Hrajte kocky a priestor pre dom plný radosti

 hrať priestor doma dizajn biliard stôl kuchynský výklenok

Integrujte priestor do obývačky

Akú prvú asociáciu vytvoríte s kockami alebo herňou? Dekorácia domu určite nie, však? Dnešný článok môže byť pre niektorých ľudí celkom dojímavý. Bez ohľadu na to, ako sa na začiatku cítite, sľubujem vám, že sa na konci budete cítiť dotknutí.

Skôr než by sme spolu diskutovali na témy ako akrylový kaviarenský stôl alebo domáca konverzia, môže to byť vítaná zmena, ktorá vám ukáže niektoré kusy nábytku inšpirované Vegas. Mám na mysli štýl dizajnu, ktorý svojim spôsobom odzrkadľuje Sin City. Nemyslite si hneď, že mám na mysli tanečné parkety a disco svetlá, pretože potom vás bohužiaľ budem musieť sklamať. Ide skôr o konferenčné stolíky a nábytok v tvare kocky … Pozrime sa na tieto?

Rôzny kaviarenský stôl

Keď som prvýkrát uvidel tento jedinečný konferenčný stolík, ohromilo ma, že som o niečom podobnom nikdy neuvažoval. Namiesto toho, aby som zažil ďalší „moderný“ alebo „minimalistický“ kus nábytku, ktorý sa v skutočnosti objavuje znova a znova, ma fascinovali 3D tvary a bodky 60. rokov.

Posúďte sami, ako tieto kocky vytvoria extra WOW faktor a pridajte ho do každej obývačky nižšie.

Na pitie kávy sa používajú aj kockové stolíky

Manévrujte doma a vytvorte konferenčný stolík ako kocky

Tí z vás, ktorí majú to šťastie, že pri najbližšom predaji v garáži uvidia takýto stôl v tvare kocky, by určite nevadilo, že by ste si ho kúpili aj vy. Je pekné kupovať nový nábytok, ale najúčinnejšie sú tie kusy nábytku, ktoré vyžarujú špecifickú charizmu. Také miestnosti, ktoré sú vybavené takýmto nábytkom, majú svoj vlastný príbeh.

Keď sa teda nabudúce vyberiete na pouličný lov nábytku, nehľadajte len nový nábytok. Budete prekvapení, koľko milých kúskov existuje.

Kožené kreslo v stoloch kociek červenej a čiernej farby

hracie kocky stôl a nápady na vybavenie herne

Nápady na dekoráciu s kockami

nápady na dizajn doma s kockami pracovný kútik

Som si vedomý toho, že stoly v tvare kocky nie sú dostatočne veľké na to, aby sa dali použiť ako vonkajší nábytok. Nepozrime sa však na niekoľko vzrušujúcich dizajnových riešení, ktoré integrujú tieto drevené práce na kolieskach do domu?

Veľké modré rolety a vankúše

kocky a hrací priestor na nastavenie domácej modrej rolety

Dve červené kocky v obývačke

Herné a kockové stoly v nápadoch na dizajn obývačky

Rovnaké červené kocky je možné vidieť v rôznych ďalších domácich nastaveniach a výsledky sa výrazne líšia. Ak prejdete na predchádzajúci obrázok vyššie, uvidíte, ako kocky môžu rovnako dobre slúžiť ako stredový prvok v obývacej izbe alebo ako jednoduchý bočný ornament. V závislosti od vášho osobného štýlu môžu tieto kocky okoreniť atmosféru mnohými rôznymi spôsobmi.

Niektoré nie príliš bežné triky v oblasti dizajnu

Myslenie mimo škatuľky vás môže v živote dostať veľmi ďaleko. To platí s plnou silou pri vymaľovaní vášho domu. Pozrite sa na tri spôsoby, ako môžete tieto kocky použiť v rôznych oblastiach.

Vedľa postele

Doma používajte kocky

Túto Rubikovu kocku môžete vidieť pod posteľou a po jej boku. Som si istý, že deti budú milovať tento skvelý úložný kôš, ako je tento nižšie. Môžete tam uložiť všetky svoje hračky a neumyté oblečenie.

Kožená opierka nôh

Čierny kožený stolík na kocky v obývačke

Tu máme koženú opierku na nohy, ktorá funguje veľmi dobre v živých farebných obývačkách. Vankúšiky inšpirované kockami dodávajú moderný nádych a dopĺňajú majstrovské diela v miestnosti.

Ozdobte červenými akcentmi

priestor a nápady na zdobenie doma

Hráte radi hry s kockami? Pozrite sa teda na červenú kocku?

Herne na predvádzanie

Pri takom množstve prevedení kociek by bol hriech nezahrnúť niekoľko príjemných zábavných miestností. Nasleduje niekoľko našich najlepších tipov.

Herňa so zábavným stolom

herňa so stolom na hranie kociek v obývacej izbe

Kompletná barová stanica

luxusný dizajn obývačky z baru na kocky z dreva

Plne vybavenú herňu nemôžete mať bez zriadenia kompletnej barovej stanice. Ak chcete usporiadať Spätný ráz roka, inšpiráciu môžete nájsť v kabínkovej miestnosti na poschodí.

Luxusný dizajn obývačky s rozsahom

červené čalúnené kocky stolík kožené stoličky kocky

Užite si herné stoly doma

hracie kocky a hracia miestnosť v byte

Las Vegas inšpirácie

Kožený nábytok vytvára v obývačke priestor

Páčil sa vám nábytok z kociek? Čo elegantné zábavné miestnosti? Nezabudnite sa podeliť o svoje myšlienky nižšie!