Navrhnite kuchyne z nehrdzavejúcej ocele štýlom a triedou

luxusná nerezová kuchynská barová stolička závesné svietidlo

Kuchyňa z nehrdzavejúcej ocele vyhovuje tým najnáročnejším vkusom

Nedávno bolo povedané, že zariadenia z nehrdzavejúcej ocele sú na ceste von. Je to pravda? Nemôžem s istotou povedať, ale čo s tým Kuchyňa z nehrdzavejúcej ocele koniec?

Nie ste si istí, čo si o tom máte myslieť?

Snáď vám pár obrázkov tu pomôže premyslieť si to a možno si túto kuchynskú skrinku zamilujete.

Tradičná nerezová kuchyňa

Viete si predstaviť túto kuchyňu s bielym povrchom, napriek tomu, že jej tradičné nohy a dokonca aj sudové čapy sú úplne moderné? Nerezová oceľ dodáva tradičnému vzhľadu veľmi súčasný charakter.

Štýlový a pohodlný dizajn kuchyne

kuchynská linka z nerezovej ocele kuchynský ostrov nápady na kvetináč

Je ľahké prehliadnuť skutočnosť, že táto kuchyňa je plná nehrdzavejúcej ocele. Podrobnosti o strope a horných skrinkách sú oveľa tradičnejšie, ale kuchyňa sa „dostáva“ do 21. storočia, keď sa pozrieme na dosky a dolné skrinky. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a skvele sa hodia k tradičnejším kúskom.

Prvky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú veľmi dobre zapísané v tradičných kuchyniach

nerezové kuchynské závesné svetlá drez na ovocie

Ďalší príklad skvelého použitia spodných skriniek v tradičnej kuchyni nájdete tu. K dispozícii je oveľa menej nehrdzavejúcej ocele, ale spolu s farebnými akcentmi, ktoré boli rozmiestnené po kuchyni, pôsobia silným dojmom. Tie nájdete napríklad na zadnej stene a na skle dverí. Šedá na ostrove veľmi krásne spája šedé akcenty.

nerezový kuchynský extraktor kuchynská linka hrniec

Nie je pochýb o tom, že kuchyňa je nádherná. Tradičná a moderná kombinácia. Centrálna časť varenia vyzerá, že patrí do profesionálnej kuchyne. Výsledok: kuchyňa vyzerá ako diera, ako kuchyňa v kuchyni. Dokonca aj ťahy skrine zodpovedajú ťahu kachlí. Je to skvelé.

Kompilácia nerezovej ocele a dreva

nerezová kuchyňa kuchynský ostrovček drevo závesné svetlo

Súčasné kuchyne z nehrdzavejúcej ocele

Nerezová oceľ je všetko, len nie pochmúrna. Nasledujúce miestnosti dokazujú, že zakrytie kuchyne je v skutočnosti veľmi dobrý nápad. Táto kuchyňa nemá žiadny úložný priestor v šedej farbe, ale gombíky kachlí vyčnievajú a oživujú nehrdzavejúcu oceľ. Vyššie skrinky so sklenenými dverami otvárajú miestnosť a pôsobia jasnejšie.

Nerezová kuchyňa s priehľadnými dverami skrinky

nerezový kuchynský odsávač kuchynská skrinka pultový drez

Toto je určite jedna z najľahších a najľahších kuchynských oblastí, aké som kedy videl. Vôbec si neviete predstaviť, že by sa v takej oblasti varilo. Zmes bielej, nehrdzavejúcej ocele a prírodnej bielej je super osviežujúca a vďaka jasu nástenných jednotiek bude strop pôsobiť ešte vyššie..

Navrhnite svetlú, vzdušnú kuchyňu

nerezová kuchyňa kuchynský ostrov ostrov barové stoličky fľaše

Akosi ste nezabudli na nástenné jednotky v tejto veľkej a ultramodernej miestnosti. Tiež ma fascinuje, koľko rôznych materiálov bolo použitých v tejto miestnosti.

Kamenné steny dodávajú kuchyni dokonalý lesk a skrinky a povrchy z nehrdzavejúcej ocele dodávajú extra pôvab.

Moderná nerezová kuchyňa s kamennými stenami

nerezový kuchynský jedálenský stôl drevené stoličky

Brúsená oceľ zaisťuje osviežujúci vzhľad v kuchyni, ktorá vďaka svojmu lesku vyzerá takmer biela. Krása tohto dizajnu spočíva v jemnej zmesi materiálov. Drevené skrine pôsobia takmer trochu nemiestne, kým neuvidíte veľkú špajzu vľavo. Zdá sa, že sa všetko spája do jedného.

Zmiešané materiály sú účinné

vstavaná nerezová kuchynská drezová rúra

Miešanie nehrdzavejúcej ocele a prírodného dreva je takmer bez námahy, pretože zelené tóny mramoru sa k nemu tak dobre hodia. Záber zábavy: luster prináša do tejto inak veľmi vážnej miestnosti toľko novej sviežosti.

Mramorový povrch

nerezový kuchynský jedálenský stôl kuchynský bar

Moderná priemyselná nerezová kuchyňa

Super vysoké stropy, drevené vedrá a super jednoduché svetlá tvoria v tomto dome chladnú kuchyňu. Jednoduchosť celej steny s jednoduchými hodinami je skutočne rozkošná. Na miestach, kde sú okná, by sa dalo očakávať oveľa viac nástenných jednotiek.

Všimli ste si zem? Betón nikdy nevyzeral tak dobre!

Kuchynský dizajn s jednoduchými líniami

nerezový kuchynský jedálenský stôl závesné svetlá nápady na deco

Miestnosť je tu viac ako chladná a túto kuchyňu si skutočne neviem predstaviť z iného materiálu ako z nehrdzavejúcej ocele. Milujem kontrast s čiernymi maľovanými oknami a svetlom. Kuchynský ostrov vyzerá, že sa vznáša v strede miestnosti a otvorené police vám určite pomôžu.

Ultra jasný s čiernymi okrajmi

odkladacie okno kuchynského stolu z nehrdzavejúcej ocele

Odhalené tehly a nehrdzavejúca oceľ, čo by sme si pomysleli? Všimli ste si, že je tu viac ako päť rôznych povrchov? Ale niekedy sa to všetko spojí a funguje to úžasne. Odkryté tehly sú veľmi dobrý nápad a v kuchyni to určite platí.

Odkryté tehly zaisťujú jednoduchosť

nerezová kuchynská chladnička kvetináč

Kuchyňa v štýle najvyššieho poschodia je jednoduchá a krásna. Vďaka jednoduchosti použitých materiálov je nádherná kombinácia a celý priestor sa točí okolo elegantnej kuchyne. Odhalenejšie tehly, hoci tentoraz natreté na bielo, slúžia aj ako pekne prevedené pozadie.

Biela kuchyňa vyrobená z rôznych materiálových kombinácií

nerezové kuchynské schody poličky na sedenie

Dúfam, že ste sa týmito kuchyňami inšpirovali a presvedčili vás, že nehrdzavejúca oceľ nie je len súčasťou reštauračných kuchýň, ale bude dobre fungovať aj u vás doma.!