Dekoratívny krb – romantická nálada so sviečkami a lampášmi

deco krb brezové drevo stĺpové sviečky lampáše sklenená koláž

Vytvorte si doma ešte väčšiu útulnosť s ozdobným krbom

Krby sú v interiérovom dizajne považované za najvyššiu útulnosť. Praská a vonia ako horiace drevo. Je to teplé a útulné. Milujeme túto nezameniteľnú atmosféru horskej chaty, najmä v zime a obzvlášť cez Vianoce, keď je vonku mokro a chladno.

Moderné etanolové krby majú tiež svoje čaro. Inzerujú s rafinovaným, minimalistickým dizajnom a dokonale sa zapísali do súčasného interiéru. Ale čo keď sa cítite ako ozdobný krb? Ozdobte svoj krb a urobte z neho zdroj romantiky.

Filigránová kovová dekorácia so stĺpovými sviečkami

deco krbové palivové drevo brezové drevo kovové svietniky

Táto úloha funguje najlepšie so sviečkami. Áno, s veľkým počtom sviečok. Tam sa len ťažko pomýlite. Na to sú vhodné všetky druhy sviečok – od čajových sviečok cez stĺpové až po dlhé elegantné kostolné sviečky. Odporúčame bielu farbu. Biele sviečky vyzerajú najštýlovejšie a dajú sa kombinovať so všetkými druhmi dekoratívnych predmetov. Ako ozdobu použite palivové drevo alebo najlepšie brezové drevo. Do dreva môžete vyvŕtať diery a umiestniť do nich čajové sviečky. Kusy dreva položte zvisle a použite ich ako originálne svietniky, na ktoré položíte stĺpové sviečky a čajové sviečky. Kované železo je tiež veľmi dobrý nápad. Staré kovové svietniky alebo sochy s ozdobami dodávajú ozdobnému krbu osobitý autentický nádych.

Letná sviežosť a pivonky

dekorácia krb krbové ozdoby ozdoby stĺpové sviečky biele

Nezabudnite vložiť lampáše. Lampy na sviečky nájdete vo všetkých druhoch štýlov. Podľa toho, aký štýl nábytku sa vám páči, s ním môžete poskladať nádherné dekorácie. Na konci všetko zaokrúhľujte čerstvými kvetmi, morskými nálezmi alebo zelenými jedľovými vetvami a šiškami – podľa sezóny. Využite dnešnú kolekciu ako inšpiráciu pre svoj dekoratívny krb a vytvorte si vo svojom dome ešte viac pohodlia a radosti.

Palivové drevo na dekoračné účely   deco krbový úložný priestor na palivové drevo

Kolekcia starožitných svietnikov pri krbe dekorácia krbová rímsa svietnik stĺpové sviečky Rustikálny kamenný krb zdobený lampášmi a stĺpovými sviečkami dekorácia krbové sviečky kvety lampáše Majstrovské ozdoby z úponkov vyrobené z tepaného železa dekoratívna krbová sviečka kovový držiak na sviečku Upresnenie v minimalistickom štýle deco krbový svietnik biele sviečky balvany Pre skutočných puristov dekoračné krbové sviečky stĺpové sviečky biele Ako originálny svietnik použite brezové drevo

deco krb brezové drevo stĺpové sviečky lampáše sklo

Takto by mohol váš krb v lete vyzerať

dekoratívne krbové sviečky biele romantické

Úspešná imitácia ohňa

deco krb masívne čajové sviečky z prírodného dreva

Okrúhle kamene, prírodné drevo a lampáše

deco krb prírodný drevený kmeň stromov čajové sviečky

Stredoveká pachuť v obývačke

Dekoratívne krbové stĺpové sviečky biela kovová lampa

Veľa svetiel a zakrivených kovových ozdôb

dekorácia krbové čajové sviečky sviečky z tepaného železa ozdoby

Kovové plamene a čajové sviečky

deco krbové čajové sviečky kovové plamene

Štýlová vianočná dekorácia s lampášmi a sviečkami

dekorácia krb vianočné dekorácie lampáše sviečky

Dekoratívny krb v škandinávskom štýle

deco krb biela tehlová stena brezové drevo prírodné stĺpové sviečky

Zvlášť elegantne pôsobia dlhé sklenené držiaky na sviečky

deco krbové valcové svietniky stĺpové sviečky biele