Redizajn kúpeľne: vneste do kúpeľne farbu

Chcete svoju kúpeľňu farebne prerobiť??

Kúpeľňa môže byť ideálnym miestom na experimentovanie s rôznymi farbami. Na trhu je taká široká škála bohato zatienených dlaždíc!

Základným pravidlom je, že v malých kúpeľniach je lepšie nepoužívať honosné tiene. Platí to najmä vtedy, ak v kúpeľni nemáte prirodzené svetlo. O tomto pravidle by ste však nemali byť príliš dogmatickí. Ak vás skutočne baví jemný alebo farebný dizajn steny, celé to môže napriek všetkým pravidlám vyzerať skvele. To je tiež jasne demonštrované nasledujúcimi príkladmi!

Kúpeľňový dizajn v sviežich farbách

Prepracovať dizajn kúpeľne Prineste farbu

Nechajte sa inšpirovať džungľou!

Aj keď máte málo prirodzeného svetla, skvelá téma vám môže zlepšiť náladu. Milujete reprezentácie dažďového pralesa? Existujú kombinácie dlaždíc, ktoré odrážajú túto tému. Spolu s tečúcou vodou a možno aj správnymi arómami sa skutočne ocitnete v inej realite.

Pretože v kúpeľni nejde len o hygienu, ale aj o relax!

Pre harmonický vzhľad môžete vyvážiť modré, biele a drevené nuansy.

Vytvorte sviežu a uvoľnenú atmosféru

redizajn kúpeľne dizajn steny modrá zelená

Odtiene, ktoré sú plné energie

Máte kúpeľňu natretú na bielo? So závesmi a ďalšími prvkami, ktoré sú navrhnuté v odvážnych nuansách, ich môžete nabiť energiou a radosťou. Na tento účel vyberte ružové, oranžové a iné také odtiene. Efekt umocnite vázou plnou jesenných kvetov. Okrem iného naplní miestnosť skvelými pachmi.

Používajte výrazné farby

redizajn kúpeľne teplý farby chevron vzor

Modrá kúpeľňa pre stredomorský nádych

Stredomorský dizajn kúpeľne je plný odtieňov modrej. Ak sa vám páči tento štýl, navrhnite steny pomocou modro -bielych vzorov. Vyváženie s bielym kúpeľňovým nábytkom a vodovodom. Zamerajte sa na sochársky efekt.

Vyberte vhodné nástenné tapety

prerobenie kúpeľne tapeta na stenu modrá

Farebný kúpeľňový nábytok

redizajn kúpeľne kúpeľňový nábytok modrý

Glamour v žiarivých nuansách

Výrazné farby môžu rozjasniť kúpeľňu, ak pôsobia žiarivo. Ak to chcete urobiť, vyberte zlaté nuansy a červené kúpeľňové doplnky. Kombinujte s mnohými sklenenými a zrkadlovými povrchmi.

Biela podlaha, umývadlo a toaleta tiež v tomto prípade zaisťujú vyvážený vzhľad.

Na očarujúci vzhľad nemusíte nutne namaľovať všetky steny zlatom. Stačí, ak vyrobíte nejaké príslušenstvo alebo funkčné prvky z jemného kovu – môžu to byť žiarovky, batéria alebo príslušenstvo skriniek.

Úžasné zariadenie do kúpelne

redizajn kúpeľne drevený nábytok retro dizajn

Kvetinový vzor

Nielen tropická príroda pôsobí v kúpeľni osviežujúco a povzbudzujúco. Prakticky sa môžete rozhodnúť pre akýkoľvek prírodný vzor, ​​aby bola miestnosť moderná. Túto úlohu by mohli prevziať napríklad listy alebo iné kvetinové ozdoby. Vnesú do miestnosti farbu a zároveň pocit čistoty a sviežosti.

Nástenná tapeta s kvetinovým vzorom do kúpeľne

redizajn kúpeľňový prízvuk stena kvetinový vzor

Boho pohľad

Ak chcete dať kúpeľni útulný a mierne extravagantný charakter, vyberte si štýl Boho. V tomto prípade môžete spárovať čiernobielu paletu farieb s modrou alebo inou bohatou farbou. Veľké postavy, medzi ktoré patria aj neutrálne zafarbené dlaždice, zaisťujú umný a kompletný vzhľad.

Venujte dizajn kúpeľne zariadeniu

prerobiť kúpeľňu v modrej farebnej schéme

Vintage nápady na vybavenie kúpeľne

Vo veľmi starej kúpeľni môžete osviežiť náladu niektorými nápadmi na vinobranie. Na steny môžete napríklad dať mapy sveta alebo iné podobné aplikácie.

Čo tak farebný koberec v správnom štýle?

Vintage je stále in

prerobenie kúpeľne zariaďovaním malej kúpeľne vložením farby

Sprchový záves s tematickým vzorom

nápady na prerobenie kúpeľne

Kúpelňová skrinka v žiarivej zelenej farbe

redizajn nápadov dizajnu kúpeľne s farbou

Retro akcenty s tapetou

prerobenie kúpeľne vzor tapety tapety kvety

Skombinujte farebné obklady na stenu so zodpovedajúcou tapetou

dizajnová kúpeľňa nová kúpeľňová dlažba svetlo zelená

Žltá farba na stenu ako podklad pre malú výstavu

prepracovaný dizajn kúpeľne vo farebnej kúpeľniprestavba kúpeľne retro akcenty nástenné maľby redizajn kúpeľne tyrkysová farba na stenu prerobiť farbu steny steny do žlta prerobiť farbu steny steny do zelena prerobiť farbu steny steny do ružova