Čo charakterizuje spálňu vo vidieckom štýle?

Žiť na vidieku, byť v blízkosti prírody, tráviť príjemné hodiny s rodinou … Existuje jeden štýl zariaďovania, ktorý to všetko prenáša do interiérového dizajnu a nazýva sa to štýl vidieckeho domu. Toto je bohatý zdroj inšpirácie pre zariadenie každej miestnosti. Štýl vidieckeho domu je obzvlášť vhodný do spálne. Pretože do priestoru na spanie sa zvyčajne zameriava prirodzenosť a pohodlie, ktoré charakterizujú štýl vidieckeho domu.

Reprodukujte jedinečnosť vidieckeho života v spánkovej zóne

žltá farba na stenu v spálni a svieža posteľná bielizeň

Drevo, svetlé farby a pohodlie charakterizujú spálňu vo vidieckom štýle. Tento štýl zariaďovania umožňuje vytvoriť pokojnú atmosféru, kde nájdete relaxáciu a relaxáciu. Aj tí, ktorí chcú dopriať svojmu miestu na spanie romantický alebo nostalgický nádych, môžu ísť do štýlu vidieckeho domu.

Spálne v sedliackom štýle majú určite svoje čaro a charakteristickú atmosféru. Zaujala vás aj jednoduchosť štýlu statku? Potom si urobte čas a spoznajte spálňu v štýle statku lepšie a pocíťte jedinečnosť atmosféry!

Aké interiérové ​​prvky dodávajú spálni štýl vidieckeho domu??

Charakteristickým prvkom v štýle vidieckeho domu je drevený nábytok. Preferovaným materiálom je masívne drevo, pretože dodáva miestnosti autentickú atmosféru. Prirodzenosť je vidieť aj na iných hrubých prvkoch v interiéri. Drevené trámy, steny z prírodného kameňa, drevené panely – to všetko sú typické prvky v spálni vo vidieckom štýle. Ak nastavíte takéto akcenty, zaistíte ešte väčšiu autenticitu.

Drevené trámy plnia v spálni krásnu dekoratívnu funkciu

spálňa vo vidieckom štýle s drevenými akcentmi a bielymi stenami

Posteľ je aj tu ústredným bodom oblasti na spanie. Ľudia sa radi spoliehajú aj na čalúnené čelo a baldachýn. Hlava a noha postele majú často rovnaký tvar. Lavica pri okne alebo komoda dodávajú spálni typický vzhľad vidieckeho domu.

Túto vidiecku spálňu tvoria drevené trámy a podlahy

spálňa vo vidieckom štýle s typickým stropným dizajnom a drevenou podlahou

Nábytok môže byť základom pre interiérový dizajn, ale doplnky a textil dodávajú spálni vo vidieckom štýle poslednú úpravu. Veselé vzory sú v textíliách veľmi obľúbené. Kvetinové motívy a pruhy sú obzvlášť bežné vo vidieckej spálni. Aby ste sa priblížili k prirodzenému interiérovému dizajnu, môžete tiež pridať vetvy a bobule a samozrejme aranžovať kvety. Plechovky a medené hrnce sú ďalšími prvkami, ktoré sa nádherne hodia k vidieckemu interiéru.

V svetlom interiéri nastavte hnedé akcenty

spálňa vo vidieckom štýle so svetlým stropom a károvaným prehozom

Spálňu môžete úspešne okoreniť aj v štýle vidieckeho domu jednotlivými prvkami z iných štýlov. Napríklad vidiecky interiérový dizajn je možné zdôrazniť malými akcentmi vo vintage alebo retro štýle. Zahrnutie veľmi moderných detailov je tiež vhodným riešením pre celý vzhľad spálne.

Drevo hrá vedúcu úlohu v každej miestnosti vo vidieckom štýle

spálňa vidiecky štýl útulný a štýlový

Paleta farieb vo vidieckej spálni

Farby zohrávajú kľúčovú úlohu v každej spálni navrhnutej vo vidieckom štýle. Na navrhovanie stien sú najlepšie snehovo biele, sivobiele alebo vanilkové žlté. Ak sa má vyhnúť monotónnosti, je nevyhnutné nastaviť akcenty inými odtieňmi. Zelená, žltá, fialová, ružová … To sú vždy tie správne farby, ktoré do vidieckej spálne prinesú väčšiu dynamiku. Hlavná vec: vytvoríte celkový harmonický obraz, v ktorom sa budete cítiť veľmi príjemne!

Prirodzený vzhľad, osviežený jasnými farbami

spálňa vo vidieckom štýle s modrými akcentmi a sviežim kobercom

Chcete nekomplikovaný život? Potom začnite s interiérovým dizajnom! Idyla a pohodlie sú v spálni na prvom mieste. Preto sa pri jeho návrhu často spolieha na štýl vidieckeho domu. Ak by ste chceli nájsť kvalitný relax a dobrý spánok vo svojom vlastnom priestore na spanie, navrhnite spálňu inšpirovanú životom na vidieku.

V podkroví by mohla vzniknúť aj útulná spálňa

spálňa vo vidieckom štýle s modrým akcentom a šikmým stropom

Vidiecka spálňa s moderným nádychom

spálňa drevené trámy v štýle svetlých stien a bielej posteľnej bielizne

Kvetinové vzory zvýrazňujú jednoduchý a prirodzený dekor

Spálňa vo vidieckom štýle, malý obývací priestor so sviežimi vzormi

Útulný priestor na spanie, ktorý ponúka aj krásny výhľad

Neutrálne farby spálne vo vidieckom štýle pre väčšie pohodlie

Poskytnite v spálni teplo drevenými prvkami a krbom

spálňa drevený stropný koberec vo vidieckom štýle na zónovanie a krb

Zodpovedajúci luster dotvára celý koncept dizajnu

Spálňa vo vidieckom štýle Štýlový a útulný priestor na spanie

Útulnosť s plechovkou prirodzenosti

spálňa vo vidieckom štýle priestranná spálňa s drevenou podlahou

Skombinujte prírodné farby v spálni

Spálňa vo vidieckom štýle s drevenými trámami a kockovaným vzorom