Orientálne ozdoby a škandinávsky interiérový dizajn v luxusnej vile v Katare

orientálna ozdoba obrázková koláž

Orientálne ozdoby a moderný interiér od Mimar Interiors

Poďte s nami a ponorte sa do čarovnej rozprávky! Dnes je to o orientálnych ozdobách a marockom interiérovom dizajne. Predstavujeme vám rozprávkovú luxusnú vilu v katarskej Dauhe. Tento nádherný architektonický výtvor vytvoril Interiéry Mimar uvedomil si.

Predstavuje harmonickú kombináciu prvkov marockého štýlu a klasického škandinávskeho dizajnu. Na polárnom bielom pozadí vynikajú filigránové mozaiky na dlaždiciach a tyrkysové akcenty na textíliách. Jemná rezba, okenné a dverové arkády, otvorené stropné trámy sú len niektoré z hlavných prvkov marockého štýlu nábytku a orientálnej architektúry vo všeobecnosti. Elegantné sklenené lustre visia z vysokého stropu, kde je veľkorysý svetlík. Má tvar kupoly a je pokrytá typickými kovovými rezbami. Dekorácia je jednoduchá, ale pôsobivá. Na stene nad filigránsky zdobenou komodou visí skvostný nástenný tanier vyrobený zo striebra a sem -tam môžete vidieť charakteristické marocké lampáše. Sedenie je jemne čalúnené a potiahnuté kožou a konferenčné stolíky sú veľmi nízke v minimalistickom štýle.

Kúpeľňa je naďalej luxusná. Najmodernejšie zariadenie a tradičné orientálne ozdoby spolu vytvárajú dôstojnú atmosféru. Steny vydávajú mierny lesk. Sú pokryté zrkadlovými mozaikovými dlaždicami. Všade, kam oko dovidí, existuje kontemplatívna harmónia. Hodnotné textúry a príjemne chladivé nuansy premenia túto nádhernú vilu na ríšu pokoja a fantázie. Máte pocit, že máte za tisíc a jednu noc. Je to vydarená interpretácia interiérového dizajnu z Orientu, ktorý sa stal ešte očarujúcejším kvôli jasnosti severu. Je to mnohotvárna zmes, ktorá pripomína dávnu históriu a zároveň sa ukazuje v novom svetle. Pozrite sa na všetko a nechajte sa očariť!

Snové marocké mozaiky

orientálne ozdoby otvorené stropné trámy mozaika

Otvorené stropné trámy poskytujú väčšiu útulnosť

orientálne ozdoby mozaikové dlaždice

Cez strešné okno vždy prúdi dostatočné množstvo svetla

orientálne ozdoby svetelné lampáše

Jemné vyrezávanie a elegantné, okrúhle lustre

orientálne ornamenty okenné arkády

Oblúkové tvary a stĺpce s elegantnými veľkými písmenami

orientálne ozdoby marocká vila

Moderná interpretácia marockého štýlu

orientálne ozdoby vchodové dvere strieborná lampa

Nádherné rytiny na striebre

strieborná komoda na stenu s orientálnymi ozdobami

Farebné textílie a pohodlný nábytok

orientálne ozdoby kožené sedacie súpravy okenné arkády

Moderný dizajn a luxusný lesk

orientálne ozdoby umývadlo nástenné zrkadlo

Minimalizmus s orientálnym nádychom

orientálne ozdoby kúpeľňové mozaikové obklady