Chytré nastavenie a úspora peňazí – výhody rodinnej karty Ikea

Skutoční nadšenci poukážok a vášniví lovci výhodných ponúk už dlho vedia, že je veľmi vzrušujúce hľadať nové špeciálne ponuky zakaždým, keď idete nakupovať, a využiť ich naplno. Našťastie to platí pre akýkoľvek spotrebiteľský sektor, pretože množstvo obchodných domov a obchodov, ako aj internetových obchodov, sa vždy snaží zvýšiť tržby. Priťahujú spotrebiteľov výraznými zľavami, bezplatnými položkami a množstvom poukážok. Ak teda chcete zariadiť svoj domov štýlovo a šikovne, vždy existujú správne poukážky a akcie.

Okrem mnohých známych obchodov s nábytkom ponúka pravidelne najväčší trh s domácim nábytkom na svete Ikea aj lákavé možnosti, ako ušetriť pri nakupovaní skutočné peniaze. Ikea kupóny, Exkluzívne ponuky a množstvo zliav zaisťujú prvotriedne zážitky z nakupovania a spokojných zákazníkov. Nie nadarmo sa karta Ikea Family stala veľmi populárnou a obľúbenou. Je to takpovediac vstupný lístok do veľkej rodiny Ikea, ktorý pravidelne umožňuje prístup k ešte nižším cenám a ďalším výhodám. Čo to je, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Požiadajte o rodinnú kartu ikea a šikovne ju nastavte

Rodinná karta Ikea: všetky výhody na prvý pohľad

  • Exkluzívne zľavy na nábytok, textil a dekorácie

V hlavnom menu na Webová stránka Ikea pravidelne objavujte množstvo produktov, ktoré sú uvedené so špeciálnou cenou Ikea Family. Či už je to jednoduchý drevený nábytok, plyšové mäkké pohovky, nadýchané prehozy alebo trendové pufy, pre členov rodiny Ikea je všetko ešte lacnejšie než obvykle.

  • Poistenie dopravy zadarmo

Ak sa pri preprave produktu niečo pokazí, Ikea vám náhradu škody v plnej výške nahradí, aj keď je to vaša chyba.

  • Zaujímavé akcie a workshopy

Ako držiteľ rodinnej karty sa môžete pravidelne bezplatne zúčastňovať rôznych akcií. Samozrejme sa naučíte veľa užitočných vecí a užijete si veľa zábavy.

rodinná karta ikea nakupuje lacno

  • Narodeninový poukaz

Ak máte deti do 17 rokov, dostanú z Ikea veľké prekvapenie vždy, keď majú narodeniny.

  • Výlet do Švédska

Každý mesiac máte šancu vyhrať v tombole vzrušujúci výlet do Švédska. Za týmto účelom by ste pri nákupe mali jednoducho ukázať svoju kartu Ikea Family pri pokladni. A to nie je všetko…

  • Darčekový poukaz na 250 eur denne

Ak sa pri registrácii prihlásite aj k odberu noviniek Ikea Family Newsletter, môžete vyhrať denný tombolový nákupný poukaz a pri troche šťastia zaistiť 250 eur pri nákupe nového nábytku a bytových doplnkov.

  • Káva zadarmo

Kým si oddýchnete pri nákupe v reštaurácii Ikea, môžete si k rodinnej karte dopriať aj voňavú kávu zadarmo. Nádherné!

Káva zdarma s rodinnou kartou ikea

Čo s ukončením a ochranou údajov?

S tým si nemusíte robiť starosti, pretože ochrana osobných údajov bola v Ikei vždy veľmi prísnou témou. Švédsky obchod s nábytkom je s ním preto vždy veľmi opatrný. Vaše údaje sú uložené na hlavnom serveri vo Švédsku a v zásade ich používa iba spoločnosť Ikea na dotazy a možné objednávky. Tieto údaje sú pochopiteľne oznámené iba príslušnému poskytovateľovi logistických služieb a iba v súvislosti s odoslaním produktu. Bez výslovného súhlasu zákazníka nebudú údaje Ikea nikdy použité na vlastnú reklamu ani nebudú poskytnuté tretím stranám na reklamné účely..

Napriek tomu, že rodinnú kartu je možné zrušiť vždy písomne, môžete ju jednoducho prestať používať. Pre majiteľov neexistujú žiadne povinnosti, pretože ide o bezplatný bonusový program. Jediným dôvodom na zrušenie rodinnej karty Ikea by teda bolo, ak už nechcete, aby spoločnosť uchovávala vaše osobné informácie.

Požiadajte o rodinnú kartu ikea

Využite túto jedinečnú príležitosť ako člen rodiny Ikea a kúpte si štýlový a funkčný škandinávsky nábytok a ďalší domáci a dekoratívny tovar za neuveriteľne nízke ceny. Požiadajte o rodinnú kartu Ikea online v priebehu niekoľkých minút a ušetrite peniaze za zariadenie a bývanie. Vďaka tomu je skutočný pocit hygge ešte zábavnejší!

Výhody rodinnej karty ikea