Garáž prerobená na obytný priestor – vytvorte útulnú obytnú atmosféru

garáž prerobená na stenovú jednotku obytného priestoru

Prestavba garáže

Máte spustnutú úschovňu, ktorú chcete prerobiť na skvelé miesto zábavy? Máme tu pre vás skvelý príklad!

Z málo používanej garáže urobili perfektné miesto na posedenie pre deti a mládež. Vykonajte kroky s nami, aby ste odstránili neporiadok a dodali štýl a oslavu.

Zeleno-oranžová farebná paleta je vhodná pre deti a mládež. Máte do činenia s akcentmi a svetlami inšpirovanými 60. rokmi. Drevené podlahy, nástenné police a veľká sedačka dodávajú garáži charakter miestnosti.

Čas na raňajky – garáž prerobená na obytný priestor

garáž prerobená na obytný priestor útulné prostredie

Pozrite sa na túto kuchynku s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a automatom na mince. Toto je zóna občerstvenia, v ktorej sa môžu pohybovať hladné hordy. Detaily, ako sú skrinky na mieru, pracovné plochy v kuchyni a zadná stena z mozaikových dlaždíc, pomáhajú zaistiť, aby Garáž prerobená na obytný priestor cíti sa viac ako miestnosť.

Pripravený hrať

garáž prerobená na obytný priestor oranžovo umne

Tu máte tiež dlhý rad stenových pásov. Môžete tam vidieť policový systém, podlahové vankúše a obrazy. TV s plochou obrazovkou bol nainštalovaný vo vysokom bode, čím bol zaistený jasný výhľad vo všetkých smeroch.

Na zaistenie väčšieho jasu bolo pred zrkadlá nainštalované moderné svetelné zariadenie. Keď sú garážové dvere zatvorené, do miestnosti nie je veľa svetla. Zrkadlá odrážajú svetlo z nábytku späť do miestnosti.

Inteligentné možnosti ukladania

garáž-na-obývací-priestor-prerobený-polica-stena

Police v skriniach vytvárajú priestor, v ktorom možno organizovať hračky, hry a elektrické vybavenie.

Pri stole

Tu uvedenú tabuľku je možné použiť rôznymi spôsobmi. Môže to byť snack bar alebo extra miesto na sedenie pre teenagerov. Vo všetkých prípadoch s ním a poskytnutými tabuľkami ušetríte miesto. Ste pripravení použiť.

Prestavba garáže

garáž prerobená na zostavu obytného priestoru

Ak sa ocitnete v garáži, ktorá vyzerá preplnená, je dobré prerobiť ju na obytný doplnok vášho domu.

Problém: chlad

V závislosti od toho, ako bola garáž postavená, nemusí mať dostatočnú izoláciu a teplota môže určovať, ako dlho sa bude používať. Klimatizácia dokáže udržať atmosféru útulnú.

Na ďalšej úrovni je stará garáž prerobená na obytný priestor

Väčšina podláh garáží je šikmo naprieč dverami, a preto zaisťuje odvodnenie.

Buďte pripravení na túto výzvu pri plánovaní skriniek a podlahy

garáž prerobená na obytný priestor rolka na konferenčný stolík

Odbočenie dverí

Mnoho miest potrebuje povolenie na odstránenie garážovej brány. Namiesto ich odstránenia dajte ich do používania. Maľujte vnútro ako stenu a v teplých dňoch otvorte dvere.

Budúce využitie

Toto je ďalší dobrý dôvod, prečo ponechať garážovú bránu nedotknutú. Dá sa predať ďalej. Garáž môže byť v tomto ohľade životne dôležitá.

Predtým, ako niečo zmeníte, mali by ste to prediskutovať s agentom