12 luxusných kúpeľňových dekor

Luxusná kúpeľňa deco tmavá dámska stena WC

Podľa mňa je kúpeľňa miestom, kde sa dajú realizovať tie najextravagantnejšie dizajnérske inšpirácie

Redizajn je lacnejší a zaberie menej času. Skrášlenie obývacej časti a výstavba novej kuchyne sú ďalšími miestami, kde za vlastné peniaze získate veľa.

Grafický tapetový papier a množstvo farieb, ktoré môžu byť v iných oblastiach zdrvujúce, vyvolávajú tu zvláštny pocit.

Pri osvetlení zvážte trblietavé lustre a pútavé závesné svetlá. Tieto sú oveľa vhodnejšie ako konvenčné žiarovky. Ďalej by namiesto tradičného drezu bolo možné uvažovať o drevenej doske. Chcete realizovať malý projekt? Potom je dámska izba určite skvelým miestom na experimenty. Pozrime sa spolu na 12 príkladov, ktoré sú plné dobrých nápadov.

Tu vidíme lesklé, čierne steny s výrazným obkladom. Zobrazuje očarujúci ornament v podobe strieborných rámov na obrazy. Táto kúpeľňa je stelesnením lesku.

Umývadlo bolo inštalované na mramorovej konštrukcii ako vodopád. Celú vec lemovali dva veľké obdĺžnikové držiaky na látky. Holly Hunt navrhla tradičné nástenné svetlá. Tieto boli vybavené luxusnými pohármi.

Luxusná kúpeľňa deco-Tu vidíme úzke zrkadlo od podlahy až k stropu

Luxusná kúpeľňa deco tmavá dámska toaleta príjemné prostredie

 Bola umiestnená za konzolové umývadlo, čím miestnosť pôsobila väčšia. Veľmi dobre pôsobí aj jemná farebná kombinácia. Tu zažívame jednu z veľkých nuancií, ktoré predstavujú dielo Benjamina Moora. Hovorí sa mu Seacliff Heights. Na zadnej stene sú spojené tmavosivými a štruktúrnymi dlaždicami.

Tu vidíme pripomienku španielskych koloniálnych čias v Latinskej Amerike

Luxusná kúpeľňa deco tmavá dámska toaleta v stredomorskom štýle

 Je to v dome z tej éry vo Phoenixe. Zažívame úpravy a umývadlá na mieru vyrobené z Cantery. Ďalej človek zažije spustošenú sopečnú horninu. Pochádza priamo z Mexika a čiastočne z Južnej Ameriky. Namaľoval ho v tieni Deep Ocean Dunn-Edwards. Nájdete tu tiež eklektickú zbierku vinobrania, vyrezávané drevené rámy zrkadla a pár rovnakých závesných svetiel.

Drevený povrch možno opísať ako faktor wow

Luxusná kúpeľňa deco tmavý dámsky záchod rustikálny nábytok

 Bola vyrobená na mieru a je dielom architekta Krannitza Gehla. Ale podľa dizajnéra to môžete úžasne urobiť aj doma. Potrebujete veľký kus dreva. Toto musí byť vybavené čiernou farbou a voskom, vyvŕtanými otvormi a namontovanými doskami. Potom môžete celé položiť na stenu.

Celé to ešte viac dramatizujú poskladané kamienkové kamene a bronzové umývadlo na mieru. Faucet navrhol Sonoma Forge.

Zapôsobte na hostí nádhernými nástennými dekoráciami, ako sú tieto, ktoré ukazujú čínsky dizajn

nástenná dekoračná lampa nápady do kúpeľne zdobenie nábytku

 Hovorí sa mu Shantung Silhouette a pochádza od Schumachera. Vyzdvihnete odvážnosť stien. Preto sa rozhodli pre jednoduchý biely základ (Memoirs by Kohler), skrinku so sklenenou prednou stranou z Restoration Hardware a veľké zrkadlo so zlatým rámom.

Táto toaleta s vysokým chrbtom je sama o sebe dizajnovým prvkom

Luxusná kúpeľňa deco tmavé dámske WC kompaktný priestor

Dokonale sa hodí do tesného priestoru tohto bytu v San Franciscu. Čo si myslíte o nádhernej fialovej farbe na stene? Myslím si, že je to úžasný kontrast k drevenej podlahe.

Na nasledujúcom obrázku vidíme takmer iba prekvapivé prvky

Luxusná kúpeľňa deco tmavé dámske nástenné dekorácie na stenu

Namiesto obvyklého variantu sa rozhodli pre pomerne originálne umývadlo z tureckého mramoru. Okrem toho pocítite tlmenú modrú farbu. Hovorí sa mu Pinedale Shores (pobrežie Pinedales) a je dielom spoločnosti Behr. Predtým sú umelecké diela a zrkadlá obzvlášť pekné a príťažlivé.

Na nasledujúcom obrázku zažívame toaletu v klasickom dome

Luxusná kúpeľňa deco tmavé dámske WC, prechodný štýl

Jeho štýl ukazuje odkaz na grécke znovuzrodenie. Jeho krása spočíva predovšetkým v jednoduchosti. Mramorové sivé a biele dlaždice boli okorenené čiernymi dotykmi. Konkrétnejšie mám na mysli základňu a nástenné svietidlo vyššie. Medzi nimi nájdete aj zlaté trblietky, ako napríklad rám olejomaľby a faucet. Dokonale dopĺňajú celkový vzhľad.

Tu môžete zažiť náladový modrý odtieň

Luxusná kúpeľňa deco tmavé dámske nástenné zrkadlo nástenné svietidlo

 Farebná paleta podobná vode bola inšpirovaná Cape Cod Massachusetts, aj keď je dom v Kalifornii. Ďalšími peknými prvkami sú lesklé obklady stien, veľké oválne zrkadlo na ozdobenie a oválna lampa visiaca nad ním (podľa Jamesa Modlera). To vytvára na stene nádherné vzory.

Celé to dotvárajú strieborné chrómové nohy a jednoduché zrkadlá s lesklými rámami

Luxusná kúpeľňa deco tmavé dámske WC umývadlo mramor

Nálada v tejto miestnosti je chladná a rezervovaná. Postave dodávajú všetky detaily, vrátane mäkkých sivých stien (prevedené na Skalnatom pobreží Benjamina Moora, elegantných mramorových obkladov a konzol na mieru..

Tu v tejto miestnosti dominuje hojné zlato

Luxusná kúpeľňa deco tmavé dámske WC eklektický štýl

 Tu môžete zažiť veľký efekt nástennej tapety Asuka (podľa Osborna & Málo). Zobrazuje štylizované biele pivonky a metalické listy. Určuje charakter miestnosti. Túto tému preberajú luxusné zlaté zariadenia. Patrí sem okrem iného držiak na uteráky a príslušenstvo skrinky.

 K očarujúcemu vzhľadu prispievajú aj ďalšie detaily. Mám na mysli predovšetkým ľahký vzhľad svetiel od spoločnosti Boyd Lighting a nábytok z tmavého dreva s bielym umývadlom a zrkadlom so strieborným rámom.

Milujem ženskosť a charakter tejto čiernej steny

Luxusná kúpeľňa deco tmavá dámska toaleta súčasná