Aktuálne farby a textúry v interiéri od tejto jesene – čo funguje, čo zostáva?

Chcete byť vždy dobre informovaní a informovaní o najnovšom dizajne izieb? Potom ste na správnom mieste. Pretože sa neustále snažíme predstaviť vám najnovšie trendy v dizajne moderných domov. Potom, čo sme vám v inom článku ukázali, čo bude s najväčšou pravdepodobnosťou MIMO interiér na jeseň 2017, dnes chceme pokračovať v prehľade najnovších trendov farieb a textúr v prostredí. Chystáte sa budúci rok na jeseň prerobiť svoj domov? Chcete, aby váš dizajn miestnosti pôsobil určitým dojmom, vďaka ktorému vaše štyri steny vyzerajú módne a štýlovo? Ukážeme vám, čo je IN v interiéri od jesene 2017. Len čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi v bývaní a zdobení pri prestavbe domova!

Čo musí ísť a čo je IN?

farby na nadchádzajúcu jeseň tmavozelená farba na stenu a veľa rastlín

Tmavozelená a ďalšie tmavé odtiene dobyjú interiér na jeseň

Zelené listy zvonku ukazujú svoju farbu na jeseň a teplé tóny od oranžovej po čokoládovo hnedú sú stále bežnejšie. Jesenná farebná paleta prichádza aj do dizajnu miestnosti. Tmavozelená bude od tejto jesene obľúbenou farbou dizajnérov a interiérových dizajnérov.

Prinesie veľa šarmu a vznešený pohľad do kuchynského dizajnu, kde vyniknú kuchynské linky a pracovné dosky v smaragdovo zelenej farbe. Akýkoľvek tmavozelený odtieň môžete majstrovsky skombinovať s prírodným drevom a kožou. Sem-tam v miestnosti pomocou mosadze umiestnite niekoľko akcentov a zaokrúhľujte špičkový vzhľad. Alebo by ste viac chceli kontrasty medzi tmavozelenou a krémovou bielou? Je dôležité, aby bola táto teplá a výrazná farba prítomná vo vašich štyroch stenách na jeseň av zime.

Tmavozelená bude od jesene 2017 špičkou

farby v interiéri kuchyňa s tmavozelenými kuchynskými skrinkami

Biela a sivá sú teraz OUT!

farby čierna farba na stenu v jedálni

 Čierna bude farbou roka 2018

farby čierne steny a biely nábytok v jedálni

Zabudnite na izby v štýle farmy, ktoré sú všetky biele alebo sivé! V nadchádzajúcej jesennej sezóne bude všetko v interiéri dramatickejšie! Tmavé odtiene prinášajú túto atmosféru. Teraz musíme znova objaviť nespochybniteľné kúzlo čiernej farby. Keď už hovoríme o tom, niektoré čierne odtiene budú v roku 2018 špičkové, vrátane Black Flame (PPG 1043-7), Deep Onyx (00NN 07/000) a Black Magic (OL116) z palety farieb Olympic Paints & Škvrny.

Čokoládová hnedá v dizajne miestností je stále obľúbenejšia

nápady na zariadenie obývačky pre jesenné vankúše z čokoládovej hnedej

Ale možno nie ste pripravení urobiť svoj interiér úplne tmavým? Od septembra je momentálne k dispozícii ďalšia hlboká farba; teraz oslavuje svoj veľký návrat v dizajne miestností – čokoládovo hnedá! Vneste tento teplý odtieň do svojho interiéru a toto by bol najlepší spôsob, ako dodať luxus, najmä na jeseň! Vymeňte svoje vzorované a farebné dekoračné vankúše a zahoďte nové na pohovku alebo posteľ, a to v čokoládovo hnedej farbe!

Farebná a pútavá posteľná bielizeň osvieži spálňu

Obyčajné biele obliečky sú konečne VONKAJŠIE! V nadchádzajúcej sezóne vyskúšajte niečo nové, čo vyžaruje útulnosť. Odborníci na posteľnú bielizeň radia, aby sme skombinovali niekoľko vzorov a dokonca obliečky ozdobili zaujímavými monogrammi. Postupom času bude pestrofarebná a pútavá posteľná bielizeň z monogramu stále obľúbenejšia. Navyše, čalúnené čelo postele sú ukážkovými kúskami v spálni. Práve tie sa v modernej spálni vracajú.

Farebné a jemne vzorované posteľné prádlo je veľkým hitom jesene!

farby a vzory pre modernú posteľnú bielizeň

 Šikovne navrhnuté záhlavia sú opäť pútavé a IN!

nápady na zariadenie spální s elegantným čelom

Ktoré textúry sú na jeseň opäť IN?

Mäkké zamatové čalúnenie pre váš nábytok!

farby na nadchádzajúcu jeseň vrátane vankúšov na vhadzovanie

Od jesene musí byť zamat vašou prvou voľbou medzi súčasnými tkaninami. Čo môže byť mäkšie a upokojujúcejšie ako zamat? Látka je luxusná, ale na jeseň av zime je veľmi príjemná. A keď skombinujete zamat s drsnými prírodnými textúrami, napríklad v kombinácii s regenerovaným drevom a prútenými košíkmi, s hladkými kovmi a keramikou, mäkká tkanina dodá miestnosti ešte vizuálnejší a hmatateľnejší komfort. Ale ak ste nemali rozpočet na čalúnenú zamatovú stoličku alebo plyšovú pohovku, mohli by ste si zaobstarať zamatové vankúše. Tieto dekoratívne prvky sú v interiéri na jeseň a v zime nevyhnutnosťou, pretože v chladných mesiacoch trávime dlhý čas doma a chceme sa obklopiť krásnymi a pohodlnými vecami, aby sme sa cítili uvoľnene a príjemne.

 Pletené koše sú to, čo chcete v interiéri

farby v trendoch modernej obývačky s tkanými doplnkami

Tkaniny budú v dizajne domu budúcu jeseň veľmi trendy. Naša rada znie: Nepodceňte silný vizuálny vplyv tkaných textílií a skvelé akcenty, ktoré v miestnosti vytvoria. Vizuálne vyžarujú veľa tepla, čo sa zdá obzvlášť dôležité v chladných mesiacoch. Chcete mať vo svojej izbe skutočný pútač očí? Potom na stenu zaveste prútené koše! V rôznych miestnostiach sa používajú ručne tkané koše. Sú vyrobené z prírodnej vŕby a v interiéri slúžia ako skutočné oko. Sadzače košov sú vaše Izbové rastliny ešte atraktívnejšie, spletené závesné žiarovky okamžite upútajú pozornosť každého.

 Ručne tkané doplnky do miestnosti budú túto jeseň veľmi obľúbené

farby v interiérovom dizajne pre nadchádzajúce jesenné pletené doplnky zdobia steny

Toto sú najnovšie trendy v dizajne miestností, ktoré ovplyvňujú farby a textúry. Ktorý trend vás obzvlášť oslovuje??

nápady na vybavenie jedálne krásna závesná lampa vyrobená z ratanu

nápady na zariadenie obývačky tkané doplnky vo vintage štýle

nápady na zariadenie trendová farba na stenu do jedálne dramatické čierne steny

nápady na farebné dekorácie s pleteným príslušenstvom

farebné trendy pre nadchádzajúcu jeseň čierna a tmavozelená