Nastavenie miestnosti Tumblr: sledujte nasledujúcich 8 funkcií!

Vo svete sociálnych médií máme teraz možnosť vidieť spálne ľudí na celom svete. Tumblr sa stal inšpiračnou platformou pre mnoho ľudí na celom svete. Existujú dokonca pokyny, ako urobiť vašu izbu „hodnou Tumblr“. Tento štýl sa stal populárnym ako Tumblr Room alebo Tumblr Room. Názov teda odkazuje na sociálnu sieť Tumblr a myšlienka, ktorá za ňou stojí, je nasledovná: Reprodukovať v spálni všetko, čo sa jej páči a zdieľa na sociálnej sieti. Jednou zo zaujímavých vlastností tejto miestnosti je, že veľkú časť dekorácie vytvoríte sami, pretože cieľom je úplne personalizovať prostredie. A nemyslite si, že tento súčasný nápad sa používa iba v miestnostiach pre deti a mládež. Naopak, k tomuto štýlu zariaďovania sa už zapojilo mnoho dospelých.

Takto môžete okamžite vytvoriť miestnosť Tumblr

Interiér Tumblr je vybavený svetelnými reťazami do spální

Pozitívne správy sú srdcom zariadenia Tumblr

Tumblr nápady na zdobenie spální dekor domáce doplnky

Zriadenie miestnosti Tumblr však nie je veľkým tajomstvom a neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by ste museli striktne dodržiavať. Skutočný fanúšik Tumblr však myslí na detaily, ktoré definujú jeho osobnosť a odlišujú ho od ostatných používateľov. Chcete vedieť, ktoré to sú? Potom len čítajte ďalej a zapamätajte si nasledujúcich 8 charakteristík miestnosti Tumblr.

Dizajn spálne odráža vašu osobnosť

Tumblr nápady na zdobenie spálne dizajn závesnej postele

  1. fotografie

Neexistuje žiadna sociálna sieť bez fotografií. Oveľa menej miestnosť Tumblr. Nechajte si vytlačiť svoje selfie a nebojte sa ich predvádzať vo svojej izbe. Môžete ich napríklad zavesiť na šnúrku. Mimochodom, táto myšlienka je na Tumblrs veľmi bežná.

Zvečnite si krásne chvíle s fotografiami na stene

Interiér izby Tumblr ponúka fotografie

Ďalšou možnosťou je zavesiť fotografie na stenu. Ako sme však už uviedli, v tomto štýle interiérového dizajnu neexistujú žiadne pravidlá. Obloha je limit. Najdôležitejšie je, aby vaša izba doslova odrážala vašu tvár a osobnosť.

Stenu spálne si navrhnite podľa vlastných preferencií

Interiér izby Tumblr ponúka nápady na zariadenie

  1. Frázy a citáty

Frázy a citáty sú často uverejňované v sieti Tumblr. Preto sú samozrejme súčasťou dekorácie miestnosti. Používajte iba slová, ktoré reprezentujú vás a váš životný štýl. Môžete si ich napríklad zarámovať alebo si ich nechať vytlačiť na vankúše. Nechajte svoju kreativitu voľnú!

Vyjadrite svoje emócie prostredníctvom úvodzoviek

Interiér izby Tumblr je zvýraznený modrou farbou

  1. Farby

Farby sú v miestnosti Tumblr nevyhnutné. Mnoho ľudí verí, že dekorácia v tomto štýle je viac zameraná na čiernobielu. Ale pravdou je, že niečo také neexistuje, existuje trend. Je ľahké to vysvetliť. Neutrálne farby, ako je čierna a biela, je jednoduchšie začleniť do dekorácie práve preto, že sa dajú veľmi dobre kombinovať s inými výraznými a živými farbami. Dávajte si pozor, aby ste neprepchali výzdobu miestnosti.

Aká je tvoja obľúbená farba?

Interiér izby Tumblr je farebný

  1. obrázky

Tento bod obsahuje komické kresby, geometrické tvary, kresby štylizovaných zvierat a rastlín a reinterpretácie umeleckých diel. Kaktusy a sukulenty sú niektoré z obrázkov, ktoré sú módne. Ale používajú sa tu aj kresby ovocia, kvetov a výtvarníci. To však závisí od vášho osobného vkusu.

Pomôže vám nasledujúci spôsob myslenia: To, čo pristane vašej sociálnej sieti, si môže nájsť miesto aj vo vašej miestnosti Tumblr. Podelili by ste sa o obrázok kaktusu? Ak áno, dajte si ho aj do svojej izby.

Inšpiratívne obrázky navodia v miestnosti väčšiu náladu

Izba Tumblr ponúka fotografie a obrázky

Náladové dosky sú kreatívnou možnosťou

Tumblr nápady na zdobenie spálne dizajn korková doska

  1. Panel

S toľkým množstvom informácií potrebujete miesto, kde ich môžete systematicky organizovať. Šikovnou možnosťou je použiť dosky. Môžu byť vyrobené z korku, magnetov, dreva, plsti alebo akéhokoľvek iného materiálu. Hlavná vec je, že zodpovedajú vášmu osobnému štýlu.

Čo máte na daný deň naplánované?

Interiér Tumblr ponúka nástennú tabuľu

  1. rastliny

Súčasťou sú aj rastliny. Kaktusy, sukulenty a Adamove rebrá práve teraz zúria. Ale každá iná rastlina sa zmestí aj do vašej miestnosti Tumblr. Existuje iba niekoľko druhov rastlín, ktoré sú nevhodné kvôli svojej toxicite a nie sú vhodné na pestovanie v interiéri.

Izbové rastliny vytvárajú sviežu atmosféru

Interiér Tumblr ponúka minimalistickú spálňu

  1. Svetlá

Zdroje svetla sú veľkými hviezdami miestnosti Tumblr a tiež jednou z jej hlavných vlastností. Svetlá môžu mať formu žiaroviek, svetiel, smerových svetiel alebo LED diód. To vám umožní vytvárať svetelné a vizuálne efekty, ktoré okamžite urobia atmosféru útulnejšou. Ak teda zvažujete zriadenie miestnosti Tumblr, nezabudnite na svetlá.

Svetlá víl sú pre spálňu v štýle Tumblr veľmi typické

Pracovný stôl s dizajnom spálne pre Tumblr

  1. Jednoduchosť

Veľmi častým znakom izieb v štýle Tumblr je ich jednoduchosť. Prvky, ktoré sa používajú vo výzdobe, sú často vytvorené majiteľom miestnosti alebo sú vyrobené z materiálov, ktoré sú opakovane použiteľné a všestranné. Šálka ​​sa napríklad môže stať dočasným skladom rastlín, nepoužitý rám môže byť použitý na rámovanie dokonalého príslovia alebo sa dokonca z jednoduchej žiarovky stane ozdobný prvok, ktorý je vylepšený iba konzolou alebo iným drôtom..

Aj tu platí „menej je viac“

Vybavenie miestnosti Tumblr Vlastnosti Udržujte spálňu jednoduchú

Tumblr Room, rovnako ako sociálne médiá, je demokratická a prístupná. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a prispôsobí sa všetkým štýlom, vkusu a rozpočtu. Môžete vytvárať neuveriteľné dekorácie miestnosti, a pritom míňať čo najmenej peňazí. Popustite uzdu svojej fantázii a začnite!

Nasledujúce obrázky nech slúžia ako inšpirácia!

Tumblr izba dekor 8 funkcií Nastavenie miestnosti Tumblr Sledujte nasledujúcich 8 vecí Tumblr izba zariadená dizajn podkrovia, otvorená skriňa, spálňa Nápady na výzdobu miestnosti Tumblr Nápady na zdobenie miestnosti Tumblr - návrh spálne Miestnosť Tumblr nastavila funkcie na zavesenie fotografií Izba Tumblr ponúka svetelné obrázky Izba Tumblr je vybavená obrazovkou v spálni Interiér Tumblr ponúka dekoráciu spálne Izba Tumblr je vybavená poschodovou posteľou Interiér Tumblr ponúka nápady na spálňu Izba Tumblr ponúka obrázky na stenu Interiér Tumblr ponúka domáce doplnky do spálne Izba Tumblr ponúka izbové rastliny do spálne Interiér Tumblr ponúka spálňu Izba Tumblr má dekoráciu na stenu Dizajn spálne zariadený v izbe Tumblr