Moderné nápady do kúpeľne a trendový kúpeľňový nábytok

nápady do kúpeľne obrázky prírodný strom

26 súčasných prvkov do kúpeľne

Nie je vždy ľahké zistiť, ktorý štýl človeka zaujíma. Je štýl, ktorý máte doma, presne tým, o čom snívate? Možno ste získali položky, ktoré sú praktické a zodpovedajú vášmu rozpočtu, a nie tie, ktoré sú súčasťou väčšej rady dizajnu.

Keď teda prvýkrát prerábate izbu a musíte riešiť veci, ktoré vyhovujú vášmu osobnému vkusu, nie je prekvapujúce, ak si položíte otázku: „Aký je vlastne môj štýl?“

V nasledujúcej sérii sa pozrieme na rôzne nápady modernej kúpeľne pozri na. Tak sa budete môcť lepšie sústrediť. Je váš štýl moderný, súčasný, vidiecky, priemyselný alebo ukazuje prechodný charakter? Hneď ako sa vám niečo bude zdať alebo sa vám bude zdať vhodné, mali by ste sa pozrieť na niekoľko obrázkov. Týmto spôsobom sa vy a váš návrhár priblížite k kúpeľni svojich snov.

Tu je osem prvkov moderného štýlu v kúpeľni. Pozrite sa, či je niečo pre vás to pravé.

  1. Čisté línie – nápady modernej kúpeľne

dlaždice mozaikové sklo nápady modernej kúpeľne

Neprerušované horizontálne línie sa krásne hodia k moderným kúpeľniam. Zakrivené, zvlnené povrchy tu majú len malý význam. Na minimum bolo zredukované aj príslušenstvo skrinky. Myslite v pravom uhle.

  1. Autentické materiály

Moderné nápady do kúpeľne prvky z obkladového dreva

Podľa architektky Lisy Little pre každý materiál existuje zodpovedajúce ošetrenie a malo by sa podľa toho aj vykonávať. Hmotný charakter by sme nemali meniť, ale vhodne ho prezentovať. Na skrinkách nenájdete žiadne lišty ani rámy. Tu sa všetko zredukovalo na podstatné. Zrieklo sa všetkého okrem základných foriem a materiálov. Drezy a skrinky sú jednoduché predvádzacie povrchy a majú mäkké povrchy.

Okraje sú ostré a čisté a menej skosené alebo poškvrnené. Dlaždice sú chrumkavo biele a malta je úplne v jednej rovine, hovorí architektka Sally Anne Smithová. Odporúča, aby bol človek vo všetkom veľmi opatrný.

Keď sa dlaždice formujú na stenu a z jednotlivca sa stane ozdoba, je načase urobiť niekoľko zmien v smere čistého a jednoduchého dizajnu..

To isté platí aj pre povrchy. V tomto ohľade neexistuje žiadny pohyb. Tvrdí to John Klacka, riaditeľ dizajnu spoločnosti Lars Remodeling and Design.

Ľudia si zvyčajne vyberajú kremennú líniu

Moderné nápady do kúpeľne Drevená márnosť cibuľa

  1. Vyhnite sa neporiadku

umývadlo moderné kúpeľňové nápady základná skrinka

Súčasné priestory vykazujú minimalistickú estetiku, ktorá je tesne na hranici svojich možností. Preto v nich ázijské témy fungujú veľmi dobre. Hovorí to návrhár Michael Moore, ktorý vytvoril túto ázijskú súčasnú kúpeľňu. Oba štýly používajú nadštandardný prístup. V súčasných kúpeľniach, pleťových vodách, kefkách a doplnkoch bolo všetko úplne odložené.

Súčasný štýl nie je vhodný pre niekoho, kto má svoje veci rozhádzané po celej miestnosti. Je to pre ľudí, ktorí radi udržiavajú všetko čisté a upratané.

  1. Kontrasty

Moderné nápady do kúpeľne Drevené armatúry umývadlo

Namiesto ozdobených drobností a dekorácií vytvárajú dizajnéri kontrastom zaujímavý vzhľad miestností. V tomto prípade je mäkký betón kombinovaný so štruktúrnymi skrinkami stromových autobusov. K dispozícii je tiež farebný kontrast, ktorý kontrastuje s bielou a čiernou. Zdá sa, že súčasné priestory závisia od jednej farby a od nuáns, ktoré sú na opačných stranách spektra. Ak chcete dosiahnuť efekt WOW, potom je to celé oveľa jednoduchšie.

  1. Jednoduché osvetlenie

Moderné nápady do kúpeľne umývadlo na maľovanie vaní

Aj v tomto prípade prevažujú základné formy nad všetkým nápadným a príliš ozdobeným.

  1. Otvorené oblasti

obrázky osvetľujúce nápady modernej kúpeľne

Aj keď ide o ilúziu otvoreného priestoru, je to kľúčový prvok. Plávajúce umývadlá, široké podlahy a celkový pocit ľahkosti a vzdušnosti sú charakteristické črty tohto štýlu.

  1. Farby

nápady na kúpeľňu obrázky nápady na dizajn

Mnoho ľudí je zástancom spojenia chladných farieb a moderného štýlu. Niektorí ľudia však nesúhlasia. Zistia, že farba je taká osobná vec, že ​​neexistuje spôsob, akým by ste sa v tomto ohľade mali cítiť obmedzene.

Nevynakladá žiadne úsilie odľahčiť sa a dodať svieži a jasný pocit. Predstavte si diamantovú bielu so zelenou, modrou alebo sivou – sú veľmi svetlé a svieže.

  1. chróm

Moderné nápady do kúpeľne umývadlo z drevenej koľajnice

Leštený chróm je často súčasťou súčasných interiérov, pretože je elegantný a elegantný. Málo má veľký názor na fazetový dizajn a svetelný dizajn. Málo ľudí motivuje, aby to neskrývali za meď, ale odvážne to nechali na svoje.

Ženské motívy – kvety a osušky

        obrázky vaňa gerber nápady modernej kúpeľne

Monochromatické a robustné – umývadlá vyrobené z dreva

nápady na kúpeľňu obrázky osvetlenie nepriame

Dažďová sprcha a veľa zelene  obrázky dekor nápady nápady dažďová sprcha nápady modernej kúpeľne

V prechodovom štýle

obrázky dekor malé tmavé moderné nápady do kúpeľne

Úžasné svetelné telá a závesné svetlá

nápady na kúpeľňu obrázky tmavý nábytok

Dažďová sprcha v strede kúpeľne obklopenej sklenenými stenami

obrázky sprchovací dážď nápady modernej kúpeľne

Mužské a chromatické

nápady na kúpeľňu obrázky sivé biele farby

Jasné, čisté línie – závesná lampa so štýlom

obrazy závesná lampa kúpeľňový nábytok nápady modernej kúpeľne

Dažďová sprcha tesne nad vaňou  fotografie veľkolepé Moderné nápady do kúpeľne

Pevný, voľne stojaci oddiel

nápady na kúpeľňu obrázky deliaca sprcha

Orchidey v kúpeľni prinášajú sviežosť

obrázky umývadlo nápady modernej kúpeľne

Snehovo biely nábytok

obrázky umývadlo osuška nápady modernej kúpeľne

Moderné nápady pre kúpeľňu – kúpeľňa pri pohľade zhora

nápady na kúpeľňu obrázky toaleta

Jemné akcenty – späť k prírode

obrázky betónová vaňa nápady modernej kúpeľne