kamene a rastliny v záhrade

nápady záhradného dizajnu malý záhradný dizajn Feng Shui

Vyberte si vhodné rastliny do záhrady

nápady záhradného dizajnu Rastliny Feng Shui

Čerstvý záhradný dizajn s dlažbou

Skrášlite záhradu vysadením veľkých dlaždíc