Elegantný nábytok v jedálni s rustikálnym nábytkom

jedáleň s rustikálnym lustrovým nábytkom

Mali by sme to úprimne priznať: ak je vaša jedáleň zariadená rustikálnym nábytkom, atmosféra bude veľmi inšpirovať vašich hostí a ovplyvňovať ich náladu. Dokonca aj jedlá chutia oveľa lepšie, ak ste láskyplne a starostlivo vyzdobili svoju jedáleň. Ak je kuchyňa srdcom domu, potom musí byť z jedálne žalúdok!

Rustikálne zariadenie môže rozprávať príbeh domu, preto by malo byť dobre zachované a primerane sa oň starať. Dokonalý jedálenský kút navodzuje uvoľnený a útulný pocit a chuť k jedlu. Existujú však určité detaily, ktoré sú pre rustikálnu jedáleň veľmi špecifické. Dokonca bude obdivovať Martu Stewardovú!

Očarujúca jedáleň s rustikálnym nábytkom, bielymi stenami a starožitným zrkadlom

jedáleň s rustikálnym nábytkom a starožitným zrkadlom

Tu vám ponúkame niekoľko skvelých výtvorov od Roche Bobois a niekoľko dobrých tipov, ktoré vám pomôžu urobiť vašu jedáleň atraktívnejšou a elegantnejšou s rustikálnym nábytkom.

Elegantná jedáleň s rustikálnym nábytkom, svetlo modrými stenami a kvetinovými dekoráciami 

jedáleň s rustikálnym nábytkom modré steny

Užitočné tipy pre rustikálny dizajn jedálne!

Rustikálny nábytok ideálne kombinuje mužskosť a ženskosť. Hrubý drevený povrch, ktorý symbolizuje mužský začiatok, a ženská neha, z ktorej vyžaruje pravé drevo, v jedálni žijú v dokonalej harmónii.

Snažte sa zachovať drsný vzhľad nábytku z masívu – čím viac nedokonalostí, tým lepšie!

Tmavý nábytok a moderné vybavenie môžete dobre skombinovať tak, že drevo natriete krémovou pastelovou farbou a potom ho prebrúsite.

Ozdobte miestnosť starožitným kobercom a zakryte časti stien pásmi dreva.

Ak sú vaše zdroje obmedzené, môžete použiť rôzne kusy nábytku, ktoré sú okolo vášho domova. Stačí ich ozdobiť háčkovanou dekou alebo sušenými kvetmi a získate autentický rustikálny vzhľad.

Veľmi originálny efekt dosiahnete, ak jedálenský stôl ozdobíte farebnými sklenenými miskami plnými žaluďov alebo šišiek alebo keramickými vázami s divokými kvetmi. Zamyslite sa – niekedy najjednoduchšie veci urobia veľký dojem!

 Pekný interiér jedálne s hrubými bielymi stenami, svietnikmi a dekoráciou sušenými kvetmijedáleň hrubá stena útulná

 

Útulný jedálenský kút v krémových béžových farbách s nádherným lustromjedáleň s rustikálnym béžovým nábytkom  Jedáleň s rustikálnym nábytkom v jemných farbách, zeleným kobercom a elegantnými svietnikmijedáleň s rustikálnym nábytkom, zelený koberec Elegantný vzhľad s rustikálnym nábytkom, čalúnenými stoličkami a kvetinovými dekoráciami

jedáleň s rustikálnym nábytkom, parketová podlaha  Harmonická jedáleň s ružovými stenami a bielymi skrinkami a stoličkamijedáleň s rustikálnym bielym nábytkom  Pôvodná jedáleň s obdivuhodným lustrom a nábytkom ozdobeným bielymi a modrými pruhmi.dekorácia pruhu nábytku do jedálne  Priestranná jedáleň so zelenými a modrými čalúnenými stoličkami a závesmiStôl z masívu, jedáleň, modré závesy  Atraktívna jedáleň s rustikálnym ružovým nábytkom a rozprávkovým čiernym lustromJedáleň excentrické ružové čalúnené stoličky

Text s Katjou