3 jednoduché tipy na dizajn pre vlastné štyri steny

Kto by to nevedel: Byt bol práve kompletne zariadený a napriek tomu máte pocit, že mu chýba lesk. Aby váš domov mal opäť niečo isté, zvyčajne musíte vziať do úvahy iba niekoľko pohybov ruky. Nemusíte sa uchýliť k novému zariadeniu, pretože malé kroky väčšinou pomôžu trochu aktualizovať vzhľad bytu. Odhaľujeme tri najlepšie z našich tipov na dizajn pre veľa extravagancie a štýlu:

tipy na dizajn obývacej izby Držiak na stenu pre televíziu

Malá LED dióda nikdy nezaškodí

Skúste to s útulnosťou … Verní tomuto heslu, spoliehame sa na LED osvetlenie v mnohých rôznych verziách. Štandardizované rozprávkové svetlá a LED boxy nielenže navodia domácu atmosféru, ale stropné svetlá LED sú tiež veľkým hitom tohto roku. Výskyt svetla je obzvlášť krásny a v závislosti od vašich potrieb dokonale zladí celú miestnosť alebo jednotlivé rohy. LED svetlá majú veľký účinok aj za kusmi nábytku: za televízorom, v kredenci alebo pod posteľou žiaria v plnej kráse a nastavujú podrobné detaily. Zvlášť teraz, keď prichádza chladné obdobie a zima je za rohom, je obzvlášť príjemné vychutnať si atmosférické svetlo s horúcou šálkou čaju na pohovke. Náš tip: Používajte návrhy osvetlenia napájané batériami, aby ste sa vyhli zbytočným zamotaným káblom za pohovkou alebo skriňou. Pre ešte väčšiu poriadok si môžete tiež vybrať LED svetlá s lepiacou stranou a ušetriť si nepríjemné svetelné kanály, ak chcete nastaviť iba malé akcenty.

tipy na dizajn LED svetiel do obývačky

Držiak televízora na stenu

Televízia nemá nohu zadarmo, niektorí by tvrdili. Argumentujeme proti, pretože toto sa nedá zadarmo odskrutkovať. Nástenný držiak na televízor nie je len pomôckou šetriacou priestor, ale tiež štýlovo dotvára byt. Milujeme minimalistický štýl, ktorý tento rok obstojí – a to zahŕňa aj nechať steny bytu zažiariť v plnej kráse. Čím viac, tým viac, a preto používame nielen skvelé nástenné maľby, ale aj nechávame namontovať na stenu naše domáce spotrebiče. Čo keby ste si teda zavesili na stenu úplne nový televízor s plochou obrazovkou a mali by ste perfektný výhľad nielen zo sedačky, ale aj z jedálenského stola? Zaujali sme vás? Potom sa dozviete niekoľko ďalších najdôležitejších informácií o Televízny držiak: Dobrý kus má niekoľko trikov a dá sa nielen namontovať na stenu, ale dá sa aj otočiť doľava a doprava. Otočné prevedenie, ktoré je možné tiež posúvať hore a dole, je v spálni užitočné. Televízor je možné pripevniť vyššie a stále poskytuje perfektný výhľad z postele.

betónové steny na montáž na stenu pre televízor

Čistý a minimalistický štýl

Teraz, keď ste od nás dostali dva mimoriadne nápomocné tipy a vychytávky, všestranný štýl bytu nesmie byť samozrejme stratený z dohľadu. Vyššie uvedené tipy na dizajn vám samozrejme pomôžu vytvoriť malú extravaganciu. Napriek tomu by ste mali mať na pamäti, že byt vyzerá obzvlášť štýlovo a trendovo, ak bol zariadený podľa určitého konceptu. Držte sa určitého farebného štýlu, ktorý pretiahnete všetkými obývačkami – ako červená niť. Menej je viac: Nesnažte sa klásť príliš veľa nábytku vedľa seba, ale uistite sa, že nábytok rozložíte. Holé steny by nemali byť pokryté skrinkami alebo policami, pretože na to existuje príslušenstvo.

Ak ste si zobrali tieto tri tipy k srdcu, budete sa vo svojich štyroch stenách opäť cítiť veľmi rýchlo. Presvedčte sa o tom!

minimalistické tipy na dekoráciu obývačky

tipy na dizajn dekorácie steny škandinávsky