Nápady do obývačky: Ako urobiť svoju obývačku štýlovou a modernou

Obývacia izba nápady dekoratívne predmety príslušenstvo dizajn obývacia izba

Moderné nápady do obývačky: Takto bude vaša obývačka štýlová a moderná zároveň

Zariadiť obývačku štýlovo a moderne a vybrať si správny nábytok a doplnky nie je pre každého jednoduché. Rozsah je obrovský a často neviete, čo sa k sebe hodí. Dávame tipy, ako vytvoriť z miestnosti skutočne štýlovú obývačku, nech je akákoľvek jednoduchá.

Nápady na vybavenie obývačky

Nápady do obývačky Nábytok do obývačky Nápady do obývačky

Prečo gauč a police tvoria základnú štruktúru?

S pekným gaučom a zodpovedajúcimi policami položíte základ modernej a štýlovej obývačky. Prečo? Pretože hostia si chcú najskôr sadnúť na gauč v obývačke a oddýchnuť si, alebo sa porozhliadnuť po obývačke a pozrieť sa na DVD a knihy na policiach. Dávajte pozor na zodpovedajúce farby pohovky a políc a podobných materiálov. Drevo a kov však často veľmi dobre vychádzajú.

Nápady do obývačky nábytok dizajn obývačky retro štýl

Prečo je krásna podlaha dôležitá??

Dalo by sa povedať, že charakter modernej obývačky stojí a padá s podlahou. Ak to nie je presvedčivé, stále môžete mať tie najkrajšie doplnky a nábytok. Kvalitná doska z krásneho dreva je preto skvelá. Aj tú môžete nájsť v rovnakej farbe alebo mierne odlišnej farbe na terase.

Zdroj obrázku: Purnatur.com

Nápady do obývačky vytvárajú obývačku s otvoreným priestorom

Jedľové terasy Douglas tiež nechávajú obývačky svietiť „vonku“

Ak vediete svojich hostí z obývačky na terasu, atmosféra by mala byť tiež tu. Krásne podlahové dosky sú pohodlnejšie a kvalitnejšie ako kamenná podlaha a časom aj krajšie starnú.

Zdroj obrázku: Purnatur.com

Obývacia izba nápady dekor nápady drevené podlahy dizajn obývačky

Masívny drevený stôl je praktický a elegantný

Veľké, masívne drevené stoly majú dve výhody: Môžu vydržať celý život a tiež vyzerať skutočne elegantne a krásne. Nepotrebujete obrus, ale iba podložky, ktoré chránia stôl pred jedlom a nápojmi. V opačnom prípade masívne stoly znesú veľa a ponúkajú priestor pre príslušenstvo, ako sú vázy, misky alebo iné dekoratívne predmety podľa vášho výberu.

Zdroj obrázku: Dieter Molitor / pixelio.de

Nápady do obývačky dekoratívne predmety drevený nábytok dizajn obývačky

Aké žiarovky sa odporúčajú do modernej obývačky?

Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť osvetlenie v modernej obývačke, sú podlahové svietidlá. Nepriame a teplé svetlo v žltej a oranžovej farbe vytvára útulnú a elegantnú atmosféru. Kreatívne nápady, ako sú drevené žiarovky, môžete dokonca implementovať sami. Zodpovedajúce pokyny nájdete na internete.

Zdroj obrázku: Rainer Sturm / pixelio.de

Nápady do obývačky dekoratívne predmety zdobiace vázy kamenný múr dizajn obývačky

Obrázky vytvárajú v obývačke charakter

Obrázky na stenách vytvárajú v obývačke kreatívnu a modernú atmosféru. Dodá vašej obývačke tiež svoj vlastný charakter. Buďte tu trochu divokí a kombinujte rôzne štýly a motívy. Obrazovka, na ktorej sa zhromažďujú rôzne druhy obrazov, môže byť v obývačke skutočným pútačom pozornosti.

Obývacia izba nápady Nástenný dizajn s obrázkami obývačky

Aké doplnky sú moderné a štýlové?

Vzhľadom na množstvo dekoratívnych obchodov nie je ľahké rozpoznať moderné a štýlové doplnky a v obývačke ich vhodne vyzdobiť a skombinovať. Myslíme si, že príslušenstvo musí vždy zodpovedať obývačke individuálne. Drevený nábytok je možné dobre kombinovať s drevenými miskami a drevenými loptičkami. Sklo sa hodí k chrómovej oceli a koži. Aj pri technológiách, akými sú stereo systémy a ploché obrazovky, by ste mali dbať na príťažlivý dizajn, ktorý sa hodí do obývačky. Ak budete dbať na tipy, takmer nič sa nemôže pokaziť!

*Zdroj: pur natur – výrobca Douglasových jedľových terás

Nápady do obývačky na zdobenie predmetov a doplnkov do obývačky