Nábytok pre módne ženy: šatník s posuvnými dverami

Šatníková skriňa s posuvnými policami

Posuvné dvere do skrine na mieru 

Musím povedať, že väčšina žien má rada oblečenie? Ak je to tak, potom by sa to tu malo znova zdôrazniť. Každá dáma preto potrebuje ten správny priestor na svoje oblečenie, tašky, sukne, nohavice a topánky. Musia pôsobiť úhľadne a zároveň nezaberať veľa miesta.

Mnoho žien hľadá moderné a elegantné šatníky, ktoré ladia s ich značkovým oblečením, taškami, topánkami a podobne. Ako žena máte tiež veľa tričiek, džínsov, svetrov, kabátov a ďalších osobných vecí.

Šatníková skriňa s posuvnými dverami

Skriňa s posuvnými dverami s kvetinovým vzorom

Prepracovaný biely interiér

Šatníková skriňa s posuvnými dverami

Béžová farebná schéma – lesklé povrchy

Šatníková skriňa s posuvnými dverami spálňa béžová lesklá

Priestorovo úsporné vstavané skrine so zrkadlovými dverami

Šatníková skriňa s posuvnými dverami - vybavenie spálne

Máte relatívne málo miesta? Posuvné dvere na mieru do skríň by v tomto prípade mohli byť dokonalým riešením. Pretože sotva môže byť pre ženu väčšie nešťastie, ako keby nemala dostatok miesta na odloženie oblečenia.

Výsledkom je ležanie na policiach, pod posteľou, zavesenie na dverách alebo dokonca ponechanie na podlahe. Tu sú tri najlepšie ergonomické riešenia, ktorým by ste sa tomu mohli vyhnúť.

Toto pohodlné ležadlo ponúka kompaktný kútik na čítanie

Šatníková skriňa s posuvnými dverami vstavané drevené dverové lôžko

Matné posuvné dvere

Vstavaná skriňa s posuvnými dverami kompaktná

Dvere skrine so vzorom kvetov

Skriňové posuvné dvere úplne biely čierny koberec

Nepriame, jemné svetlo v modrej farbe

Šatníková skriňa s posuvnými dverami rozsvieti podlahové svietidlá

– Posuvné dvere do skríň – tie môžete prispôsobiť takmer akejkoľvek veľkosti. Väčšinou sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka. Často sú kombinované s dvojkoľajnými súpravami. Stále môžu byť vyrobené v mnohých rôznych farbách a vybavené rôznymi povrchmi. Posuvné dvere do skríň sú perfektné pre ženy, ktoré bláznia do módy.

– Rozdeľovač miestností – Je to ideálne riešenie, ak chcete rozdeliť väčšiu miestnosť na dve časti alebo ak chcete nakresliť cestu do šatne..

– Úložné jednotky – Už ste sa pozreli na vežu alebo luxusný úložný systém? Môžete tam uložiť mnoho ďalších vecí, napríklad tašky, mobilné telefóny, make-up a šperky.

Navštívte predvádzaciu miestnosť svojho obľúbeného obchodu s nábytkom, aby ste videli, ako presne fungujú posuvné dvere, rozdeľovače miestností a úložné jednotky.

Šatníková skriňa s posuvnými dverami ružové očarujúce obývačky Nakupujte nábytok online

Internet je už pravdepodobne tou najlepšou možnosťou pre ženy, ktoré si chcú obnoviť šatník. Na internete nájdete veľa oblečenia pre všetky ročné obdobia a za super zľavnené ceny. Toto stojí aspoň za skúmanie!

Bez ohľadu na príležitosť, od letnej párty po svadbu, si môžete kúpiť skvelé, super trendové šaty online. Prečo to nekombinovať s nákupom tej správnej skrinky pre vás?

Pri nákupe nábytku online, najmä veľkých predmetov, ako sú skrine, sa musíte riadiť nasledujúcimi zásadami:

a) Dobre vyrobené výrobky, ktoré môžu obstáť v skúške časom

b) Výber nádherných vzorov a vysokokvalitných povrchov

c) Hľadaj znížené ceny

d) Nájdite profesionálneho inštalátora

 Masívny drevený nábytok – voľne stojaca skriňa stále slúži ako rozdeľovač miestnostíŠatníková skriňa s posuvnými dverami deliaca priečka originálu

Robustný interiér

Šatníková skriňa s posuvnými dverami moderná obývacia izba