Domáce trendy 2017 – Aké sú najnovšie trendy v oblasti bytového textilu?

Trendy domova v roku 2017 boli zdôraznené už na prvom domácom veľtrhu tohto roku – medzinárodného veľtrhu Heimtextil Frankfurt jasne. Konal sa od 10. do 13. januára a zúčastnilo sa ho takmer 3000 vystavovateľov zo 67 krajín. Väčšina účastníkov pochádzala z Číny, Indie, Pakistanu a Turecka. Bol tu aj veľký počet odborných návštevníkov a mnoho nadšencov dizajnu a zariaďovania malo možnosť obdivovať najnovšie trendy v textilnom priemysle. Pretože tento rok je slogan veľtrhu tiež veľmi vzrušujúci: Prieskum!

Pocta večnému duchu objavovania ľudstva, ktorý vedie k novým vynálezom a objavom a je nekonečným zdrojom tvorivej inšpirácie.

V zábavnom parku v hale 6.0 si návštevníci už mohli pozrieť prvé trendy v oblasti bývania a zariaďovania. Mnoho zo zúčastnených výrobcov vystavilo útulné, príjemné interiérové ​​kompozície, ktoré mali pôsobiť ako trendový predjedlo. Už v tomto bode bolo zrejmé, aké sú štyri hlavné témy veľtrhu: Virtualita. Príroda. Planéty. Kultúra.

Heimtextil Frankfurt 2017 ukazuje najnovšie trendy v oblasti bytového textilu

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy bavlnené inovatívne tkaniny pohoda

Inovatívne životné trendy 2017

Inovácia, udržateľnosť, pohodlie a relaxácia sú hlavnými smermi, ktoré slúžia ako zdroj motivácie pre medzinárodných textilných dizajnérov – výskum a prieskum vo všetkých oblastiach života a reflexia vlastného chápania seba a vlastného tela.

Na Heimtextil Frankfurt 2017 bolo stále zreteľnejšie, ako sa fantázia a virtualita môžu stať aj realitou. Látky a materiály boli obohatené a ďalej rozvíjané prostredníctvom najnovších digitálnych technológií. Odrazy svetla, holografické efekty, vibrujúce nuansy už nie sú víziami, ale trvalou súčasťou najnovších textilných zbierok po celom svete. Mladí textilní návrhári predvádzajú vysokú triedu a vynaliezavosť, ako napríklad Švéd Malin Bobeck so svojimi nápaditými inštaláciami vodných svetov a dojmov vesmíru – jednoducho báječné!

Úplne nový trend na Heimtextil Frankfurt 2017: LED žiarovky v textíliách. Drobné svetlá sú zakomponované do tapety a stlačením tlačidla sa na stene môže objaviť akýkoľvek motív alebo vzor.

Vzrušujúce dizajnérske zážitky v zábavnom parku Heimtextil Frankfurt 2017

zábavný park heimtextil frankfurt 2017 živý trend

Celebrity a umelci na veľtrhu

Na medzinárodnom veľtrhu samozrejme nechýbali ani známe osobnosti. Módny návrhár Michael Michalsky predstavil svoju najnovšiu skôr decentnú textilnú kolekciu. Kde naopak výstredný Harald Glööckler predstavil svoje neobvyklé, prenikavé nápady na tapety s očarujúcimi vzormi a kamienkami.

Bola tam aj modelka a návrhárka Eva Padberg s vlastným štítkom – skôr zdržanlivým a domáckym, s príjemnými mäkkými tkaninami, tlmenými farbami a hravou boho hojdačkou.

Obchodní návštevníci a fanúšikovia dizajnu sú fascinovaní najnovšími trendmi v oblasti bývania

Frankfurt životné trendy inovácie digitálne textílie

Podľa očakávania bolo v Heimtextil Frankfurt opäť veľmi vzrušujúce a farebné. Pastva pre zmysly a nezabudnuteľný zážitok pre skutočných fanúšikov dizajnu, ako sme my.

Sme nadšení, že uvidíme, aké ďalšie domáce trendy IMM Cologne a Salone del Mobile prinesú v Miláne. Myslite na to: nechajte sa inšpirovať a nechajte sa trendy!

Heimtextil Frankfurt 2017 – jednoznačný úspech!

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy látky nové technológie digitálne

Vďaka vysokej úrovni profesionality a nasadenia

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy tkaniny trendy tapetovanie

Inovatívne látky a revolučné materiály

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy bavlna digitálne textílie materiály

Experimentovanie a zmysel pre detail

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy inovatívne textílie

Späť k prírode na Heimtextil Frankfurt 2017

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy príroda udržateľné tkaniny

India a Pakistan sú aj tento rok dvaja z najdôležitejších účastníkov

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy bavlnená posteľná bielizeň india

Spolu s Čínou, samozrejme

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy poťahové látky zvieracie potlače

heimtextil frankfurt 2017 vystavujúci živé trendy tkanín

heimtextil frankfurt 2017 živé trendy nové trendy digitálne technológie materiály látky

heimtextil frankfurt 2017 tkaniny digitálne technológie