Rozkladacia pohovka s matracom a posteľným boxom

Rozkladacia pohovka, matrac a posteľný box sú praktické

Máte malý byt, ktorý skutočne potrebuje ergonomické riešenia?

Potom sa len ťažko zaobídete bez rozkladacej pohovky! A keď porovnáte funkcie a výhody rozkladacej pohovky s funkciami ostatných podobných kusov nábytku, pochopíte, že jej výhody nemožno nahradiť žiadnym iným..

Rozkladacia pohovka s matracom a posteľným boxom oproti rozkladacej posteli

Rozkladacia pohovka s matracom a poťahom na posteľný box hnedá

Áno, pomocou oboch môžete ušetriť miesto. Ale prvá možnosť je veľmi malá investícia. Rozkladacia posteľ, ktorá je vytiahnutá k stene, je dobrá. Aby ste však neporušili konštrukciu, museli by ste si kúpiť poriadne drahý mechanizmus. Doplnkové služby, ktoré je možné kúpiť, napríklad skrine a úložný priestor, si tiež vyžadujú veľmi veľký rozpočet.

Naozaj to teda stojí za to? Rozkladacia pohovka môže ušetriť miesto s oveľa menším úsilím. Niektoré modely pohoviek môžete nechať počas dňa pod sebou. So zostávajúcim priestorom a zdrojmi môžete integrovať skvelé úložné priestory na úplne iných miestach.

Rozkladacie pohovky dopĺňajú zariadenie

Rozkladacia pohovka s matracom a posteľným boxom, sivé čalúnenie

Zdá sa, že iný ergonomický nábytok mizne vo zvyšku nábytku. Ak teda chcete dosiahnuť teplejší a zmysluplnejší vzhľad, mali by ste sa rozhodnúť pre rozkladaciu pohovku.

Rozkladacia pohovka je nádherné sedadlo. Rozkladacia pohovka je preto ideálna pre miestnosti, ktoré by mali spĺňať viac ako jednu funkciu.

 Súčasné a funkčné

Rozkladacia pohovka s matracom a posteľnou bielizňou

Máte teda obývaciu izbu, v ktorej chcete súčasne ubytovať hostí? Máte detskú izbu, v ktorej niekedy musia byť ubytovaní priatelia vášho drobčeka? To sú všetky prípady, v ktorých by ste mohli použiť rozkladaciu pohovku.

Rôzne rozmery

Rozkladacia pohovka dekoračné vankúše matrac a posteľný box sivý moderný

Ktorú z týchto dvoch funkcií by ste uprednostnili? Použili by ste to na spánok každý večer alebo len príležitostne? Ak je pohovka dôležitejšia ako sedadlo a z času na čas sa niekomu zmestí, mali by ste vypočítať, či by sa na nej vedľa seba mohlo pohodlne vyspať dostatok ľudí. Opýtajte sa sami seba, koľko ľudí to zvyčajne je. Máte často hostí? Budete počítať s tým, že sa do nich zmestí priestor na sedenie, alebo budete mať dostatok miest na sedenie?

Sklopné operadlá

Tradičná rozkladacia pohovka, matrac a operadlo

Ak používate pohovku ako posteľ, uistite sa, že je dostatočne dlhá. Mali by ste byť schopní natiahnuť nohy a malo by tam zostať asi 20-30 centimetrov miesta.

Ak sa na ňom chystáte pravidelne spať, dbajte na to, aby mal vyšší človek dostatok miesta. Pohodlná by mala byť aj šírka.

Jednoduché a prirodzene navrhnuté

Minimalistická drevená rozkladacia pohovka, rám, matrac a posteľný box

Inšpirované tradíciou rozkladacia pohovka, matrac a rám postele, drevený rámPosteľ a gauč spojené v jednom   Pohovkový koberec, mäkký kožušinový matrac a posteľná bielizeň

Prestavba rodinnej rohovej sedačky na manželskú posteľ    spite pokojne rozkladacia pohovka s matracom a posteľným boxom

    Rám postele vyrobený zo starých paliet

Inovatívne riešenie boxu do postele Rozkladacia pohovka s matracom

Pri pohľade zhora je tento kus nábytku skutočne univerzálny

Rozkladacia pohovka, moderné čalúnenie, matrac a box na posteľ

Obývacia pohovka ako poschodová posteľ

Rozkladacia pohovka v miestnosti, ktorá slúži nielen ako spálňa, ale aj ako obývačka

police nástenné knihy knižnica rozkladacia pohovka s matracom a úložným boxom

Robustná miestnosť pre mládež, ktorá absolútne šetrí priestor   rozkladacie pohovky, matrace a odkladacie skrinky, knihy

Rozkladacia pohovka na kolieskach s farebným poťahom   rozkladací gauč a matrac

Nasledujúce tri obrázky krok za krokom ukazujú všetky miesta na sedenie kusu nábytku

Tu máme stôl pre študentov

Elegantnou vecou je červený rám pohovky