Stropné panely -Štýlové stropné obloženie, ktoré môže vylepšiť váš obytný priestor

Luxusné a moderné reštaurácie pripisujú veľký význam štýlovému stropnému obloženiu. Moderný dizajn stropu je skutočným pútačom pozornosti mnohých hostí. Táto hlavná myšlienka prináša mnoho nových dizajnov a inovácií a v dôsledku toho si stále viac majiteľov domov vyberá aktuálne obklady stien a stropov. Početné varianty a veľký výber materiálov sú v súčasnej dobe veľmi rozšírené a náš redakčný tím by vám rád predstavil najlepšie nápady v tomto odvetví.

Konkrétne sa chceme podrobne pozrieť na stropné panely. Inštalácia tohto pútavého stropného panelu vlastnými rukami je pre mnohých ľudí náročnou úlohou. Ale v skutočnosti potrebujete iba málo času, trpezlivosti a správne tipy na to, ako si stavbu postaviť svojpomocne. Ostatné je takpovediac hračka. Prvá vec, na ktorú by ste mali myslieť, je, aký typ stropného obkladu presne chcete. Na výber je mnoho prevedení, ktoré je možné ľahko kombinovať s rôznymi prevedeniami stien.

Vyberte si kombináciu, ktorá vyhovuje vášmu vkusu

biele a drevené stropné panely

Zásadne sa rozlišujú dva typy stropných panelov – vyrobené z dreva a z rôznych dekoratívnych povrchov. Jedným z najobľúbenejších typov stropných krytín sú hranaté stropné panely. Majú kovovú konštrukciu a sú bielej farby. Z tohto dôvodu sa používa viac na dizajn pracoviska, pretože neutrálna farba nespôsobuje rušivé vplyvy a stimuluje koncentráciu.

Stropné panely sú dlhé 60 cm a dajú sa veľmi ľahko nainštalovať. Výber materiálov zahŕňa panely zo styrofoamu, sadrokartónu a tento rok sú tam aj niektoré z dreva, ktoré majú v porovnaní s klasickými panelmi vyššiu cenu. K trendom tohto roku patria hranaté stropné panely s LED osvetlením. Sú veľmi starostlivo integrované na strategických miestach, aby miestnosť dostala vhodné osvetlenie.

V zásade je vzhľad dreva príjemným interiérovým riešením a praktickým riešením pre individuálny dizajn. Oplatí sa preto nainštalovať stropný panel z dreva, a tak získať v miestnosti prirodzený vzhľad.

Drevený vzhľad – príjemný, elegantný a prirodzený

sväté dizajnové panely

Ak už máte skúsenosti so stropným obkladom, pravdepodobne viete, že montáž takýchto projektov nie je ani zďaleka pohodlná. Na to potrebujete veľa trpezlivosti, pretože 90% neustálej práce je vysoko, nad vašou hlavou. V zásade je konštrukcia veľmi praktická a ľahká. Dôvodom sú špeciálne systémy rýchlej montáže vyvinuté pre ľudí bez veľkých skúseností alebo predchádzajúcich znalostí v tejto oblasti. Bez ohľadu na to, či chcete montovať panely z dreva alebo polystyrénu, postup je veľmi podobný ako pri kladení laminátu – zacvaknite a zatlačte. Je tiež potrebné poznamenať, že pre každú izbu existuje správny výber materiálov. Pre vlhké miestnosti sú špeciálne vhodné materiály, ako sú stropné panely vhodné do vlhkých miestností s extra liečebným náterom.

Dobrá izolácia a elegantný vzhľad – dve výhody, ktoré stropné panely ponúkajú. Náš redakčný tím pre vás zostavil výber nápadov do obrazovej galérie. Nechajte sa teda inšpirovať a dúfame, že sa vám bude páčiť.

V dnešnej dobe je kreatívny obklad stropu v miestnosti vždy skutočným pútačom pozornosti

konferenčná miestnosť so stropnými panelmi

osvetlenie a panely

stropné panely z dreva stropné panely z drevenej dekorácie detail stropných panelov stropné panely transparentné-dekorácia dizajn stropných panelov  stropný obklad z dreva dekoračné a stropné panely z dreva dizajnové priehľadné stropné panely farebné stropné obklady stropné panely  stropy z drevených panelov Dekorácia detskej izby zo stropných panelov kombinácia drevených stropných panelov  jednoduchá inštalácia stropných panelov moderné stropné obklady montážny systém stropných panelov stropné panely pre kancelársky dizajn