Kreatívne domáce spotrebiče „Sicília je moja láska“ Dolce & Gabbana a X Smeg

Najmä v posledných rokoch hrá umenie v móde a dizajne stále väčšiu úlohu. Prispeli k tomu niektoré slávne módne značky, napríklad Luis Vuitton. Kabelky, rôzne oblečenie a obuv sú niektoré z predmetov, ktoré sú okorenené veľmi obľúbenými obrazmi. Zjavne vás to veľmi baví a chcete posunúť svoje limity. Na tento rad nadväzuje aj skvelá zbierka domácich spotrebičov „Sicília je moja láska“, ktorá je inšpirovaná sicílskym folklórom. Realizovalo sa to v spolupráci so spoločnosťou X Smeg. Poďme sa spoločne spoločne pozrieť na domáce spotrebiče!

Malé domáce spotrebiče sú z tohto roku!

domáce spotrebiče s vintage dekoráciou

Jednorazové domáce spotrebiče

Moderný dizajn kuchyne sa často spolieha na široké, lesklé povrchy. Hľadá sa bezproblémový vzhľad a považuje sa za moderný a trendový. V tejto súvislosti domáce spotrebiče veľmi často zohrávajú úlohu akcentov v miestnosti. Dolce & Návrhy Gabbany z kolekcie „Sicília je moja láska“ túto úlohu veľmi dobre plnia.

Zároveň zodpovedajú životnému štýlu a vkusu mnohých módnych a náročných zákazníkov. Niekoľko alebo jednotlivé položky môžu zdôrazniť individuálny charakter vašej kuchyne a celkový moderný interiérový dizajn.

Každý by si rád pripravil raňajky s týmto hriankovačom

toster idea domácich spotrebičov

Interpretácia sicílskeho folklóru

Kolekcia „Sicília je moja láska“ pozostáva z množstva unikátnych kúskov, všetky sú ručne kreslené. Umelecký nárok teda môžete získať niekoľkými spôsobmi. Začalo sa to so 100 chladničkami minulý rok. Tento rok zbierka pokračovala menšími domácimi spotrebičmi, ako sú hriankovače, odsávače šťavy, kávovary, čajové kanvice, mixéry a mixéry. Obraz predstavuje jedinečnú interpretáciu sicílskeho folklóru. Z tohto kontextu boli prevzaté aj trojuholníkové motívy. V tradičnom miestnom jazyku sa im hovorí „crocchi“. Okrem nich vidíme veľmi diskrétne a umne aplikované rastlinné motívy a rôzne obrázky z nádherných hôr Etna. Všetky tieto motívy sú obklopené okrasnými vlysmi.

Alebo by ste si chceli vytlačiť „elegantnú“ šťavu? S Dolce & Zariadenie Gabbana funguje úžasne

skvelé domáce spotrebiče stláčajúce šťavu

Šikovné využitie v kuchyni

Už sme to povedali – domáce spotrebiče Dolce & Gabbana môže v interiéri slúžiť ako akcenty. Ale určite nebudú jedinou ozdobou vo vašom interiéri. Aby konečný výsledok vyzeral luxusne a štýlovo, existuje niekoľko pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať. Farebné odtiene a špecifický stredomorský vzor by mali korešpondovať s farbami a tvarmi vo zvyšku interiérového dizajnu. Úspešnou stratégiou by bolo použitie podobných vzorov v interiérovom dizajne – napríklad vo forme omietky, textilu alebo dizajnu stien. Ak máte ďalšie príslušenstvo a nábytok v každej jednotlivej farbe, potom by ste chceli domáce spotrebiče Dolce & Gabbana to celé zvarila a zjednotila.

Takéto domáce spotrebiče môžete kombinovať s inými etnickými prvkami

krásny kuchynský dizajn domácich spotrebičov

Prečo práve Taliansko?

Kuchyňa je srdcom moderného a tradičného kulinárskeho umenia. To sa asi nikdy naozaj nezmení. Na prípravu domáceho jedla potrebujeme motiváciu. Talianska kultúra so svojou kuchyňou milovanou po celom svete, a najmä sicílsky región s nádherne zachovanými tradíciami, sú v tomto ohľade jednoducho ideálne! Dolce určite bude & Kolekcia Gabbana bude inšpiráciou aj pre ďalšie podobné návrhy domácich spotrebičov! A áno, pretože jedlo je pre našu myseľ a zdravie veľmi dôležité, nemali by ste sa cítiť vinní, keď si ho vyberiete do svojho domova!

Všetky výrobky z kolekcie sú ručne maľované

deti maľujú domáce spotrebiče

Vďaka tomu je čaj skutočným kulinárskym potešením

domáce spotrebiče na zahriatie čaju

Alebo si môžete zaobstarať jeden pre malú pekáreň!

domáce spotrebiče rôznych farieb

domáce spotrebiče pekná zásuvka

S takýmito domácimi spotrebičmi dávate najavo, že ste skutočný znalec!

domáce spotrebiče skvelý ázijský dizajn

Vaši hostia sa k vám budú vždy radi vracať

domáce spotrebiče veľký úložný priestor

Takéto elegantné domáce spotrebiče sa stávajú skvelými akcentmi v interiéri

nápad na stolný nábytok pre domáce spotrebiče

Sicílsky folklór a tradície sú skvelou inšpiráciou pre kulinárske zážitky. V týchto domácich spotrebičoch sa môžete ocitnúť.

domáce spotrebiče kovové a ozdoby

Táto Dolce & Kolekcia zariadení Gabbana premení každú miestnosť na umelecké prostredie

domáce spotrebiče stredomorský štýl

Kuchynský dekor je tu perfektný kvôli dolce & Malé spotrebiče Gabbana spájajú farby ovocia a zeleniny dohromady.

domáce spotrebiče dali prírode

Deti i dospelí by takéto domáce spotrebiče jednoducho milovali!

domáce spotrebiče porcelán cestovanie

Kultúra a umenie robia náš život krajším! Táto Dolce & Gabbana Set to dokazuje!

domáce spotrebiče dolce a gabbana