Systémy posuvných dverí, na čo by ste si mali dať pozor?

Posuvné dvere sú veľmi žiadané v každom byte, dome alebo kancelárii, pretože nielenže pôsobia obzvlášť príťažlivo, ale aj veľmi individuálne zútulňujú interiér. Pokiaľ však ide o inštaláciu takýchto systémov posuvných dverí, často dochádza k veľkým zmätkom. Systémy posuvných dverí pripravené k inštalácii poskytujú kreatívnu slobodu a nielen to, ale ponúkajú aj určitú úroveň zabezpečenia. Inštalácia systémov posuvných dverí je celkom bezproblémová, je však potrebné vziať do úvahy niektoré faktory.

Aký systém posuvných dverí by ste chceli integrovať so sebou??

 • systém posuvných dverí integrovaný do steny
 • dvojkrídlové systémy pre posuvné dvere
 • Systémy posuvných dverí pre drevené a sklenené dvere
 • inteligentné súpravy posuvných dverí
 • predmontované súčiastky

Možnosti, ktoré sa vám tu ponúkajú, sú nekonečné, všetky priania a vzhľad je možné profesionálne realizovať pomocou dverového systému z Wingburgu.

 systémy posuvných dverí

Ktoré systémy posuvných dverí sú vhodné pre moje potreby?

Pre obzvlášť flexibilný dizajn steny sa odporúča systém posuvných dverí, ktorý je možné integrovať priamo do steny. Pri dvojkrídlových systémoch je možné vyrobiť jedny z dvoch dverí alebo naopak. Systémy posuvných dverí pre drevené a sklenené dvere sú obzvlášť žiadané v administratívnych budovách.

Prefabrikáty sú samonosné diely, ktoré sú obzvlášť stabilné a napriek tomu majú nízku hmotnosť. Ak to máte radi jednoduché, mali by ste sa rozhodnúť pre súpravu posuvných dverí.

Podporu určite potrebuje každý, kto sa rozhodol v prospech systému posuvných dverí. Ak hľadáte a Systém dverí Wingburg dostanete presne túto podporu.

 Wingburg, špecialisti, ktorí vytvárajú priestor

Spoločnosť Wingburg pozostáva z mnohých špecialistov, ktorí vám umožnia zmiznúť posuvné dvere do steny. Najmodernejšie technológie a komplexné poradenstvo sú rovnako prirodzené ako inovatívny koncept produktu. Pohodlie by samozrejme pri dverovom systéme nemalo byť nijako zanedbávané.

Odôvodnené a vecné rady od skúsených špecialistov sú súčasťou firemnej filozofie, rovnako ako plánovanie vášho projektu.

systémy posuvných dverí wingburg vstavané prvky belport

Inovatívne a flexibilné možnosti vďaka Wingburgu

Posuvné dvere prinášajú úplne nové akcenty a osobitnou výhodou je, že je možné použiť celý povrch steny. Rozmanitosť rôznych variantov je okamžite presvedčivá.

Aj pri inštalácii takýchto posuvných dverí je pohodlie vždy na prvom mieste. Vaše priania budú samozrejme zohľadnené a splnené podľa vašich špecifikácií. Dodáva sa kompletný komponent, takže inštalácia do akejkoľvek steny je obzvlášť jednoduchá. Wingburg vždy prejavuje svoje praktické porozumenie voči svojim zákazníkom.

vstavané prvky pre systémy posuvných dverí winburg

Bezpečnosť aj pri posuvných dverách je samozrejmosťou

Vstavané prvky z Wingburgu spĺňajú požadovanú normu DIN 18183-1 / 4,6. Tu je dôležité vedieť, že tvorba a tiež predchádzajúce plánovanie konštrukcií stien v sadrokartóne sú viazané normami. Otvory v stene musia byť kvôli bezpečnosti otvorené samonosným spôsobom.

Najmä pri takzvaných riešeniach súprav sa na rozdiel od prvkov súpravy znova a znova stáva, že sa nepoužívajú v súlade s predpísanou normou.

Riešenia posuvných dverí z Wingburgu sú už vo výrobnom závode prispôsobené nemeckej štandardnej veľkosti dverného krídla. Akékoľvek praktické nástroje potrebné na inštaláciu posuvných dverí sú už integrované v továrni.

Tento typ riešenia pre posuvné dvere je na jednej strane najrýchlejšou a na druhej strane najpohodlnejšou možnosťou.

systémy posuvných dverí wingburg vstavané prvky

Inštalačné prvky pre posuvné dvere

Moderný dizajn prostredia stále viac určuje súkromnú a obchodnú oblasť. Interiér, ktorý umožňuje komplexné koncepcie miestnosti, je určite rovnako dôležitý ako dverný systém, ktorý má nadčasový vzhľad, ale nielen to je rozhodujúce, pocit pokoja a bezpečia, ktorý sa v miestnosti prejavuje, by ste nemali zanedbávať. Tu si môžete vybrať z nasledujúcich produktov:

 • BELPORT bezrámový vzhľad
 • BELPORT pre sadrokartónové dosky
 • BELPORT na pevné steny
 • Vzhľad rámu CAVIS
 • CAVIS pre sadrokartónové dosky
 • CAVIS pre pevné steny

Inteligentné vstavané systémy vďaka premyslenej architektúre

Je dokázané, že dobré systémy posuvných dverí nemožno integrovať iba do existujúcej architektúry. Pri správnych posuvných dverách existujú značné možnosti dizajnu. Prvok posuvných dverí pre vaše potreby je starostlivo premyslený a implementovaný. Po inštalácii by mala byť vždy daná kreatívna požiadavka na perfektný dizajn a tiež jednoduchú dodatočnú montáž posuvných dverí, ako aj bezproblémová údržba..

Wingburg podporuje svojich zákazníkov od plánovania až po realizáciu na najvyššej úrovni, dokonca ani po inštalácii vás spoločnosť Wingburg nenechá osamote, ale pomôže vám s údržbou..

 systémy posuvných dverí wingburg inovatívne