Luxusný byt v Moskve ukazuje zvláštnu, estetickú charizmu

Autentický domov v hollywoodskom štýle

Priaznivci Marilyn Monroe môžu byť veľmi radi, že ich idol, symbol Hollywoodu, navrhol B. Dmitrovka v luxusnom byte v Moskve. A dizajnérske firmy Geometrix dizajn splnil tento projekt. Elena a Micharel Miroshkinovci sú dvaja návrhári dua, ktorí spolupracujú 10 rokov.

Tento byt je inšpirovaný hollywoodskou kultúrou a kombinuje dekoratívne a dizajnérske motívy špecifické pre rozkvet Hollywoodu. Obaja umelci synchronizovali architektonické prvky éry a synchronizovali ich s nimi. Tento mestský byt s nádherným, zvláštnym vzhľadom je konečným výsledkom tejto spolupráce. Životná atmosféra je vyvážená a útulná zároveň a stále vyzerá opulentne a exkluzívne.

Luxusný byt v čiernobielom vysokom lesku

 Čierne a biele odtiene v skutočnosti tvoria toto klasické kúzlo, a preto títo dvaja použili tieto farby. Trblietavý mramor a dramatické lustre tu dodávajú mimoriadny záujem a príťažlivosť. Priestor je prešpikovaný starodávnymi akcentmi a modernými textúrami a povrchmi – gréckymi stĺpmi a obrazmi Marilyn Monroe. V takom byte by talentovaná herečka určite rada bývala.

 Hlavná spálňa na obdiv

Pohodlie a luxus v jednom   

Okrúhle nástenné zrkadlo v spálni

Snehovo biele čalúnené sedacie súpravy

Nástenná jednotka so vzorom v elegantnom, tematickom štýle bývania

Samostatne stojaca, masívna stenová jednotka ako deliaca stena

Jedálenský stôl so stoličkami – príliš vysoké operadlá

Excentricky riešená jedáleň

  Vlnitý obklad steny