Krb, ktorý priťahuje pozornosť

 krb do obývačky s dekoráciou tmavých farieb

Atraktívny krb v miestnosti upúta pozornosť

Aké sú základné potreby ľudí? Potrebujeme vodu, jedlo a teplo. Nebolo by pekné, keby tieto zároveň vykazovali nádych luxusu?

Môže to byť skvelá porcia polievky v kombinácii so správnym pohárom vína.

Nechutilo by to celé oveľa lepšie, keby ste to urobili pred a Krb spotreboval by? Krb, či už tradičný alebo moderný, na báze etanolu alebo dreva, môže byť tiež lacnou možnosťou.

Originálne návrhy krbov v trende

nápady na dekoráciu modernej obývačky do ohniska

Elegantný, bujarý krb je dokonalým prvkom, ak chcete uvoľniť stenu pomocou vstavaných políc. Obdĺžnikové dlaždice odrážajú vzhľad skriniek na oboch stranách. Táto šikovná metóda dizajnu vytvára vynikajúcu vizuálnu harmóniu.

Plávajúci krb

nápady na dekoráciu modernej obývačky do ohniska

Zvážte aj bezbariérovú plávajúcu ohnisko, ako je táto. Nie je to úžasné, čo tu prežívajú tvoje oči? Slúžili tu na rozdelenie miestnosti na dve časti. Dlaždice tiež vytvárajú skvelú textúru.

Moderný dizajn obývačky s extravagantným krbom

moderný dizajn obývacej izby krb nápady na dekoráciu krbu

Ďalší príklad je nízky a elegantný a nepriťahuje všetku pozornosť.

Čo musíte zvážiť: Drevo musí byť vo vhodnej výške, aby zrazu nezačalo horieť.

Obojstranný dizajn krbu

TV stolík s kreslom

Obojstranný krb v tejto tradičnej rodinnej izbe prináša dvojnásobnú radosť. Umiestnením krbu zvonku majitelia domov vytvorili pekný oporný bod. Môžete to zažiť z obývačky a z dvora. V takom prípade budete musieť pre inštaláciu zvoliť plyn. Je to nevyhnutné, keď hovoríte o obojstranných krboch na vonkajšej stene.

Inovatívny spôsob imitácie dreva

moderný dizajn obývačky ohnisko závesné osvetlenie stôl

Drevo a oheň spolu sú jednou z najatraktívnejších kombinácií zo všetkých. Často nie sú spolu, pretože by to mohlo byť nebezpečné. Tu vidíme inováciu, ktorá rieši otázku veľmi elegantným spôsobom: Krb bol vložený do steny s kachľami, ktoré napodobňujú vzhľad dreva..

Mimoriadny tvar

súčasná dekorácia krbu do spálne

Prečo musí byť krb štvorcový alebo obdĺžnikový? Umelý kameň, cement a ďalšie spracované materiály umožňujú návrhárom vytvárať mnoho rôznych elegantných tvarov. Tu vidíme niečo celkom originálne. Komín má lichobežníkový tvar. Je skvele prepojený so zvyškom miestnosti.

Umiestnený na zemi

moderný dizajn obývačky, ohnisko, čierne rozkladacie kreslá

Tu vidíte krb opretý o podlahu. Vytvára minimalistické posolstvo. Plynové krby poskytujú návrhárom väčšiu voľnosť pri vytváraní krbu. Ak nie je k dispozícii plynové potrubie, sada Geneil môže napodobňovať podobný vzhľad.

Vzor rybej kosti

tradičný krb do obývačky, drevený nábytok, kožené sedacie súpravy a vankúše

Vápencová rímsa? Vzorec rybej kosti? Všetky prvky, ktoré dodávajú tradičným krbom svoje čaro?

Vzhľad môžete imitovať imitáciou kabátu. V tomto prípade musíte skontrolovať, či sa rozsvieti aj ohnisko. Takéto kabáty sa väčšinou nerobia na mieru. Preto je zvyčajne malá medzera, ktorú je potrebné vyplniť.

Pekne zdobená rímsa

tradičný krb do obývačky kamenný kožený nábytok

Mohli by sme vás inšpirovať k inštalácii alebo renovácii vašich ohnísk?