Nápady na dizajn kúpeľne pre domácu atmosféru

Nápady na dizajn kúpeľne Kúpeľňové doplnky Doplnky do kúpeľňového nábytku Kúpeľne snov

Atmosféra obývačky namiesto kachľovej púšte

Dnes sa moderná kúpeľňa konečne vzdala povesti chladnej mokrej miestnosti. Vôňa sviečok a slabších svetiel vytvára príjemnú atmosféru, rovnako ako v obývačke. Stačí pár dobrých nápadov a vhodného príslušenstva.

Sterilný je vonku

Kúpeľňa je dnes miestnosťou ako každá iná v domácnosti a už dávno nie je len funkčným miestom.

Chceme, aby to bolo na tichom mieste útulné, teplé a hlavne štýlové. Pretože veľa dekorov dlaždíc a zastaraných tvaroviek často nevydáva veľa šarmu, pomáhame malými trikami a vytvárame domácu atmosféru. Farby, doplnky a svetlo zohrávajú hlavnú úlohu a dodávajú chladnej miestnosti živý nádych a štýl.

Nápady na dizajn kúpeľne Kúpeľňové doplnky Snívajte o domácej atmosfére kúpeľní

Takto sa v kúpeľni stane útulne

Na toalete je často nedostatok miesta. A pretože nechceme malú miestnosť úplne zakryť dekoratívnymi predmetmi a príliš veľkým počtom volánov, nasledujúce nápady na zariadenie by ste mali používať striedmo:

  • Prineste si osobné veci.
  • Používajte drevené kovanie.
  • Používajte pastelové farby.
  • Položte vysokokvalitné kúpeľňové koberce.

Nápady na dizajn kúpeľne, kúpeľňové doplnky, kúpeľňové doplnky, kúpeľňové podložky

Pri všetkých uvedených tipoch by ste sa mali obzvlášť zamerať vysoko kvalitné kúpeľňové doplnky nastaviť. Dizajnérsky koberec od Joopu napríklad vyzerá hodnotnejšie ako kúpeľňová podložka z Ikea. To platí aj pre sprchové závesy a zrkadlá. Tu je lepšie investovať trochu viac peňazí. Obrázky, sviečky alebo suveníry z dovolenky vnesú do toalety osobný nádych. Záclony alebo doplnky v pastelových odtieňoch pôsobia obzvlášť upokojujúco a domácky a skvele sa hodia do kúpeľní s bielymi kachličkami. Ešte pohodlnejšie je to s kúpeľňovými armatúrami vyrobenými z dreva. Zásielková spoločnosť Emotion-24 ponúka skvelé Dizajnové nápady pre kúpeľne a vo svojom sortimente má široký sortiment dreveného kúpeľňového nábytku. Ak vám to nestačí, môžete podlahu alebo vaňu obložiť drevom – zaručená príjemná atmosféra!

Nápady na dizajn kúpeľne Kúpeľňové doplnky Moderné kúpeľne voľne stojaca vaňa

Nápady na dizajn kúpeľne Kúpeľňové doplnky Kúpeľňové doplnky Kúpeľňový nábytok

Správne svetlo

Svetlo je v domácnosti a interiéri stále dôležitejšie. LED žiaroviek pribúda a dizajn žiarovky je stále rozmanitejší. To sa prejavuje aj v kúpeľni. Teraz existujú takzvaní svetlí architekti, ktorým ide len o osvetlenie vašich miestností. S niekoľkými trikami to zvládnete aj sami na záchode.Namiesto malej žiarovky, napr. B. Nad umývadlom by ste mali myslieť na rôzne zdroje svetla v kúpeľni. Ak je k dispozícii dostatok priestoru, je niekoľko útulných žiaroviek skvelých, pretože na jednej strane vytvárajú atmosféru a na druhej strane vyžarujú rôzne druhy svetla. V dnešnej dobe sú žiadané najmä stmievateľné alebo farebne meniteľné svetelné zdroje. Všeobecné pravidlo znie: teplé svetlo zaisťuje relaxáciu, chlad vzbudzuje energiu.

Nápady na dizajn kúpeľne Kúpeľňové doplnky Kúpeľňové doplnky farba na stenu modrá