Skvelé nápady na dekoráciu pre vás – kreatívne a lacné nápady na bývanie z blšieho trhu

nápady na bývanie nápady na dekoráciu dizajnu obývacej izby

Skvelé a lacné nápady na dekoráciu

Potrebujete nápady, ktoré na jar prevonia váš dom? Potom sa vráťte z veľkých nákupných zón a zamierte na blší trh vo vašom okolí.

S kreativitou a trochou snahy by ste skončili pri dome, ktorý bude jednoducho nezameniteľne odrážať vašu osobnosť.

Nebudete musieť ani míňať veľa peňazí.

Ponorte vintage fľaše do bielej farby

nápady na dekoráciu obývacia izba nápady na bývanie pohovka konferenčný stolík

Je to také ľahké, ale zároveň krásne! Malé sklenené fľaše nájdete ľahko v mnohých vintage obchodoch. Rovnako dobre by zafungovalo číre alebo modré sklo. Do každej fľaštičky namočte malé množstvo bielej farby, nakláňajte a otáčajte, kým nedosiahnete požadovaný vzhľad. Pred použitím ich nechajte úplne vyschnúť. Podľa vášho vkusu budú pravdepodobne dosť pekné, ale stále ich môžete naplniť suchými alebo čerstvými kvetmi. V žiadnom prípade by ste z nej nemali piť!

Doprajte si elegantný vidiecky dizajn na dvore

nápady na dekoráciu, nápady na záhradu, záhradný nábytok, dizajn posedenia

Staré, zvetrané rámy manželských postelí, operadlá a stoličky možno často nájsť super lacné. Tie, ktoré je ťažké používať doma, môžu na dvore vyzerať báječne. Na staré sedačky dajte nové vankúše, použite farebné textílie podľa svojho vkusu!

Vytvorte jedinečné svetlá zo starých rybárskych sietí

kreatívne nápady na bývanie nápady na dekoráciu lesk nápady na rybárske siete

Svetlá tu vytvorili talentovaní profesionáli. To však neznamená, že si nemôžete vyskúšať svoje remeselné schopnosti. Získajte sadu svetiel z obchodu s príslušenstvom a pridajte k nej konečnú sieťovinu. Uistite sa, že je rám zaistený a stojte v primeranej vzdialenosti od žiaroviek.

Vytvorte vintage vzhľad s namaľovanými nohami alebo pruhmi stola

kreatívne nápady na bývanie nápady na bývanie nápady sedacia súprava do obývačky

To isté, čo bolo kedysi ako staré, použité drevo v second hande, môže so sviežou bielou farbou pôsobiť super elegantne. Podobne by sa to stalo stolu so pekným tvarom, ktorý mal pôvodne strašnú farbu. Jeden z nich bol prerobený v tejto miestnosti a teraz sa pozrite na rozprávkový výsledok! To isté môžete urobiť za jeden víkend!

Kartu zo školy použite ako vintage obal na televízor

kreatívne nápady pre život deko nápady mapa sveta retro štýl

Hľadáte kreatívny spôsob, ako zakryť veľkú čiernu skrinku, keď nesledujete televíziu? Skúste pred ňu zavesiť takú kartu, ktorú môžete podľa potreby zrolovať alebo otvoriť. Môžete to urobiť potiahnutím drôtu!

Čalúnenie stoličiek vykonajte čalúnením a modrými džínsami

nápady na dekoráciu nápady na nábytok do obývačky nápady na krbové sedacie kreslo

Tu vidíme ďalší nápad od rovnakého majiteľa kreatívneho domu v Portlande. Tu máme do činenia s lacným poťahovým materiálom. Uložte rodine staré rifle, namiesto aby ste ich vyhodili. Prípadne ich môžete kúpiť v second handoch. V kaviarni môžete požiadať o materiál bielizeň!

Ako úložné priestory používajte staré poštové schránky

nastaviť kuchyňa úložný priestor nápady bývanie nápady deco schránka

Ak tieto namiesto zavesenia visia na stene, množstvo týchto typov úložných jednotiek je veľmi originálnych. Zaveste ich do kuchyne a využite priestor v interiéri. Jeden môžete umiestniť vo vchode a triediť odchádzajúcu a prichádzajúcu poštu.

Dajte do prevádzky staré dvere

nápady na dekoráciu dizajn obývacej steny vinobranie staré drevené dvere

Svojím zvláštnym spôsobom staré dvere, ktoré boli vyrobené v nádhernom tieni, robia nádherné umelecké dielo. Medzi otvory, kde bolo kedysi sklo, môžete natiahnuť závit a použiť ho ako centrum správ.

Zaveste skupinu rôznych typov zrkadiel

jedáleň jedáleň výzdoba nápady dizajn steny so zrkadlami

Nemôžete nájsť správne zrkadlo pre vašu izbu? Potom urobte zbierku historických zrkadiel. Zaveste ich dohromady a budú vyzerať, ako keby boli vždy pre seba navzájom, aj keď majú iný povrch.

Na stenu zaveste špeciálne kartónové škatule na školenie

jedáleň jedáleň výzdoba nápady dizajn steny

Niečo také môže slúžiť aj ako svojrázna a podvratná umelecká inštalácia. Vyberte si k tomu jednoduché rámy! Takáto práca zaberie podstatnú časť priestoru na stene a bude slúžiť ako nádherný začiatok rozhovorov. 

Vyplniť Otvorte poličky baru so starými bledými vankúšmi

nástenný dizajn nástenné police vyrobené z drevených škatúľ nápady na bývanie

Zvlášť príťažlivé je usporiadanie starých roštových vankúšov. Zaveste ich za bar alebo nad kuchynskú linku. Tieto police slúžia ako vidiecka pracovná plocha pre vaše najlepšie fľaše a rad pohárov.

Premeňte stroj s gumovými loptičkami na lampu

nápady na výzdobu stojacie lampy do obývačky robia nápady pre domácich majstrov

Ak použijete súpravu káblov z železiarstva, môžete vinobranie lampu premeniť na jedinečné dielo. Ak ich použitie nie je vhodné, požiadajte elektrikára, aby vám ich nainštaloval.

Divadelné stoličky vedľa jedálenského stola

nápady na dekoráciu jedálne do jedálenského stola

Staré kovové a divadelné stoličky, ktoré sú radové, slúžia ako zábavná alternatíva k lavici pri jedálenskom stole. A pretože sedadlá je potrebné vyklopiť, môžete ich opierať o stenu. Takže máte niečo pripravené pre nečakaných hostí!