Navrhnite si vlastnú fotografickú oponu a dajte miestnosti osobný nádych

Klasické vzory a vzory sú pri zariaďovaní vždy obľúbené. Ale často potrebujete aj nakopnutie, osobný vklad, vďaka ktorému bude miestnosť individuálnejšia. Ak hľadáte riešenie tohto problému, môžete skúsiť fotografický záves alebo fotografický záves. Tieto fotoprodukty sú už nejaký čas v móde a to najlepšie na nich: dajú sa tiež navrhnúť a objednať veľmi pohodlne a jednoducho online. S pomocou používateľsky prívetivého online konfigurátora, ako je tento z la-melle.de, budete môcť nastaviť svoje Foto opona v koľajnicových alebo lamelových variantoch vytvárať kedykoľvek podľa nálady. V nasledujúcich niekoľkých riadkoch zistíte, na čo by ste si mali dať pozor.

foto záves foto posuvný záves

Vyberte správnu veľkosť a požadovaný motív

V závislosti od vašich konkrétnych potrieb môžete použiť fotografické závesy a posuvné závesy ako individuálne clony proti slnku alebo súkromiu, štýlové rozdeľovače miestností alebo originálne návrhy stien. Preto je tiež veľmi praktické, že si môžete objednať tieto na mieru a ľubovoľne určiť svoj fotografický motív. Pri konfigurácii stačí zadať presnú šírku a výšku a buď si vybrať motív z mnohých šablón, alebo nahrať svoj vlastný. Ak si objednáte posuvné závesy alebo vertikálne žalúzie, mali by ste zadať aj počet panelov / dĺžky látky a prekrytie v cm. Samozrejme sa môžete rozhodnúť aj pre logo alebo text spoločnosti. Všetko je úplne na vás.

Nerobte si starosti, či vaša nahraná fotografia má požadovanú kvalitu obrazu. Môžete to ľahko skontrolovať počas konfigurácie pomocou kontroly kvality alebo v prípade potreby zavolať náš skúsený špecializovaný servisný tím. Nakoniec vás farebne intenzívna celoplošná tlač určite presvedčí a dodá vašej miestnosti konečnú úpravu.

Vytvorte si vlastnú fotografickú oponu online

Najlepšie látky a správne balenie

V závislosti od oblasti použitia sa môžete rozhodnúť pre správnu tkaninu pre váš fotografický záves alebo posuvné závesy. K dispozícii máte široký výber veľmi tenkých, priehľadných, nepriehľadných a stmavujúcich tkanín. Nájdete aj také, ktoré sú podsvietené alebo odpudzujú vodu. Je tu určite niečo pre každý vkus a každú požiadavku. Všetky textílie sú vysokokvalitné, ľahko sa starajú a sú trvanlivé a pomáhajú zaistiť, aby ste si mohli užívať svoje fotografické výrobky dlhšie. Ak chcete, požiadajte o bezplatné vzorky tkanín a presvedčte sa vopred o ich vynikajúcej kvalite.

hmotnosť zostavy foto opony

Môžete si objednať fotografické závesy alebo vertikálne žalúzie s koľajnicovým systémom alebo bez neho. V oboch prípadoch je všetko tiež vyrobené na mieru – koľajnice, vozíky a hmotnosť. Ak už koľajnice máte, mala by byť s nimi koordinovaná aj montáž. Napríklad pre fotografické záclony sa môžete rozhodnúť pre zbernú pásku, skôr slučky alebo lemovku. A v prípade posuvných závesov si môžete vybrať z veľmi praktickej fleecovej pásky na pripevnenie textilných panelov na suchý zips, lemovky so závažím na zváženie, hladkého strihu alebo sťahovacej pásky na výber.

montáž posuvných závesov

Záver:

Bez ohľadu na to, či potrebujete ochranu pred slnkom a súkromím, rozdeľovač miestnosti alebo kamufláž na nevzhľadné miesta v miestnosti, môžete to urobiť jednotlivo a štýlovo. Rozhodnite sa pre vysokokvalitné fotografické produkty v špecializovanej maloobchodnej kvalite "Vyrobené v Nemecku", Napríklad pre foto záves, foto posuvný záves alebo lamelový záves s fotografickým motívom podľa vlastného výberu. Doprajte svojmu domovu alebo svojim firemným priestorom zmysluplný a osobný dojem a vytvorte jedinečný pútač očí.

 foto záves foto záves jednoduchá montáž