Futuristické umenie – minimalizmus a hi -tech v interiérovom dizajne

kruhy dizajnu nástenného futurizmu

Futurizmus, umenie a minimalizmus v interiérovom dizajne novej generácie

Nie všetko je otázkou vkusu. Špičkové technológie stále viac dominujú nášmu každodennému životu a stávajú sa niečím, bez čoho sa už nezaobídeme. Nie sú zamerané na módu, ale musí si k nim nájsť cestu. Pretože sú elegantné, originálne a samy o sebe jedinečné.

Aj pokiaľ ide o eklekticizmus, existujú určité hranice, ktoré človek len tak ľahko neprekročí. Pretože len veľmi málo ľudí má rád kombináciu prírodných materiálov a hi-tech zariadení! To je jasné, nie??

Preto sa spojil nový hi-tech štýl, futurizmus, minimalizmus a umenie. Výsledkom je obdivuhodná estetika, v ktorej sa moderný človek jednoducho cíti pohodlne a na správnom mieste. Úžasne sa hodí k novému, modernému štýlu ľudí 21. storočia. Máme pocit, že všetko, čo vypadne z tohto rámca, bude jedného dňa čoskoro na iných miestach v prírode.

Futurizmus a Hi Tech

futurizmus umelecký nábytok hi tech

Funkčnosť spojená s futurizmom, umením a minimalizmom

Hlavným princípom, na ktorom sú moderné špičkové zariadenia založené, je funkčnosť na najvyššej úrovni. Ako inteligentné je jedno alebo druhé technické zariadenie, je najvyšším kritériom dobrej voľby. Futurizmus a umenie prichádzajú na záchranu ako jediná forma, v ktorej je možné kombinovať túto myšlienku s estetikou..

Veľkorysý obývací priestor s jemným osvetlením

futurizmus umenie obývacia izba koberec s hlbokými vlasmi

Futurizmus bol prvýkrát vyvinutý v architektúre. Pomaly si však nachádza svoje miesto aj vo všetkých ostatných aspektoch umenia. Gadgety môžete nechať pôsobiť elegantne, ale zároveň tak trochu ako z iného sveta. Umenie futurizmu dodáva interiéru teplý a útulný vzhľad. Pretože samotná technológia je chladná a nie je nijako zvlášť príjemná.

Stolička Eames a elegantná oblúková lampa

futurizmus umenie umenie eams stolička oblúková lampa

Materiály futuristického umenia

Futuristické umelecké materiály sú tiež v súlade s hi -tech. Často sa používa betón, sklo, kov, tehla a plast. Prvky industriálneho štýlu sú vítané aj v mnohých koncepciách interiérového dizajnu. To umožňuje neskrývať funkčné detaily, ale vnímať ich ako súčasť vzhľadu. Rúry, výfuky, tvarovky.

Pohodlné posedenie s minimalistickým sedacím nábytkom

futurizmus umenie moderné sedenie televízor

Tapety, tapety a mnoho ďalších dekoratívnych detailov majú naopak v tomto interiérovom dizajne málo miesta. Miestnosť bude maximálne zodpovedať štýlu umenia futurizmu, ak je všetko vykonané v studených tónoch. Ak vám samotné holé steny nie sú príliš drahé, potom existujú vhodné spôsoby, ako ich oživiť. Ide tiež o diela umenia futurizmu, ako sú obrázky v tomto štýle alebo čiernobiele fotografie.

Robustné chrómové kovanie a priestranný kuchynský ostrov

futurizmus umenie chróm faucet kuchynský ostrov

Farby umenia futurizmu v interiérovom dizajne

Farebná schéma, ktorá v umení interiéru zodpovedá futurizmu, je veľmi zdržanlivá. Človek sa väčšinou obmedzuje na bielu, sivú a čiernu. Povrchy v tom zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Vždy musia predvádzať skvelý kovový lesk.

Svetlá televízna miestnosť s veľkým gaučom

futurizmus umenie obývacia izba šedá sedačka oranžová váza

Niektorí návrhári a majitelia však považujú tento prístup za nudný. Robia pár vecí, aby to uvoľnili. Prostredníctvom určitého príslušenstva nastavujete výrazné akcenty.

Nakoniec by mal priestor navrhnutý pravidlami futuristického umenia pôsobiť otvorene. Otvorený ľuďom a ich každodennému životu, otvorený novému vývoju a technológiám.

Hi tech, minimalizmus a dizajnový nábytok

futurizmus umenie hi -tech čierne police šedý koberec

Okrúhle a oválne tvary

futurizmus umenie neónové osvetlenie okrúhla stropná lampa

Minimalistický čierny nábytok v jedálni

futurizmus umenie minimalistický jedálenský stôl plastové stoličky

S jemným drevom na chodbe

futurizmus umelecká chodba drevené podlahové dosky