Feng Shui – odborné rady doma v Lidli

I: Väčšina z nich pozná výraz Feng-šuej, ale v skutočnosti nevedia, o čom presne je štýl zariaďovania a na čo by sa mal používať. Názov pochádza z čínštiny a dá sa preložiť ako vietor (Feng) a voda (Shui). Samotný preklad však nedáva tušiť, čo sa presne skrýva za čínskym znením. Ako už bolo spomenuté, jedná sa o špecifický štýl zariaďovania, ktorý má zaistiť, aby ľudia boli v súlade so svojim okolím. Pôvod Feng Shui siaha ďaleko do minulosti – bolo dokázané, že učenie o Feng Shui má pôvod pred viac ako 3000 rokmi. Dnes nám naši odborníci vysvetlia, aké pravidlá platia pre Feng Shui a aké pozitívne efekty má výučba.

nápady na návrh interiéru feng shui

I: Aké dôležité pravidlá by ste mali vo Feng Shui dodržiavať??

E: Na prvý pohľad sa Feng Shui mnohým zdá mimoriadne zložitý. Ak sa však témou zaoberáte a dodržíte niekoľko pravidiel, rýchlo pochopíte najdôležitejšie zásady a hlbší zmysel, ktorý sa za výučbou skrýva. Vo Feng Shui existuje 5 základných prvkov.Každému prvku je priradený smer, farba, sezóna a význam. Napríklad „drevo“ je spojené s východom a zelenou farbou. Element Zeme je symbolom neskorého leta a má význam „na zem“. Každý prvok je tiež vybavený pozitívnou alebo negatívnou energiou.

nápady pre obývaciu izbu feng shui

I: Čo má Feng Shui dosiahnuť??

E: Ako už bolo spomenuté, termín je často spojený s veľmi špecifickým štýlom vybavenia a určitými predpismi, ktoré štýl predpisuje. Ľudia s nespavosťou často poznajú tento termín. Je dobre známe, že usporiadanie nábytku v miestnosti vám môže v noci pomôcť lepšie spať. Feng Shui prináša predovšetkým „zdravý životný štýl“. V skutočnosti existujú určité veci, ktoré by ste mali mať na svojich štyroch stenách na pamäti, aby mali pozitívny vplyv na vaše vlastné zdravie..

Oválne rohy zariaďujú obývačku podľa feng shui

I: Ako si môžete predstaviť izbu, ktorá bola zariadená podľa pravidiel Feng Shui?

E: Vo Feng Shui nehrá rozhodujúcu úlohu len usporiadanie určitých kusov nábytku, ale aj ich tvary a farby. Vopred by ste mali mať na pamäti, že na zostavenie miestnosti podľa špecifikácií Feng Shui sa nemusíte uchýliť k špeciálnym kusom nábytku. Bytové doplnky, napríklad v L idl prospekt sú na to ideálne. Jedná sa o moderné objekty, pomocou ktorých môžete navrhnúť každú izbu jednotlivo. Výber v Lidli je veľký – ako zákazník máte možnosť vybrať si zariadenie, ktoré zodpovedá vášmu osobnému konceptu Feng Shui. Miestnosť navrhnutá podľa pokynov Feng Shui je prinajlepšom svetlá miestnosť s vysokými stropmi a dobrým výhľadom..

nápady na zariaďovanie jedálne podľa obývačky podľa feng shui

Aby ste sa vyhli prípadným stresovým faktorom, mali by ste sa uistiť, že nábytok v miestnosti má oblé tvary. Vyhnite sa rohom alebo špicatým predmetom. Ak existujú rohy, mali by byť čo najviac zaoblené. Vyučovanie tiež predpisuje niektoré predpisy týkajúce sa použitých farieb. Spálňa by mala mať tlmené farby. Obývacia izba môže byť naopak vybavená výraznými, nepriehľadnými farbami. Samozrejme, napriek Feng Shui by sa nemalo zabúdať na váš vlastný štýl zariaďovania. Koniec koncov, osobný dotyk významne prispieva k tomu, či sa cítite pohodlne alebo nie. Vo väčšine prípadov však môžu byť vaše vlastné nápady kombinované so špecifikáciami Feng Shui.

  zriadená spálňa feng shui