Ako sa môžete zbaviť neporiadku – poriadok v garáži

poriadok v garáži skladovací priestor nápady policové systémy

Poriadok v garáži – ako správne zorganizovať garáž

Chcete sa zbaviť neporiadku v garáži? Môžete to urobiť pomocou niekoľkých jednoduchých riešení úložiska. Dnes pre vás máme pripravených niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu uvoľniť viac podlahovej plochy a ubytovať viac vecí.

Nainštalujte skrinky

Nie sú vhodné len do kuchyne a kúpeľne. Garáž je skvelé miesto na odkladanie náradia, čistiacich potrieb a vecí na celú sezónu. Dajú sa dobre skryť a odstrániť z dohľadu. Rôzne zóny môžete vytvárať organizovaním vecí podľa kategórie, projektu alebo činnosti. Môžete aj vy Objednávka v garáži a všetko bude mať svoje miesto. Usporiadajte často používané položky v šatníkoch a zásuvkách, ku ktorým máte ľahký prístup. Osobitnú pozornosť venujte skladovaniu čistiacich prostriedkov, farieb a motorového oleja. Mali by byť uchovávané na suchom mieste mimo dosahu detí a zvierat.

Praktické skrine a policové systémy vyčarujú v garáži poriadok

objednať v garáži praktické skrine náradie bicykle

Náš tip:

Tabuľky vám môžu pomôcť zapamätať si, kde ste niečo zanechali. Môžete tam dať aj dátum. Na to sú vhodné predovšetkým tieto skrinky s doskou vpredu.

Nechajte veci viditeľné

objednať v garážových policových systémoch otvorené nástenné regály skladovať záhradné potreby

Využívajte priestor v garáži poriadne a všetko pekne prehľadne zorganizujte. Malé a otvorené jednotky sú ideálne na organizovanie malých, často používaných predmetov, ako sú športové potreby a detské hračky. Rôzne veľkosti otvorených kontajnerov vám pomôžu naplánovať si garáž a položky podľa vašich potrieb.

Šetrite priestor závesnými úložnými jednotkami

parkovací bicykel dielňa poriadok v garáži skladovací priestor nápady policové systémy

Ak nemáte dostatok podlahovej plochy, mali by ste využiť plochu svojich stien a dverí, aby ste získali viac priestoru. Prispôsobiteľné police poskytnúť väčšiu flexibilitu. To vám uľahčí organizáciu priestoru podľa potrieb rodiny. Tu sú vedľa políc pripevnené priehľadné gumové hadice, aby sa vytvoril väčší priestor a lepšie upratalo príslušenstvo. Je to skvelý spôsob, ako usporiadať ďalšie položky. To platí najmä vtedy, keď je garáž veľmi vlhká.

Zvážte zavesenie svojich vecí na háčiky. To je obzvlášť vhodné vtedy, ak sa plánuje väčšia vzdialenosť a veci musia byť súčasne na dosah. Háčiky sú skvelé pre príslušenstvo s dlhými držadlami a predmety, ktoré sa používajú iba v určitých obdobiach roka.

Zoznam mobilných pomocníkov

Rolovacie vozíky, skrinky a vedrá sa ľahko pohybujú v garáži. Pri dverách môžete zbierať trávu, záhradné potreby a odpadky. Potom ich môžete ľahko presunúť tam a späť pre vnútorné i vonkajšie projekty.

Upravte všetko podľa svojich osobných potrieb

objednať v garážových policových systémoch otvorené nástenné police

Mnoho garáží má jednotné potreby. Nemôžete však vždy rovnako dobre uplatňovať rovnaký plán na všetkých. Jednotky, ktoré ponúkajú otvorený aj uzavretý úložný priestor súčasne, sú pre garáž perfektné. Rezervujte si prvotriedne, ľahko prístupné miestnosti pre najčastejšie používané položky a sezónne a zriedka používané položky uložte na vysoké police alebo nad hlavu..

Ako hľadáte nápady? Nie všetky sú uskutočniteľné?

poriadok v garáži skladovací priestor komora záhradná kôlňa